امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوات اموزش نرم افزار طراحی سیستمهای هیدرولیک و پنوماتیک شرکت فستو المان
جزوات اموزش نرم افزار طراحی سیستمهای هیدرولیک و پنوماتیک شرکت فستو المان

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم
Email: Reza_yousefi067@yahoo.com
Tel: 09388848454
1- انجام پروژه های دانشگاهی(مکانیک عمران برق )
2- پروژه های و نقشه کشی باانواع نرم افزار های مهندسی
 CATIA-SolidWork-Auto cad,MATLAB ANSYS, Fluent
3-ترسیم نقشه ومحاسبات تاسیسات ساختمان
4-فروش پایان نامه های دانشگاهی 

لینک تلگرام  telegram.me/solidcad
پاسخ
 سپاس شده توسط Afshinman ، motahare
سلام، ببخشید من این فایلهارو نمیتونم دانلود کنم،خیلی ممنون میشم اگه امکانش هست برام میل کنید
n.motahedi@yahoo.com
پاسخ
متاسفانه از سایت مورد نظر حذف شده.....
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
(24-05-2014، 12:37 AM)'li@' نوشته است:  متاسفانه از سایت مورد نظر حذف شده.....

ممنون از پاسختون، اما خواهش می کنم اگه امکانش هست و جزوه یا فایل آموزشی در این زمینه دارید برام بفرستید یا اینجا قرار بدید. خیلی ضروریه

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
شلام دوست عزیز دقیقا راجع به چی می خوای از هیدرولیک بدونی......
مثلا راجع به خود هیدرولیک یا فقط جزوات فستو می خوای.....

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
(24-05-2014، 02:27 PM)'li@' نوشته است:  شلام دوست عزیز دقیقا راجع به چی می خوای از هیدرولیک بدونی......
مثلا راجع به خود هیدرولیک یا فقط جزوات فستو می خوای.....
;

راستش من یک پروژه هیدرولیکی باید انجام بدم و با این نرم افزار میخوام مدارشو بکشم، میخوام طرز کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم. هرچند اطلاعات هیدرولیکیم هم ضعیفه Sad

پاسخ
بهترین نرم افزار برای اینکه مدار هیدرولیکی رسم کنین نرم افزار automation studio  هسته......
یعنس اسن بهتر کار کردن با این دو تا نرم افزار در حد پینته )paint(  یعنی زیاد سخت نیست .....
اصل کار اینکه  بدونین سیستم هیدرولیکی چطور کار میکنه .....یعنی بایست هیدرولیک بلد باشین...
مفاهیم کلی هیدرولیک .....سنسورها  ......و مدار منطقیشون و نوع شیر ها رو بدونین ....
وگرنه نرم افزار وقتی اونا ور بدونین همه شیر ها و عملگر ها توشه کافیه که اونا رو کنار هم بزارین ....
می تونین یه مدار طراحی و عیب یابیش کنین......
فکر کنم یه پست تو قسمت نرم افزار ها در باره این دو تا نرم افزار باشه بعد جزوه فستو ...یعنی کتابشم
به صورت فارسی تو قسمت ساخت گذاشتم صفحه 3 یا 4 اونجاست.....یه سری چیزای دیگه هم هست
اگه کمکی خواستین بگین شاید بتونم کمک کنم....

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، WiSe
(24-05-2014، 04:56 PM)'li@' نوشته است:  بهترین نرم افزار برای اینکه مدار هیدرولیکی رسم کنین نرم افزار automation studio  هسته......
یعنس اسن بهتر کار کردن با این دو تا نرم افزار در حد پینته )paint(  یعنی زیاد سخت نیست .....
اصل کار اینکه  بدونین سیستم هیدرولیکی چطور کار میکنه .....یعنی بایست هیدرولیک بلد باشین...
مفاهیم کلی هیدرولیک .....سنسورها  ......و مدار منطقیشون و نوع شیر ها رو بدونین ....
وگرنه نرم افزار وقتی اونا ور بدونین همه شیر ها و عملگر ها توشه کافیه که اونا رو کنار هم بزارین ....
فکر کنم یه پست تو قسمت نرم افزار ها در باره این دو تا نرم افزار باشه بعد جزوه فستو ...یعنی کتابشم
به صورت فارسی تو قسمت ساخت گذاشتم صفحه 3 یا 4 اونجاست.....یه سری چیزای دیگه هم هست

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون

پاسخ
(24-05-2014، 04:56 PM)'li@' نوشته است:  بهترین نرم افزار برای اینکه مدار هیدرولیکی رسم کنین نرم افزار automation studio  هسته......

سلام دوست عزیز، وقت بخیر، توی نرم افزار automation studio میخوام چند تا پمپ به الکترو موتور وصل کنم اما دورشون با دور الکترو موتور متفاوته. وقتی با شفت وصل میکنمبا دور الکترو موتور یکی میشن. چطور می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
به نظرم این نرم افزار یه خورده زیادی به واقعیت نزدیکه و نمیشه یه شفت موتور داشت که با دور های مختلف بچرخه به نظرم باید از چند تا موتور استفاده کنی......به هر کدوم با دابل کلیک روشون مقدار دور بدی....اما این نرم افزار توی ویندوز xp کامل کار میکنه....چون کرکش روی ویندوز 7 خوب نیست....

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزوات آموزشی شرکت نفت وگاز ایران (بیش از 30 جزوء از دستش ندید که حیفه) reza13678 2 4,853 11-03-2015، 02:58 PM
آخرین ارسال: ehsanarab1361
  دانلود جزوات دانشگاه MIT Dash @li 0 271 12-02-2014، 07:53 PM
آخرین ارسال: Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان