امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش هايي جالب براي جلوگيري از عاشق شدن
[تصویر:  0_262557001322125057_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_011491001322125059_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_759965001322125060_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_842614001322125062_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_575711001322125064_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_317556001322125066_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_043211001322125068_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_831218001322125069_taknaz_ir.jpg]
[تصویر:  0_047637001322125072_taknaz_ir.jpg]
:heart: mineiut.blogfa.com :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط farah*NAZ ، motahare ، mahsa_m
دقیقا همین کارهایی که رئیس دانشگاه کرده
«دل من گرفته زینجا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
پاسخ
 سپاس شده توسط hadi soltani ، motahare
(22-04-2012، 11:07 PM)farah*NAZ نوشته است:  دقیقا همین کارهایی که رئیس دانشگاه کرده

ناشكري نكن فرح!هنوز كه سايت دانشكده ما مختلطه!!!!اين حرفو بايد بچه هاي صنايع وشيمي و مكانيك و...بزنن عزيزم!
پاسخ
 سپاس شده توسط hadi soltani
دوربين مدار بسته جلوي تالارها رو ديدين کل اون محوطه رو پوشش ميده فقط کافيه اونجا سوتي بدين تا بچه هاي حراست يقه شما رو بگيرن.
يه چيز ديگه اينکه ميگن به کارت دانشجويي GPS وصله راسته بچه ها ميگن بيرون قرار ميزارين کارت دانشجوييتونو نبرين.
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
به نظرم این ها همه راه های جلو گیری از بدبخت شدنه! و الا کی می گه عاشق نشین؟ حراست؟؟
اگه کسی با یه نگاه یا یه صحبت به کسی دل ببنده (و نه عاشق بشه) 99.9999999% موارد خودشو بدبخت کرده!
عشق هایی کز پی رنگی بود.................... عشق نبود عاقبت ننگی بود
و بسیار ممنون از هادی سلطانی که راه های جلوگیری از بدبخت شدن را، زیبا، نشان داد.
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
به نظر شما آدم تا وقتي يکي رو نبينه باهاش صحبت نکنه و با افکارش آشنا نشه چطور ميتونه عاشقش بشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi
اِِاِ اِ عجب آدمی هستن !!!!!!!!!!
«دل من گرفته زینجا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
پاسخ
این که آدم تو خیابون یا دانشگاه یا هر جای دیگه یکی را ببینه و صحبتی بکنه و چند روزی هم زیر نظرش داشته باشه و بعد اتفاقاً بهش دل ببنده (و نه عاشق بشه! لطفاً دقت کنین) فرق می کنه با این که کسی به قصد ازدواج و انتخاب شریکِ یه عمر زندگی به دنبال یک همدم بگرده و با استفاده از راهکارهای مخصوصی که وجود داره با شخصیت و افکار و عقاید طرف آشنا بشه و بعد ... و بعد تازه عاشقش بشه و بعد یک عمر، دقت کنین، یک عمر (و نه 3-4 سال) عاشقانه در کنار هم زندگی کنن.
ما معمولاً اول می بینیم و بدون شناخت عمیق، دل می بندیم بعد تازه به بهونه ی آشنایی با طرف مقابل، بدون پیروی از اصول خاصی (منظورم اصول کسب شناخته وگرنه همه ی ما به اصولی پایبندیم)، رابطه هامون را بیش تر می کنیم و چون در این پروسه دلبستگی های کاذب هم خیلی زیاد شده، ازدواج می کنیم و این می شود که در ایران از هر 5 ازدواج، 4 تا به طلاق عاطفی منجر می شود!!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
(25-04-2012، 11:14 AM)mr.allahbeigi نوشته است:  این که آدم تو خیابون یا دانشگاه یا هر جای دیگه یکی را ببینه و صحبتی بکنه و چند روزی هم زیر نظرش داشته باشه و بعد اتفاقاً بهش دل ببنده (و نه عاشق بشه! لطفاً دقت کنین) فرق می کنه با این که کسی به قصد ازدواج و انتخاب شریکِ یه عمر زندگی به دنبال یک همدم بگرده و با استفاده از راهکارهای مخصوصی که وجود داره با شخصیت و افکار و عقاید طرف آشنا بشه و بعد ... و بعد تازه عاشقش بشه.
ما معمولاً اول می بینیم و بدون شناخت عمیق، دل می بندیم بعد تازه به بهونه ی آشنایی با طرف مقابل، بدون پیروی از اصول خاصی (منظورم اصول کسب شناخته وگرنه همه ی ما به اصولی پایبندیم)، رابطه هامون را بیش تر می کنیم و چون در این پروسه دلبستگی های کاذب هم خیلی زیاد شده، ازدواج می کنیم و این می شود که در ایران از هر 5 ازدواج، 4 تا به طلاق عاطفی منجر می شود!!

امان از تجربه!!!!!!!!!

شما عجب آدم پخته ای هستید، یادم باشه مشاوره خواستم از شما کمک بگیرم( قصد توهین نداشتم، جدی گفتم)
پاسخ
ميگم آقاي الله بيگي ميشه راه درست عاشق شدن وشناخت طرف مقابل رو به ما هم ياد بدين؟
شيوه من طلب .معرفت و بعدش عشقه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان