امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناخدا !!
یکی از دوستان گراممان لطف کردند و ایمیلی فرستادند که پس از خواندن آن تا دقایقی چند، سخت مشغول قهقهه بودم!! تصمیم گرفتم که در انجمن نیز این نبشته باشد تا دوستان دیگر نیز تا دقایقی چند بقهقهند! ولی با خود گفتم که شاید این کمی بی ادبی باشد و مناسب انجمن نیاید! خصوصاً که مدیر و اینا وُ اینا... این شد که در چنان دوراهی و بینابینی قرار گرفتم که عرق بر پیشانی خشک نمی شد. برای بار دوم به سراغ متن رفتم و خواندم، خنده امانم را برید و دل به دریا زدم و کلیدهای "کنترل وی" و "کنترل سی" را پیش گرفتم!!

واما ناخدا...
یه کشتی داشت رو دریا می‌رفت، ناخدای کشتی یهو از دور یه کشتی دزدای دریای رو دید. سریع به خدمه‌اش گفت: برای نبرد آماده بشین، ضمناً اون پیراهن قرمز من رو هم بیارین. خلاصه پیراهنه رو تنش کرد و درگیری شروع شد و دزدای دریایی شکست خوردن!کشتی همینطوری راهشو ادامه می‌داد که دوباره رسیدن به یه سری دزد دریایی دیگه! باز دوباره ناخدا گفت واسه جنگ آماده بشین و اون پیراهن قرمز منم بیارین تنم کنم!! خلاصه، زدن دخل این یکی دزدا رو هم آوردن و باز به راهشون ادامه دادن.
یکی از ملوانا که کنجکاو شده بود از ناخدا پرسید: ناخدا، چرا هر دفعه که جنگ می‌شه پیراهن قرمزتو می‌پوشی؟ ناخدا می‌گه: خوب برای اینکه توی نبرد وقتی زخمی می‌شم، پیراهن قرمزم نمی‌ذاره خدمه زخمای من و خونریزیمو ببینن در نتیجه روحیه‌شون حفظ می‌شه و جنگ رو می‌بریم.
خلاصه، همینطوری که داشتن می‌رفتن، یهو ۱۰ تا کشتی خیلی بزرگ دزدای دریایی رو که کلی توپ و تفنگ و موشک و تیرکمون و اَکلیل و سرنج و از این چیزا داشتن می‌بینن. ناخداهه که می‌بینه این دفعه کار یه کم مشکله، داد می‌زنه: خدمه سریع برای نبرد آماده بشین ضمناً پیراهن قرمز منو با شلوار قهوه‌ایم بیارین!! Big Grin
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، hadi soltani ، crux ، motahare ، amir astronomer ، Hossein.J ، خانوم متفکر ، yaran ، WiSe
قشنگ بود Big Grin Blush
بی تو مهتاب شبی باز از ان کوچه گذشتم, همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم.... :angel:
پاسخ
اینقد تعریف کردین زیادم خنده دار نبود. حسنی 2012 خودم که بامزه تره!
پاسخ
 سپاس شده توسط crux ، Hossein.J ، yaran
مرسی جالب بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان