امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رودخانه ای عجیب در زیر دریا! (عکس)
Smile 

سلام و درود بر همه ی دوستان

بالاخره با اصرار و همت آقا سعید روشن ضمیر، بنده هم به جمع مُخسی ها پیوستم. امیدوارم که این مطلب افتتاحیه ی مناسبی بوده باشه شود!

تا‌به‌حال به‌وجود رودخانه‌ای در زیر دریا فکر کردید؟! در منطقه‌ی Cenote Angelita در کشور مکزیک این محل وجود داره!

این تصاویر زیبا توسط Anatoly Beloshinchin گرفته شده، اون در مورد این محل می‌گه: «ما در عمق ۳۰متری هستیم، آب تمیز و تازه‌ای در این قسمت وجود داره. بعد در عمق ۶۰ متری، آب شور (نمک) رو حس می‌کنیم و در زیر این قسمت من یک رودخانه می‌بینم، یک جزیره و شاخ و برگ‌هایی که در اطرافش هست…! واقعیتش این هست که رودخانه‌ای که شما می‌بینید، لایه‌ای از هیدروژن سولفید هست.»
باید حس جالبی باشه دیدن یک رودخونه در عمق ۶۰ متری دریا!
[تصویر:  CenoteAngelita02.JPG] [تصویر:  CenoteAngelita01.JPG] [تصویر:  126660494019.jpg] [تصویر:  126660494045.jpg] [تصویر:  126660494032.jpg] [تصویر:  126660494056.jpg] تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ/ مریم محبعلی نژاد
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz_a ، Hamid Jafary Pooya ، elahe ، مسعود وحید ، motahare ، farah*NAZ ، Behnaz ، نوید خزدوز
وا

مگه میشه؟؟؟
این که من تو را دوست دارم به تو اصلا مربوط نیست (گوته)
پاسخ
خیلی قشنگ بود...
در بيكرانه ي جهان دو چيز است كه افسونم مي كند :
آبي آسمان كه ميبينم و ميدانم كه نيست

و

خدايي كه نمي بينم و ميدانم كه هست
پاسخ
واقعا بی نظیره
«دل من گرفته زینجا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زیبایی های لب رودخانه های رمانتیک اروپا افسانه پناهی 0 82 21-01-2014، 08:49 PM
آخرین ارسال: افسانه پناهی
  راز این شنزار دایره ای زیر دریا چیست ؟ amir astronomer 0 472 26-09-2012، 07:48 PM
آخرین ارسال: amir astronomer
  ازدواج عجیب دختری با یک ربات +عکسازدواج عجیب دختری با یک ربات +عکس به گزارش مشرق، با alireza ardalani 1 416 13-03-2012، 01:30 PM
آخرین ارسال: Behnaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان