امتیاز موضوع:
  • 80 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه داده های آماری ( نرم افزار Spss )
دوستان عزیز این فایل چند نمونه داده های آماری. و فقط در نرم افزار spss قابل مشاهده است.  

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   SPSS Data.zip (اندازه: 2.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 913)
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، ali_ kohandej ، mohamadreza ، رویا ، مسعود وحید ، niloobanoo ، نام کاربری ، khan1 ، elahe ، نوید خزدوز ، mahdigh ، leila2014
ثریا جون من این ترم به این نرم افزار نیاز دارم.میشه یه راهنما یا اموزشی چیزی در موردش بذاری برام؟
ممنون گلم.
پاسخ
سلام فرزانه جان.
راهنما که کتابهای زیادی داره ولی به نظر من هیچ کدومش به کارت نمیاد چون خیلی تخصصی در موردش گفته.من خودم این نرم افزار تقریبا بلدم.
اگر هم اشکالی داشتی از هرقسمتی بگو تا اگه خودمم بلد نبودم برات بپرسم.
پاسخ
مرسي.هنوز استاد پرو‍‍‍ژه نداده وقتي داد مزاحمت ميشم!
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن کریمی
من وقتی نمونه پروزه رو دانلود میکنم واسه باز کردن فایل زیپ پورد میخاد باید چی بزنم؟
پاسخ
با سلام و عرض احترام و خسته نباشد از سایت بسیار خوبتون اگر امکان دارد تحقیقی می خواهم با داده های آماری که از تحلیل رگرسیون ساده برای حلش استفاده شده باشد . با تشکر
پاسخ
pass word:www.mokhs.com

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
(25-03-2012، 10:26 PM)Farzaneh RoshanZamir نوشته است:  ثریا جون من این ترم به این نرم افزار نیاز دارم.میشه یه راهنما یا اموزشی چیزی در موردش بذاری برام؟
ممنون گلم.

یکی به من بگه چه جوری نمونه داده های آماری دانلود کنم فایلی براب دانلود ندار ه چکار کنم Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
کارای مدیران دیگه .
از داده های دیگه ی انجمن استفاده کن. من داده های دیگه تو همین بخش گذاشتم عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
داده ها مجددا قرار داده شد.
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پروژه آماری مشاهده وضعیت مسافرانی که از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به خارج از کشور مس انجمن مخ ها 5 2,087 06-05-2015، 09:24 PM
آخرین ارسال: سالار 123
  پروژه آماری تحلیل داده های آماری درمورد موسیقی انجمن مخ ها 12 5,068 04-05-2015، 07:21 PM
آخرین ارسال: saeed8763
  پروژه آماری مرگ و میر در بین سالهای 80 تا 85 در شهرستان ایوان motahare 5 956 19-05-2014، 03:17 PM
آخرین ارسال: فاطمه صفا
  پروژه آماری-بررسی مشکلات آماری شرکتها انجمن مخ ها 4 2,861 07-12-2013، 04:09 PM
آخرین ارسال: داود اسکندری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان