امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنرانی جدید و شنیده نشده از استاد رائفی پور ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، 6 اسفند 13
[تصویر:  download.php?img=1177]
نقد "فیلم 2012" توسط استاد رائفی پور در تالار پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد . ضمنا قسمت دوم مربوط به تریبون آزاد و پاسخ استاد رائفی پور به شبهات پیرامون ايشان است. لازم بذكر است قبل از مشاهده ويدئو به اين نكته توجه داشته باشيد كه: اين سخنراني دقيقا سه روز قبل از برگزاري از طرف مقامات بالا رد و مجوز برگزاري آن لغو شد .با پيگيريهاي انجام شده توسط دوستان و عزيزاني كه مسئول برگزاری اين مراسم بودند و از ماه ها قبل زحمت تبليغات و اطلاع رساني اين سخنراني را كشيده بودند ، تنها پاسخ مسئولان ، سي دي بود كه در دست اونها بود ؟!
سي ديي كه بنا بر هر دليلي به دست اونها و به دست خيلي از دانشجويان در دانشگاه ها و خيلي افراد ديگه رسيده بود، حاوي ويدئويي از سخنراني آقاي "ح.ف" بود كه در اون انصافا تخريب هايي كه صورت پذيرفته بسيار نا عادلانه و يكطرفه بوده اند. در نگاه اول بيننده متوجه اين موضوع ميشود كه آقاي "ح.ف" با تكه تكه كردن صحبت هاي استاد رائفي پور به نفع خود استفاده و به قول معروف از آب گل آلود ماهي گرفته .هنوز براي ما هدف يا اهداف انتشار اين سي دي مشخص نيست . در هر صورت پيگيريهاي لازم صورت بذيرفت و تلاشهاي دوستان به ثمر نشست و سخنراني برگزار شد .
این ویدئو مربوط به بخش تریبون آزاد و پاسخ استاد رائفی پور به شبهات و سوالات دانشجوهاست که واقعا شنیدنی است ٬ پیشنهاد میكنم حتما اين ويدئو را ببینید.

پخش آنلاین قسمت اول ، بخش اول :

:: سخنراني استاد ::

قسمت اول : مشاهده ويدئو
دانلود
قسمت دوم : مشاهده ويدئو دانلود
قسمت سوم :مشاهده ويدئو دانلود
:: پاسخ به شبهات (۱) ::

قسمت اول : مشاهده ويدئو دانلود
:: پاسخ به شبهات (۲) ::
:: جنجالي! ::

قسمت دوم : مشاهده ويدئو دانلود

قسمت سوم : مشاهده ويدئو دانلود
قسمت چهارم : مشاهده ويدئو دانلود
قسمت پنجم : مشاهده ويدئو دانلود
قسمت ششم : مشاهده ويدئو دانلود

می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ

قسمت اول ، بخش دوم
دانشگاه اصفهان نقد فیلم 2012

فایل‌(های) پیوست شده
.   دانشگاه اصفهان ، نقد فیلم 2012 ، قسمت اول ، بخش دوم (اندازه: 53.41 MB / تعداد دفعات دریافت: 9)
- شهید دکتر چمران
پاسخ

قسمت اول ، بخش سوم
دانشگاه اصفهان نقد فیلم 2012

فایل‌(های) پیوست شده
.   RE دانشگاه اصفهان ، نقد فیلم 2012 ، قسمت اول ، بخش سوم (اندازه: 53.41 MB / تعداد دفعات دریافت: 3)
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi
اصلا م جدید و شنیده نشده نبود!! من شخصا تمام جملاتشونو حفظ بودم!! ولی خب تقصیری ام ندارن این روزا بحث 2012 خیلی داغ شده شاید خیلی هام نشنیده بودن
بی تو مهتاب شبی باز از ان کوچه گذشتم, همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم.... :angel:
پاسخ
(19-07-2012، 11:41 PM)Sara_xRay نوشته است:  اصلا م جدید و شنیده نشده نبود!! من شخصا تمام جملاتشونو حفظ بودم!! ولی خب تقصیری ام ندارن این روزا بحث 2012 خیلی داغ شده شاید خیلی هام نشنیده بودن
لطفا به تاریخ ارسال پست دقیت کنید !
این سخنرانی در تاریخ ارسال جدید و شنیده نشده بود !
- شهید دکتر چمران
پاسخ
منظورم سخنرانیشون تو دانشگاه اصفهان بود درباره سال 2012 و نقد فیلم 2012 که قبل از دانشگاه ما تو چندتا دانشگاه دیگه ام همون سخنرانی رو کرده بودن Shy
بی تو مهتاب شبی باز از ان کوچه گذشتم, همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم.... :angel:
پاسخ
(20-07-2012، 10:16 PM)Sara_xRay نوشته است:  منظورم سخنرانیشون تو دانشگاه اصفهان بود درباره سال 2012 و نقد فیلم 2012 که قبل از دانشگاه ما تو چندتا دانشگاه دیگه ام همون سخنرانی رو کرده بودن Shy
بله و منظور بنده از "جدید و شنیده نشده" اون قسمت پرسش و پاسخ آخرش بود که با عبارت :: جنجالی :: هم در پست مشخصش کردم . فکر می کنم ما جزو اولین سایتهایی بودیم که منتشرش کردیم .

- شهید دکتر چمران
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
talk سخنرانی محرم استاد رائفی پور محرم 1391 هیئت کربلایی ها مسعود وحید 0 606 25-11-2012، 09:19 AM
آخرین ارسال: مسعود وحید
Music محرم با نگاه منطق - حماسه سرخ رائفی پور مسعود وحید 8 1,351 06-10-2012، 10:41 PM
آخرین ارسال: 9191316501
Video نقد ماهرانه جدایی نادر از سیمین از زبان رائفی پور مسعود وحید 0 547 06-08-2012، 12:02 AM
آخرین ارسال: مسعود وحید
  زیر و بم جنگ نرم از زبان رائفی پور مسعود وحید 1 1,639 04-04-2012، 12:09 AM
آخرین ارسال: mr.allahbeigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان