امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج آقایان+نتیجه اخلاقی

قبل از ازدواج : خوابیدن تا لنگ ظهر بعد از ازدواج : بیدار شدن زودتر از خورشید نتیجه اخلاقی : سحر خیز شدن

قبل از ازدواج : رفتن به سفر بی اجازه بعد از ازدواج : رفتن به حیاط با اجازه نتیجه اخلاقی : معتبر شدن

قبل از ازدواج : خوردن بهترین غذاها بی منت بعد از ازدواج : خوردن غذا های سوخته با منت نتیجه اخلاقی : تقویت معده

قبل از ازدواج : استراحت مطلق بی جر و بحث بعد از ازدواج : كار كردن در شرایط سخت نتیجه اخلاقی : ورزیده شدن

قبل از ازدواج : دید و بازدید از اماكن تفریحی بعد از ازدواج : سر زدن به فامیل خانوم نتیجه اخلاقی : صله رحم

قبل از ازدواج : آموزش گیتار و سنتور و غیره بعد از ازدواج : آموزش بچه داری و شستن ظرف نتیجه اخلاقی : همدردی با مردها

قبل از ازدواج : گرفتن پول تو جیبی از پاپا بعد از ازدواج : دادن كل حقوق به خانوم نتیجه اخلاقی : مستقل شدن

قبل از ازدواج : ایستادن در صف سینما و استخر بعد از ازدواج : ایستادن در صف شیر و گوشت نتیجه اخلاقی : آموزش ایستادگی

قبل از ازدواج : رفتن به سفرهای هفتگی بعد از ازدواج : در حسرت رفتن به پارك سر كوچه نتیجه اخلاقی : امنیت كامل.

پاسخ
البته واسه دخترها هم،همچین قضیه ای صدق می کنه...
در بيكرانه ي جهان دو چيز است كه افسونم مي كند :
آبي آسمان كه ميبينم و ميدانم كه نيست

و

خدايي كه نمي بينم و ميدانم كه هست
پاسخ
قبل از ازدواج : دید و بازدید از اماكن تفریحی بعد از ازدواج : سر زدن به فامیل خانوم نتیجه اخلاقی : صله رحم

این یکی عالی بود !!!
این که من تو را دوست دارم به تو اصلا مربوط نیست (گوته)
پاسخ
وااااااااااااااااااااااااااااا الهه جونم ما کی بی اجازه سفر رفتیم اونم هر هفته
درد يك پنجره را پنجره ها مي فهمند؛

معني كور شدن را گره ها مي فهمند.

سخت بالا بروي،ساده بيايي پايين

قصه تلخ مرا سرسره ها مي فهمند

يك نگاهت به من اموخت كه در حرف زدن،چشم ها بيش تر از حنجره ها مي فهمند
پاسخ
منم با الهه موافقم توی بقیه چیزا واسه ما هم صدق میکنه به جز همین سفر البته سفر هم میتونیم بریم ولی با اجازه خب چه فرقی داره حالا بی اجازه باشه یا با اجازه؟؟؟!!!!
پاسخ
فوق العاده قدیمی و تکراری
همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ
آقای محسن به نظر من این کاره تون اصلا درست نیست که میاین توی پست ها نظر میذارین که این قدیمی بود یا تکراری بود یا فلان بود
شاید بعضی ها نخونده باشند و براشون جدید باشه
این که شما یه متن را قبلا جایی دیدین یا خوندین دلیل نمیشه که بقیه هم خونده باشن
پاسخ
(15-03-2012، 10:20 PM)farnaz_a نوشته است:  آقای محسن به نظر من این کاره تون اصلا درست نیست که میاین توی پست ها نظر میذارین که این قدیمی بود یا تکراری بود یا فلان بود
شاید بعضی ها نخونده باشند و براشون جدید باشه
این که شما یه متن را قبلا جایی دیدین یا خوندین دلیل نمیشه که بقیه هم خونده باشن

باز هم میگم:

اتفاقا این کار (گزارش قدیمی بودن) لازمه و تو همه ی فروم های معروف این کار رو میکنن و چندتا فایده هم داره

1 تمام کاربران بخصوص کاربری که اون مطلب قدیمی رو گذاشته میفهمه که باید مطالبش آپدیت و به روز باشه
2 کاربران میفهمن که هر مطلبی رو نباید تو سایت بزارن و نباید همه اش از کپی و پیست استفاده کنن

پس اگه جای دیگه ای هم ببینم که مطلب فوق العاده قدیمی و عهد بوقی گذاشتن مطمئن باشید دوباره این کار رو میکنم
همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برتری های خانمها نسبت به آقایان Behnaz 4 480 25-03-2012، 11:07 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها

پرش به انجمن: