امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ده دليلي‌ که خدا زن را آفرید

ده دليلي‌ که خدا زن را آفریدTop 10 Reasons God Created Women10-

خدا نگران بود که آدم در باغ عدن گم بشه چون اهل پرسیدن آدرس نبود.10.
God worried that Adam would be lost in the Garden of Eden because he wouldn't ask for directions.

-خدا میدونست یه روزی آدم نیاز داره یک کسی‌ کنترل تلویزیون رو بهش بده.9.
God knew that someday Adam would need someone to hand him the TV remote. (Parenthetically, it has been noted that men don't want to see what's ON television, they want to see WHAT ELSE is on.)

- خدا میدونست که آدم هیچ وقت خودش وقت دکتر نمیگیره!8.
God knew that Adam would never make a doctor's appointment.
-خدا میدونست اگه برگ انجیر آدم تموم بشه، هیچ وقت خودش برای خودش یکی‌ دیگه نمیخره.7.
God knew that when Adam's fig leaf wore out, he would never buy a new one for himself.
- خدا میدونست كه آدم يادش ميره آشغالا رو بيرون ببره.6.
God knew that Adam would not remember to take out the garbage.
- خدا مي خواست آدم بارور و تكثير شود ، اما خدا میدونست كه آدم تحمل درد زايمان رو نداره.5.
God wanted man to be fruitful and multiply, but he knew Adam would never be able to handle labor pains and childbirth.
- خدا میدونست كه مانند يك باغبون ، آدم براي پيدا كردن ابزارهاش نياز به كمك داره.4.
As "keeper of the garden," Adam would need help in finding his tools.
- خدا میدونست كه آدم به كسي براي مقصر دونستش براي موضوع سيب يا هر چيز ديگري نياز داره.3.
Adam needed someone to blame for the Apple incident, and for anything else that was really his fault.
- همونطور كه در انجيل آمد ه است : براي يك مرد خوب نيست تنها بماند.2.
As the Bible says: "It is not good for man to be alone." And the Number One reason of all....
و سرانجام دليل شماره يك1- خدا به آدم نگاه كرد و گفت : من بهتر از اين هم مي تونم خلق كنم....1
. God stepped back, looked at Adam, and declared: "I can do better than that!!"

‫این روزها حالم خوب است
خوب ِ خوب !!
نه نشانی از دلتنگی نه روزنی از سیاهی
...و نه وسوسه ای از دل بسـتگی! ! !
. . .نوشتنم را بهانه ای نیست
...جز گفتن این که
"من"
بعد از "تو"
به هیچ "او"یی
اجازه ی "ما" شدن
نخواهم داد

پاسخ
یه چیز و یادتون رفت. و همون خانم باعث شد که آدم از بهشت خدا بیرون بشه و به زمین بیاد.
پاسخ
ایول بهناز خیلی باحال بود مخصوصا آخریش
دمت گرم
این که من تو را دوست دارم به تو اصلا مربوط نیست (گوته)
پاسخ
واه واه واه شما خانوما اول یکم اسپند برا خودتون دود کنید دومم مواظب خودتون باشید چون شرکت سپیددانه با کمبود محصول مواجه شده
پاسخ
(18-02-2012، 02:30 AM)Ali_sakht71 نوشته است:  واه واه واه شما خانوما اول یکم اسپند برا خودتون دود کنید دومم مواظب خودتون باشید چون شرکت سپیددانه با کمبود محصول مواجه شده

اولاً ماشالله با اینکه نصفتنون زیر زمین ولی خوب حرف می زنید
!!!!!!!!
دوماً اگر غیر از این بود که الان شماها یک دقیقه هم زنده نبودید!!!!
سوماً شما غصه شرکت سپید دانه و نخورید اگه تموم ما براش جایگرزین داریم.

بهناز خانوم از شما تشکر ویژه دارم، میدونید باید این قسمت سایت رو فقط مخصوص خانمها باز می کردید آخه این آقایون که............

پاسخ
ثریا جون این نصفتون زیر زمینه رو خیلی خوب اومدی
دمت گرم Wink
این که من تو را دوست دارم به تو اصلا مربوط نیست (گوته)
پاسخ
واقعا اخريش حرف نداشت.........
بعدشم اين پسرا علاوه بر اين كه نصفشون زير زمينه،دو متر ونيم زبون روي زمين دارن!كم نيارن كه.....البته برادرا حقيقت تلخه ديگه انكار نداره كه!
پاسخ
خانمهای عزیز آقایون بهشون برخورد!!!!!!!!!فوراً آواتارشونو عوض کردن از زیر زمین در اومدن رفتن تو چاه به عمق 18- اگر براتون زحمت نداره به این بنده های خدا کمک کنید تا از چاه در بیان، طفلک اون پائین خیلی تاریکه هیچی نمی بینه فقط تونسته علامت بده که 18 متر عمق چاهه!!!!!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
خيلي باحالي ثريا جون...دمت گرم.الحق كه بچه ... هستي!
پاسخ
فدات شم فرزانه جان، خواهش می کنم عزیزم.خوب شد سه نقطه رو گذاشتی وگرنه لو می رفتم بچه ...هستم!!!!!!!!!!!!!
فقط ای کاش مدیر سایت اجازه می داد و این آقایون یه کوچولو جرات پیدا می کردن یا آنلاین یا همینجوری باهاشون بحث می کردیم و این نتایج رو خود آقایون می گرفتن که ............والبته این کوچولوهاشون نه ما حریف بزرگ تر از اینها می طلبیم!!!!!!!!! Wink Wink Wink
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان