امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای چت روم سایت
سلام به دوستان عزیز
احتمال دادم که خیلی از دوستان و کاربران سایت اطلاعی از وجود چت روم سایت نداشته باشن
پس وظیفه خودم دونستم که این بخش مفید و پراستفاده و البته مظلوم واقع شده سایت رو معرفی و در معرض دید همه قرار بدم

برای ورود به چت روم کافیه اول به بخش طنز (کلیک کنید) وارد بشین، پس از بالا اومدن کامل صفحه لینک کوچکی بانام (join chat) که بصورت متحرک و سمت راست پایین صفحه هست ظاهر میشه (عکس پایین)

[تصویر:  1.jpg]

پس از کلیک روی لینک وارد فضای چت روم میشید(عکس پایین)

[تصویر:  2.jpg]

پس از هر ورود به چت روم شما شماره کاربری خاصی (user) میگیرید. با کلیک بر روی آیکون قلم در کنار شماره کاربریتون میتونید اسم دلخواهی برای خودتون مشخص کنید.
همچنین میتونید برای خودتون آواتار شخصی رو هم در نظر بگیرید (عکس پایین)

[تصویر:  3.jpg]

نکته: مطلبی که خیلی مهمه این چت روم محل تبادل نظریات و همچنین محل گفتگوی اعضا ومحل بحث و گفتگوی دوستانست، پس از توهین تحقیر و حرفهای نامربوط پرهیز کنید که در صورت مشاهده یا شکایت یکی از کاربران با فرد خاطی برخورد شدید از نوع ... میشه
تو چت روم پاتون رو از حدتون فراتر نزارید که خدای نکرده مسئله واسه شما و ما پیش نیاد.

نکته فوق العاده مهم: مدیریت سایت کاملا مختاره که هر وقت صلاح دونست با توجه به شرایط سایت چت روم رو قفل یا باز کنه و به هیچ شخص و اشخاصی هم پاسخگو نباشه.

[تصویر:  6npb3cra4306jmpa5t.jpg]
همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، مسعود وحید ، Dash @li ، crux ، Hossein.J ، abbasroohi70
راستی مطلبی که یادم رفت بگم اینکه شما وقتی وارد اتاق گفتگو (چت روم) میشید و پیامی ارسال میکنید همه میتونن اون پیام رو ببینن و صد البته چت روم قابلیت چت خصوصی هم داره، به این صورت که پس از ورود به اتاق روی یکی از کاربران
فعال در چت روم کلیک میکنید و به صورت اتوماتیک به اتاق چت خصوصی وارد میشید

همه خودشونن كسي بوي جلفي نميده
هر خري نمياد پيشمون زرتي بشينه

لپه حرفو نمیشه خورد
ما با تو دوستای خوبی اصن نميشیم چون

نسبته من به تو مثل آرد به الكه
اين آرد الک ميخواد اين رسمه فلكه

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، crux ، Hossein.J
و بالاخره همه جا سیاست وجود داره برخورد از نوع..... میشه
بله از قدیما هم اینا بودن فقط به من گیر میدن
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم