امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای بخش معرفی کتاب.
سلام دوستان قراره یه بخشی به اسم معرفی کتاب داشته باشیم تا بچه ها کتابهای که خوندند رو به بقیه معرفی کنند پس اگه پیشنهادی چیزی دارید که فکر میکنید مفیده بگید تا استفاده کنیم.
................!
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi
از قدیم گفتن دل به دل راه داره.
چند روزه که تصمیم گرفتم یه بخش با عنوان "معرفی کتاب" تو انجمن راه بندازم. بعد دیروز همین پیشنهاد را مسعود وحید بهم میده. حالا می بینم آقا حسین جلالی هم این خلاقیت را از خودشون نشون دادن. واقعاً چقدر این مخصی ها دلاشون به هم راه داره!!
احتمالاً تا اوایل هفته ی آینده این بخش راه اندازی می شه، حالا که آقای جلالی زحمت این تاپیکا کشیدن، دوستان اگر در این مورد نظر و پیشنهادی دارن دریغ نکنن.
منتظر راهکارهای شما هستیم.
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
کتاب قلعه ی حیوانات اثر جورج اورول کتاب خوبیه حداقل ذهن ادم رو در مورد بعضی چیزا باز میکنه.

کتاب شازده کوچولو اثر اگزوپری که حتما خوندید ولی گفتم بذارم.
بقیه اش رو بعدا میذارم نوبت شماس!!

(21-05-2012، 10:47 PM)mr.allahbeigi نوشته است:  از قدیم گفتن دل به دل راه داره.
چند روزه که تصمیم گرفتم یه بخش با عنوان "معرفی کتاب" تو انجمن راه بندازم. بعد دیروز همین پیشنهاد را مسعود وحید بهم میده. حالا می بینم آقا حسین جلالی هم این خلاقیت را از خودشون نشون دادن. واقعاً چقدر این مخصی ها دلاشون به هم راه داره!!
احتمالاً تا اوایل هفته ی آینده این بخش راه اندازی می شه، حالا که آقای جلالی زحمت این تاپیکا کشیدن، دوستان اگر در این مورد نظر و پیشنهادی دارن دریغ نکنن.
منتظر راهکارهای شما هستیم.

مرد مومن پس یه اعتباری یه چیزی!!!!!
اصفهانی بازی!!!!
................!
پاسخ
من کتاباي درهمي خوندم يعني هرچي کتاب تو خونمون داشتيم که شايد نشناسيد.
آخريش رمان ريشه در عشق بود.نوشته خانم ليلا رضايي درباره زندگي يه دختريه که با دوست پدرش که ده سال ازش بزرگتره ازدواج ميکنه.جالبيش به اينه که بعد ازدواج داستان ادامه داره برخلاف رماناي ديگه که آخرش ازدواجه.
کتاب چشمهايش نوشته بزرگ علوي.وقتي شروع ميکنيد خيلي دوست دارين بدونين چشما مال کي بوده و چه معني داره.
ببخشيد کتاباي گمنامي رو گفتم که چندان ارزش خوندن ندارن چون قرار شد کتابايي رو که خونديم بگيم اينارو نوشتم وگرنه اگه خواستيد اسم کتابايي رو که همه استادا پيشنهاد ميکنن رو ميگم تا ازشون استفاده کنيد.
راستي داداشم کل کتاباي سهراب رو از نمايشگاه واسم گرفته دوستان ميگفتن کتاب خوبي بعد خوندنش ميگم چقد تاثير داشت.
:heart: mineiut.blogfa.com :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
آقایون و خانم ها، توجه کنید،
از این که لطف می کنید و بقیه را با کتابایی که خودتون خوندید آشنا می کنید، سپاسگذاریم، ولی ...
ولی اجازه بدین بخش معرفی کتاب راه اندازی بشه، اون جا هرچی خواستید مارا با معرفی کتاباتون مستفیض کنید.
در ضمن نظر، پیشنهاد، انتقاد، دمپایی کهنه، نون خشک می خریم!!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
(22-05-2012، 05:20 PM)mr.allahbeigi نوشته است:  آقایون و خانم ها، توجه کنید،
از این که لطف می کنید و بقیه را با کتابایی که خودتون خوندید آشنا می کنید، سپاسگذاریم، ولی ...
ولی اجازه بدین بخش معرفی کتاب راه اندازی بشه، اون جا هرچی خواستید مارا با معرفی کتاباتون مستفیض کنید.
در ضمن نظر، پیشنهاد، انتقاد، دمپایی کهنه، نون خشک می خریم!!

فکر کنم موضوع رو عوض کنم بهتره.
................!
پاسخ
اول بايد بگم كه كتاب چشم هايش واقعا قشنگه؛وكتاب شازده كوچولو معركه ست!

دوم:بهتره اين معرفي كتابا همين جوري شيرتوشير نباشه!ي سري قوانين بذارين...
مثلا اسم نويسنده،مترجم،ناشر و...

مثلا از كتاب شازده كوچولو 3تا ترجمه تو بازاره كه من هر 3تاشو خوندم!
ترجمه شاملو ادبيه،ترجمه محمد قاضي به نظرم بهترينش بود و ترجمه نجفي واسه نوجوونونا و اونايي كه زياد با نوشته هاي ادبي و گيج كننده حال نمي كنن بهتره....
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
(23-05-2012، 10:36 AM)Farzaneh RoshanZamir نوشته است:  اول بايد بگم كه كتاب چشم هايش واقعا قشنگه؛وكتاب شازده كوچولو معركه ست!

ترجمه شاملو ادبيه،ترجمه محمد قاضي به نظرم بهترينش بود و ترجمه نجفي واسه نوجوونونا و اونايي كه زياد با نوشته هاي ادبي و گيج كننده حال نمي كنن بهتره....

خواهر من پیشنهاد پیشنهاد!!!نه معرفی!!!
oh my god
................!
پاسخ
(23-05-2012، 12:11 PM)حسین جلالی نوشته است:  
(23-05-2012، 10:36 AM)Farzaneh RoshanZamir نوشته است:  اول بايد بگم كه كتاب چشم هايش واقعا قشنگه؛وكتاب شازده كوچولو معركه ست!

خواهر من پیشنهاد پیشنهاد!!!نه معرفی!!!
oh my god

منظورتونو نگرفتم!
اگه در مورد تاپيك مي گيد كه از اسمش پيداس:پيشنهادي براي معرفي كتاب.

اگرم منظورتون چيزاييه كه بچه ها گذاشتن بايد بگم كه پيشنهاد بايد كامل Tongue و جامع Big Grin باشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
فکر می کنم خیلی روشنه که توی این تاپیک چه کار باید کرد و چه کار نباید کرد!!! نیازی نیست خیلی با دقت نظرات خونده بشه تا متوجه این حقیقت شد!!:

"تا اوایل هفته ی آینده این بخش (معرفی کتاب) راه اندازی می شه" (یعنی چه؟؟ یعنی هنوز بخش معرفی کتاب راه اندازی نشده!)

"منتظر راهکارهای شما هستیم." (مسلماً راهکار برای راه اندازی بخش معرفی کتابه و نه خود معرفی کتاب!!)

"آقایون و خانم ها توجه کنید: اجازه بدین بخش معرفی کتاب راه اندازی بشه، اون جا هرچی خواستید مارا با معرفی کتاباتون مستفیض کنید." (یعنی چه؟؟؟؟ یعنی این که؛ آقا و یا خانم محترم (که در هر صورت از نوع بشر هستید!) توجه کنید که هنوز بخش کتاب راه اندازی نشده پس لطفاً و خواهشاً، تقاضامندیم، التماس می کنیم، به پاتون می افتیم، به درگاهتون زجه می زنیم!!! تورو به هر کی که می پرستین فعلاً کتاب معرفی نکین.)

صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پیشنهاد بهترین مکان های تفریحی در ایران aramestan 4 262 06-04-2013، 04:21 PM
آخرین ارسال: hadi soltani
  یه پیشنهاد خوب! crux 4 527 11-09-2012، 12:21 AM
آخرین ارسال: crux

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان