امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زن از ديدگاه علم شيمي (طنز)
قبلا یکی از کاربرا تو تاپیکی که از این لینک (اینجا) قابل دسترسه اظهار کرده بود که "فکر نکنم دیگه هیچ پسری جرئت کنه از این جور پست ها علیه دخترا بذاره"
این تاپیک و چند تاپیک رو میزارم که همه بفهمن جرات یه صفت مطلق نیست و صفتی کاملا نسبی است (با تشکر)

زن از ديدگاه علم شيمي:

اين عنصر کمتر در طبيعت به صورت آزاد يافت مي شود و بيشتر به صورت يک ترکيب با ماده اي چون انيدريد متبلور وسولفات خود بيني در منازل يافت مي گردد.

طرز تهيه:
براي تهيه اين عنصر بايد مقداري اکسيد اسکناس و نيترات کاديلاک هشت ظرفيتي را در يک ويلا مخلوط کرده و پس از مدتي گاز ناز و سولفور عشوه متصاعد مي شود در نتيجه به صورت رسوب در ته ويلا باقي مي ماند.البته از زبان چرب و نرم هم مي توان به صورت کاتاليزور استفاده کرد.

خواص شيميايي:
بعضي از انواع اين ترکيب بسيار زشت و بد قيافه بوده و ميل شديدي براي ترکيب شدن با نيترات پودر و سولفات ماتيک و اکسيد سرمه دارند که پس از ترکيب شدن با اين مواد نسبتا قابل تحمل مي شوند.
بعضي از انواع اين عنصر نيز با خورده شيشيه همراه است و خاصيت شوهر آزاري زيادي دارند.براي خالص کردن اين عنصر کافيست که آن رادر يک سيستم سر بسته مثل اتاق قرار داد و با کربنات کتک و استات فحش مخلوط نمود.

خواص فيزيکي:

از جنس بسيار نرم و حساس مي باشد و به سرعت تحت تاثير محيط و احساسات قرار مي گيرد.اگر مقداري اسيد خشونت و کربنات سوز آور ديگري بنام آيوپاک(هوو) به آن اضافه کنيم فورا ذوب شده و به صورت اشک روان مي گردد و اصلا ميل ترکيب شدن با عنصر مرد را ندارد.اما به محض استفاده از کاتاليزور لبخند آنچنان با اين عنصر ترکيب مي شود که جدا شدني نيست.

تذکر:نوع سخت اين عنصر را با حرارت يک پالتو پوست مي توان نرم کرد.
(انجمن شيميدانهاي رنج کشيده)

[تصویر:  6npb3cra4306jmpa5t.jpg]
همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ
این موجود یه فرمول شیمیایی دیگه هم داره:
مقداری دروغ با اکسید نمک نشناسی و اسید حقه بازی را مخلوط کرده و در آخر بی کربنات نامردی وکلرات اعتماد به نفس رااضافه نمایید

فکر کردین کم میاریم؟

برو حالشو ببر

من افتخار می کنم که از این فرمول ساخته شده ام
«دل من گرفته زینجا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
پاسخ
آقا محسن دمت گرم خویلی باحال بود

ایییییییییییول
undefined
پاسخ

پرش به انجمن: