امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاداتي براي عدم ترشيدگي دوشيزگان
قبلا یکی از کاربرا تو تاپیکی که از این لینک (اینجا) قابل دسترسه اظهار کرده بود که "فکر نکنم دیگه هیچ پسری جرئت کنه از این جور پست ها علیه دخترا بذاره"
این تاپیک و چند تاپیک رو میزارم که همه بفهمن جرات یه صفت مطلق نیست و صفتی کاملا نسبی است (با تشکر)

پيشنهاداتي براي عدم ترشيدگي دوشيزگان

1- يقه اولين خواستگار رو بچسبيد كه شايد تنها شتر بخت شما باشه.

2- ناز و لفت و ليس رو بذاريد كنار.

3- در معرض ديد باشيد، گذشت اون زمان كه مي‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سايه مي رنجم.

4- سن ازدواج رو بيارين پايين، همون 17 يا 18 خوبه. بالاتر كه برين همچين بگي نگي از دهن مي‌افتين.

5- تموم دوست پسراتونو تهديد به ازدواج كنيد، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون رو درز بكشيد.

6- دعاي باز شدن بخت رو دور گردنتون آويزون كنيد، يه وقت كتابشو دور گردنتون آويزون نكنيد كه گردن لطيفتون كج مي‌شه.

7- پسر‌هاي فاميل بهترين و در دسترس‌ترين طعمه‌ها هستند، رو هوا بقاپيدشون.

8- رو شكل و شمايل ظاهري پسرها زياد حساسيت به خرج نديد، پسرهاي خوشگل، هستن دچار مشكل...!

9- توي اجتماع بر بخوريد، با مردم قاطي شيد، با ننه صغرا و بي‌بي عذرا نشست و برخاست كنيد، همينا هستن كه شادوماد مي‌سازن واستون.

10- يه كم به خودتون برسيد، منظورم آرايش و برداشتن زير ابرو و ريمل و پودر و سايه و كرم شب و روز و ماسك خيار و فر مژه و خط لب و خط چشم و... نيست. حداقل قيافه يه آدم رو داشته باشيد.

11- در پوشش دقت كنيد، لباس چسب و كوتاه فقط آدماي بوالهوس رو دورتون جمع مي كنه، يه پوشش سنگين و اندكي رنگين با حفظ معيارهاي دوماد پسند بهترينه.

12- مهمون كه مياد قايم نشيد، چاي ببريد، پذيرايي كنيد، خلاصه يه چشمه بياين كه بعله ما هم هستيم.

13- سعي كنين از هر انگشتتون هفت نوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوي در و همسايه قر و قميش بياد كه دخترم قربونش برم اينجوريه و اونجوريه...

14- تا مامانه و باباهه مي‌گن دخترمون ديگه وقته عروسيشه مثل لبوي نپخته سرخ نشين و در بريد، در حركات و سكناتتون اين نظر رو تاييد كنيد و دنبالشو بگيريد.

15- بلاخره اگه خداي نكرده مي‌خواين جزو اون يك ميليون و هفت صد هزار دختر بي شوهر نباشيد (تازه اگه همه پسراي اين مملكت دوماد شن، كه نمي شن) هر چي داريد، رو كنيد، منظورم اعضا و جوارحتون نيست منظورم كمالات و هنر مندياتتونه.

16- و اينو بگم كه از هيچ دوره زندگيتون به اندازه وقتي كه با نامزد محبوبتون زير سايه درخت توي يه پارك خلوت داريد معاشقه مي كنيد لذت نخواهيد برد، حالا به بعدنش كار ندارم.

17- ...و آخرين توصيه اينكه عوض اينكه توي جريانات عشقي خيابوني و زودگذر غرق بشيد و مثل كبك سرتونو زير برف كنيد يه خورده به فكر زندگي آينده‌تون بشيد و اينقدر از اين دست به اون دست نريد چون كثيف مي‌شيد، مي پكيد

[تصویر:  6npb3cra4306jmpa5t.jpg]
همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ
احساس می کنم این تکراری قبلا خونده بودم

ایول این قدر بهتون برخورده که دارید خودتون را به آب و آتیش می زنید؟

حقیقت تلخه همینه که هست

بعدم سعی نکنید با این اباطیل اذهان عمومی را نسبت به دوشیزگان مخدوش کنید
«دل من گرفته زینجا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
پاسخ
آقا محسن یک اصل اساسی و مهم و اولین و آخرین اصل رو برای ترشیدگی دوشیزگان نگفتید:
داشتن فقط و فقط و فقط و فقط و فقط 1 برادر ( البته دور از جون شما، یه چیزی تو مایه های ...) برای دوشیزگان کافیه چون طرف به محض خبر دار شدن این موضوع یک خط قــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرمـــــــــــــــــــــــز دور این دوشیزه می کشه.
بابا طرف به خدا حق داره وقتی می دونه تو آینده بچه اش می خواد بشه یکی مثل دائیش عمراً این کارو بکنه، مگه اینکه از ناحیه عقل مشکل داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!همین جوری می شه که طرف دمشو می ذاره رو کولشو میره.............و بقیه داستانو که خودتون می دونید.
پاسخ
(21-02-2012، 06:04 PM)farahnaz نوشته است:  احساس می کنم این تکراری قبلا خونده بودم

حقیقت تلخه همینه که هست

همینو بگو چه قدر بی ظرفیتن این پسرا
فرحناز جونم تلاششون بی فایدست
ما دخترا کاملا خوشحالیم که تونستیم تا این حد شما موجودات بی ظرفیتو به نقطه جوش برسونیم که اینجوری به جنب و جوش بی افتید که از خودتوون اینجوری بخواین دفاع کنید
(21-02-2012، 06:10 PM)soraya azimi نوشته است:  
آقا محسن یک اصل اساسی و مهم رو برای ترشیدگی دوشیزگان جا انداختید بذارید تا من کاملش کنم:
داشتن فقط و فقط و فقط و فقط و فقط 1 برادر ( البته دور از جون شما، یه چیزی تو مایه های ...) برای دوشیزگان کافیه چون طرف به محض خبر دار شدن این موضوع یک خط قــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرمـــــــــــــــــــــــز دور این دوشیزه می کشه.
بابا طرف به خدا حق داره وقتی می دونه تو آینده بچه اش می خواد بشه یکی مثل دائیش عمراً این کارو بکنه، مگه اینکه از ناحیه عقل مشکل داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!همین جوری می شه که طرف دمشو می ذاره رو کولشو میره.............و بقیه داستانو که خودتون می دونید.

اولا که خیلی ام دلشون بخوااد

دوما من داداش ندارم اما اینقدر دلم میخواد یه داداش داشتم قربونشم می رفتم

نگید راجع به داداشا اینجوری قدرشونو بدونید

من که ندارم میدونم چه قدر خوبه بودنشون اونم از نوع حساس

‫این روزها حالم خوب است
خوب ِ خوب !!
نه نشانی از دلتنگی نه روزنی از سیاهی
...و نه وسوسه ای از دل بسـتگی! ! !
. . .نوشتنم را بهانه ای نیست
...جز گفتن این که
"من"
بعد از "تو"
به هیچ "او"یی
اجازه ی "ما" شدن
نخواهم داد

پاسخ
بهناز جون منم برادر ندارم ولی وقتی درد و دل خواهرهاشون (نمونه اش و بالاذکر کردم و دعواهاو...) گوش دادم روزی هزار بار خدا رو شکر می کنم.
پاسخ
(21-02-2012، 06:04 PM)farahnaz نوشته است:  احساس می کنم این تکراری قبلا خونده بودم

حقیقت تلخه همینه که هست

فرحناز خانوم اگه بالا و اول تاپیک و پست منو خونده باشین میبینین که پاسخی به حرف کذب اون نویسنده که آقایون رو ترسو خطاب کرده بود دادم
و زیرش هم نوشتم که شجاعت صفتی نسبیه نه مطلق، اما مثل اینکه شما متوجه منظور من نشدین
هدف من از ایجاد این تاپیک ها فقط و فقط نشون دادن شجاعت و عدم ترسو بودن پسرها در مقابل شما دوشیزگان محترم وهمچنین نشان دادن خیالی بودن نوشته های اون نویسنده محترم بوده و بس و اعلام میکنم که از اون حرف ها نه ناراحت شدم و نه خودم رو به آب و آتیش زدم
و سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ
دوستان و کاربران گرامی از اینکه محیطی صمیمانه برای ما فراهم شده تا با همکاری هم هر آنچه روزی خودمان به آن نیاز داشتیم و نبود را فراهم کنیم تا از این به بعدی ها دیگر مشکلات ما را نداشته باشند و با خیالی آسوده تر به فعالیت های خود بپردازند استفاده کنیم و از ایجاد تاپیک های با مضامین غیر علمی خود داری. چراکه در این تاپیک ها علاوه بر بیهوده تلف شدن وقت شما عزیزان و منابع سایت ، به چیزی جز دشمنی و کدورت دست نخواهید یافت . انجمن علمی دانشجویی مکانی است که قرار است در یکی دو سال آینده اولین مرجع همه ی دانشجویان برای یافتن منابع علمیشان باشد نه مکانی برای درد و دل های بی فایده و سخنان کوچه بازاری . از مدیریت این بخش تقاضا می کنم لطفا تاپیک را به حالت " بسته شده " در آورده و از این به بعد با تاپیک های دارای محتویات مشابه نیسز چنین برخوردی نمیاند .
دوستان بهتر است وقت و نیروی جوانی خود را در راه رشد و بالندگی صرف کنیم.

(( لازم به ذکر است پست های دارای محتویات طنز که به کل کل و پست های جوابیه نرسد هم چنان قابل دست یابی و انتشار هستند . چرا که بالاخره هر دانشجویی نیاز به اندکی طنز هم دارد دیگر Big Grin ولی خواهشا رعایت کنید و سعی کنید تا انجمن به راه های غیر از مباحث علمی کشیده نشود . کافی است نگاهی به آمارگیر سایت بیاندازید و ببینید در چند وقت گذشته چه تعداد جفنگیات به سایت اضافه شده و چه مقدار مباحث علمی . یاد آن روزهایی که شاهد بودیم مدیران بخش ها هر ساعت یک مقاله کتاب ، جزوه و ... قرار میدادند بخیر ! ))
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
کاملا با آقای وحید موافقم
پاسخ
من با صحبت های آقای وحید کاملا موافقم
آقای محسن این که من گفتم دیگه هیچ پسری جرئت نداره از این جور پست ها علیه دخترا بذاره منظورم این بود که ما همینطوری ننشستیم که شما هرچی دلتون خواست بار ما کنین و اصلا منظورم این نبود که پسرا ترسو هستند
چون ما توی اون پست فقط از خودمون دفاع کردیم همین
ولی قبول کنین که پستتون (پست اصلی) خیلی بی ادبانه بود و کل کل ایجاد میکرد
این که من تو را دوست دارم به تو اصلا مربوط نیست (گوته)
پاسخ
دوشیزگان محترم دخترای خوشگل اقایون محترم بیاااین همگی با هم دوست باشیم و به هم احترام بگذاریم
اقای وحید کاملا درست گفتن و همه ی ما را از خواب غفلت بیدار کردن
به سلامتیشون و سلامتی همه ی انجمن
هوووووراااااا اشتی

‫این روزها حالم خوب است
خوب ِ خوب !!
نه نشانی از دلتنگی نه روزنی از سیاهی
...و نه وسوسه ای از دل بسـتگی! ! !
. . .نوشتنم را بهانه ای نیست
...جز گفتن این که
"من"
بعد از "تو"
به هیچ "او"یی