امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیوه ی مخ زدن در کشورهای مختلف
فرانسه:
پسر: بن ژور مادام! حقیقتش رو بخواید من از شما خوشم آمده و میخواهم اگر افتخار بدید با هم آشنا شیم!
دختر: با کمال میل موسیو!

ایتالیا:
پسر: خانوم من واقعا شمارو از صمیم قلب دوست دارم و بسیار مایلم که بیشتر با شما آشنا شم!
دختر: من هم از شما خوشم اومده و پیشنهاد شمارو با
کمال میل می پذیرم!

انگلیس:
پسر: با عرض سلام خدمت شما خانوم محترم!
خانوم من چند وقت هست که از شما خوشم اومده می میخوام اگه مایل باشید باهم باشیم!
دختر: چرا که نه؟ میتونیم در کنار هم باشیم!

ایران:
پسر: پیــــــــــــــــــس ... پیس پیس ...
پـــــــــــــــــــــــی ــــــــــــــــس ... پیییییییییییییس ...
ســــــــوووووووو ... ســــــــــوووو ...
ســــــــــــس ... ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــس ...
پــــــــِـخخخخخخخخخ ... چِــخـــــــــــــــه ...
هووووووی با تواما! بیا شماره مو بگیر بزنگ!
دختر: خفه شو! کصافطِ عوضی! مگه خودت خوار و مادر نداری
راه افتادی دنبالِ ناموس مردم،بی ناموس!
شماره تو میگیرم فقط واسه اینکه شرتو زود کم کنی!
ساعت 10 زنگ میزنم!

:heart: mineiut.blogfa.com :heart:
پاسخ
البته فکر کنم که در ایران راحت ترین روش ها برای این منظور وجود داره!! در همون کشورها همون خانمِ با ادب، تا قِرون آخر جیب اون آقا پسر را خالی نکنه، اون جواب مؤدبانه را نمی ده!!! (بر اساس خاطرات دوستان بنده در کشورهای مختلف!)
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط hadi soltani
خب هر کاري يه راهي داره.يه بازي هست اسمش فکر کنم زندگي جديد در نيويورک اونجا شيوه مخ زدن تو نيويورک رو ياد ميده .
پاسخ
ببخشیدا، ولی کُلاً با مخ زدن مخالفم. از مطلبتون بدم نیومد، خوب بود. خب اینم یکی از تفاوت های ما ایرانیاس با دیگر جوامع بشری!! در این زمینه خوب تونستیم که به جای کپی برداری از غرب، یه جورایی بومی سازی کنیم!!!!!!!
یکی دیگه از مشکلات ما ایرانیا اینه که کمتر برای حل مشکلات، از راه و و روش مخصوص به آن استفاده می کنیم، خوب آقا پسر و یا دختر خانم، شما اگر مشکلی داری چرا از راه خودش اقدام نمی کنی؟؟؟ مطمئن باش هر مشکلی، راه حلی دارد!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
(12-05-2012، 11:25 AM)mr.allahbeigi نوشته است:  ببخشیدا، ولی کُلاً با مخ زدن مخالفم. از مطلبتون بدم نیومد، خوب بود. خب اینم یکی از تفاوت های ما ایرانیاس با دیگر جوامع بشری!! در این زمینه خوب تونستیم که به جای کپی برداری از غرب، یه جورایی بومی سازی کنیم!!!!!!!
یکی دیگه از مشکلات ما ایرانیا اینه که کمتر برای حل مشکلات، از راه و و روش مخصوص به آن استفاده می کنیم، خوب آقا پسر و یا دختر خانم، شما اگر مشکلی داری چرا از راه خودش اقدام نمی کنی؟؟؟ مطمئن باش هر مشکلی، راه حلی دارد!

سلامتی علمای سایت بلند صلوات...
................!
پاسخ
تو اين جامعه چطور يه جوون که نياز به همسر داره ميتونه ازدواج کنه وقتي ملاک شده پول باباي پسر وقتي به امروز پسر نگاه ميکنن نه آينده اي که ميتونه بسازه شما اصفهاني هستين رسم ازدواجتون رو ميدونيد که دختر چهل ميليون جهيزه بايد بخره پسر حداقل يه خونه درست حسابي داشته باشه.
ميگيد همه اينجوري نيستن شما که ميتونين از هم تشخيصشون بديد بزرگواري کنيد واسه پسرايي که ميخوان ازدواج کنن چندتاشونو پيدا کنيد.
تو ايران بهترين راه و آسونترين راه واسه ازدواج کردن زدن مخ يه دختر و به خود وابسته کردنشه.وابستت که بشه با همه چيزت ميسازه هرکاري ميکنه تا کنارش بموني
ميگي نه امتحان کن.
پاسخ
(16-05-2012، 11:04 AM)hadi soltani نوشته است:  تو اين جامعه چطور يه جوون که نياز به همسر داره ميتونه ازدواج کنه وقتي ملاک شده پول باباي پسر وقتي به امروز پسر نگاه ميکنن نه آينده اي که ميتونه بسازه شما اصفهاني هستين رسم ازدواجتون رو ميدونيد که دختر چهل ميليون جهيزه بايد بخره پسر حداقل يه خونه درست حسابي داشته باشه.
ميگيد همه اينجوري نيستن شما که ميتونين از هم تشخيصشون بديد بزرگواري کنيد واسه پسرايي که ميخوان ازدواج کنن چندتاشونو پيدا کنيد.
تو ايران بهترين راه و آسونترين راه واسه ازدواج کردن زدن مخ يه دختر و به خود وابسته کردنشه.وابستت که بشه با همه چيزت ميسازه هرکاري ميکنه تا کنارش بموني
ميگي نه امتحان کن.
کاملاً صحبتتون را در مورد آداب و رسوم غلط جا افتاده در جامعه قبول دارم. (مخصوصاً تو اصفهان) قبول دارم که مانع تراشی جلوی جوونا برای ازدواج خیلی زیاده. ولی معلومه که هیچ کدوم از اون کتابا را هنوز نخوندین و اون دوره ازدواج دکتر فرهنگ را هم گوش ندادین!! شما اگر واقعاً به دنبال راه حل صحیح هستین، خوب بسم الله، فکر نمی کنم تو دنیای امروز کسب اطلاعات، زیاد سخت باشه.
برای نمونه عرض می کنم، چهار تا از دوستای بنده توی دو سال گذشته ازدواج کردند، سه تاشون دانشجو و یکیشون طلبه، هیچ کدومشون نه خونه داشتن و نه ماشین، مهریه دو تاشون 14 تا سکه و یکیشون 72 تا سکه و اون یکی را هم نمی دونم. هر چهار تاشون هم در کنار درس، کار می کردند ولی نه با درآمد اون چنانی. تا الانم که زندگیشون خیلی عاشقانه بوده. دوست عزیز (عزیز را اصلاً شعاری نمی گما) شما اگر بهترین راه را نمی دانید، با قاطعیت راه های دیگر را به عنوان بهترین ها نام نبرید.
در ضمن مشخصات همسر مورد نظرتون را بفرمایید، شاید مورد مناسبی براتون پیدا شد!

صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
(16-05-2012، 01:05 AM)حسین جلالی نوشته است:  
(12-05-2012، 11:25 AM)mr.allahbeigi نوشته است:  ببخشیدا، ولی کُلاً با مخ زدن مخالفم. از مطلبتون بدم نیومد، خوب بود. خب اینم یکی از تفاوت های ما ایرانیاس با دیگر جوامع بشری!! در این زمینه خوب تونستیم که به جای کپی برداری از غرب، یه جورایی بومی سازی کنیم!!!!!!!

الله اکبر!

البته ببخشيد که يهو پريدم وسط بحث ازدواج و همسريابي تون!
فقط يه پارازيت کوچولو بود....
به کارتون برسيد!
پاسخ
(16-05-2012، 03:36 PM)Farzaneh RoshanZamir نوشته است:  
(16-05-2012، 01:05 AM)حسین جلالی نوشته است:  

الله اکبر!

البته ببخشيد که يهو پريدم وسط بحث ازدواج و همسريابي تون!
فقط يه پارازيت کوچولو بود....
به کارتون برسيد!

علما را نمی دونم آقا هادی از کجا آورده بود!!! ولی فرموده بودن صلوات نه تکبیر!!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
آقا هادی رو هم من نمیدونم شما از کجا اوردید!!ولی نوشته بود حسین نه هادی!!!!!!
بعدشم مهم نفس عمله،الآعمال بالنیات!!!!

................!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان