امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام شرکت نفت از تاریخ ۹۰/۴/۸ لغایت ۹۰/۴/۱۷
#1
شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از شهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون‌های کتبی و روانشناختی (شغلی)، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید.
آدرس ثبت نام و ارسال مشخصات : http://azmoon.nioc.ir
تذکر ۱ :فرزندان معزز شهدا، فرزندان جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای حداقل ۵ سال اسارت می توانند به منظور کسب اطلاعات و بهره مندی از تسهیلات سهمیه استخدامی ویژه از طریق اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.تذکر ۲ : جهت تأمین نیاز نیروی انسانی استانهای بوشهر و خوزستان سهمیه ۵۰ درصدی جذب متعلق به داوطلبان بومی استان بوشهر در کلیه مقاطع تحصیلی و سهمیه ۵۰ درصدی داوطلبان بومی استان خوزستان در مقطع کاردانی مطابق ضوابط و دستورالعملهای موجود اعمال خواهد شد.
تذکر ۳ : فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که حسب ضوابط و مقررات اعلام شده در پایگاه اینترنتی معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت (به آدرس www.pmhr.ir یا www.mop.ir ) به عنوان فارغ التحصیل ممتاز شناخته می شوند نیازی به ثبت نام و شرکت در این آزمون نداشته و جهت ارائه درخواست استخدام خود می توانند از طریق ثبت نام در پایگاه اینترنتی مذکور اقدام نمایند. در همین رابطه استخدام دانش آموختگان ممتاز یاد شده صرفاً از طریق پایگاه مذکور امکان پذیر بوده و در صورت حضور در این آزمون از ادامه فرآیند جذب حذف خواهند شد (جهت اطلاع از شرایط ممتازی اینجا را کلیک نمائید).تذکر ۴ : داوطلبان مرد شاغل بصورت پیمانکاری در واحدهای تابعه صنعت نفت در صورت واجد شرایط بودن می توانند در آزمون استخدامی شرکت نموده و از امتیازات مربوطه بهره مند گردند.

الف – شرایط داوطلبان استخدام
۱- شرایط عـمومی :۱-۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.
۱-۲- عدم سوء پیشینه کیفری.
۱-۳- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت (طب صنعتی).
۱-۴- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم در زمان ثبت نام.
۱-‎۵- عدم اشتغال و تعهد به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و همچنین عدم استخدام بصورت پیمانی یا رسمی در شرکت‌های تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، پتروشیمی‌و شرکتهای فرعی آنها).
۲- شـرایط سـن :
حداکثر سن مجاز داوطلبان در مقطع کاردانی۲۶ سال (متولدین ۱/۱/۶۴ و به بعد)، مقطع کارشناسی ۳۰ سال (متولدین ۱/۱/۶۰ و به بعد) و مقطع کارشناسی ارشد ۳۴ سال (متولدین ۱/۱/۵۶ و به بعد)می باشد.
۲-۱- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.
۲-۲- سابقه کار خارج از صنعت نفت افرادی که تجربه کاری مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز دارند در صورت ارائه مدارک لازم و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور، تا ۵ سال به حداکثر سن اضافه می گردد.
۲-۳- مدت سابقه کار داوطلبانی که تجربه کاری در مناطق تابعه صنعت نفت را داشته باشند و یا بصورت قرارداد تمام وقت براساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار به حداکثر سن اضافه می گردد.
۲-۴- شرط حداکثر سن در مورد ایثارگران براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام مصوب ۲۲/۲/۷۱ مجلس شورای اسلامی با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:
الف- داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب دراثر مجروحیت.
ب- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده اند، به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد یا دوران اسارت.
ج- افراد خانواده شهدا (همسر، فرزندان، پدر و مادر، برادر و خواهر)، جانبازان (فرد جانباز) و همسر و فرزندان جانبازان از کار افتاده کلی و مشمولین بند “ب” فوق حداکثر به میزان ۵ سال.
۲-۵- شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی تا سه سال قابل افزایش است.
۲-۶- کارمندان رسمی صنعت نفت که متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی می باشند از شرط سنی معاف هستند.
با رعایت موارد فوق الذکر، تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان دارای مدرک کاردانی نباید از ۳۲ سال و برای کارشناسی و کارشناسی ارشد از ۴۰ سال بیشتر باشد. تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی نفت ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می‌گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای خوزستان، بوشهر، فارس (به غیر از شیراز)، کرمانشاه، خراسان رضوی (به غیر از مشهد)، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، لرستان، ایلام و مازندران باشد.
تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می‌گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای مرکزی، هرمزگان، خوزستان، کرمانشاه و آذربایجان شرقی (به غیر از تبریز) باشد تذکر : لازم به ذکر است امتیازات بومی صرفاً به داوطلبانی تعلق می گیرد که رشته و گرایش تحصیلی ایشان در استان مربوطه مورد نیاز باشد.
۳- شـرایط مـعدل :
حداقل معدل برای داوطلبان با مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی ۱۳ و مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ می باشد.
۳-۱- به داوطلبان بومی در مقطع کاردانی یک نمره و در مقطع کارشناسی نیم نمره در شرط معدل تقلیل داده خواهد شد. تذکر ۱ : لازم افرادی که از مزایای این بند بهره‏مند می‏گردند حق استفاده از مزایای سایر بندهای شرط معدل را ندارند.
۳-۲- براساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد مصوب ۲۲/۳/۸۰ مجلس شورای اسلامی رعایت حداقل شرط معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد.
تذکر ۲ : افراد بومی که از امتیازات بومی بهره مند می شوند ملزم به ارائه تعهد محضری مبنی بر ۱۰ سال خدمت در منطقه مورد اشتغال می باشند.
۳-۳- به داوطلبان شاغل که به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (مدت معین) حسب ضوابط مصوب وزارت نفت در شرکت‌های تابعه صنعت نفت شاغل باشند به ازای هر سال سابقه خدمت در صنعت نفت ۲/۰ نمره و حداکثر یک نمره در شرط معدل آنان تقلیل داده می شود.
تذکر ۳ : داوطلبانی که از این بند استفاده می نمایند حق استفاده از سایر بندهای شرط معدل را ندارند.
۳-۴- فارغ‏التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، صنعتی اصفهان، تربیت مدرس، شیراز، علم و صنعت، فردوسی مشهد، خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعت نفت صرفاً در رشته‌های فنی با تقلیل یک نمره در شرط معدل می‌توانند در آزمون استخدامی‌شرکت نمایند.
۳-۵- کارکنان رسمی صنعت نفت که متقاضی تعدیل مدرک می باشند می‏بایست حداقل شرط معدل مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارا باشند.
۳-۶- شرط معدل برای فرزندان کارکنان صنعت نفت شامل جانباز (۲۵ درصد و به بالا) و آزاده (اعم از شاغل، بازنشسته، فوت شده و یا از کار افتاده) که داوطلب استخدام می باشند برای مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به حداقل ۱۲ و کارشناسی ارشد به حداقل ۱۴ کاهش می یابد.
در هر حال حداقل معدل با مراعات تبصره‌های فوق نبایستی برای مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از ۱۲ و کارشناسی ارشد از ۱۴ کمتر باشد. ۴ – شرایط مدرک تحصیلی :
۴-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است (داوطلبان استخدام و متقاضیان تعدیل مدرک) که از لحاظ ارزش علمی، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
۴-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).
۴-۳- تأیید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
۴-۵- ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
۴-۶- مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.
تذکر ۱ : داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون‌های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر( با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
تذکر ۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۶/۹۰ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

ب- رشته‌ها و گرایشهای تحصیلی مورد نیاز مطابق جدول شماره ۱ و ۲ می‌باشد .جدول شماره ۱: رشته و گرایشهای مورد نیاز شرکت ملی نفت
ردیف مقطع رشته گرایش محل خدمت ۱ کارشناسی
و
کارشناسی ارشد
مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت- حفاری و استخراج -

مخازن هیدروکربوری – اکتشاف
مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲ مهندسی شیمی بهره برداری از منابع نفت- مخازن هیدروکربوری-
طراحی فرآیندهای نفت- صنایع پالایش- صنایع پتروشیمی-
صنایع گاز-تولید و جمع آوری گاز- فرآوری و انتقال گاز -
فرآیندهای جداسازی- پیشرفته – شبیه سازی و کنترل فرآیند -
مهندسی گاز – مهندسی فرآیند – پدیده‌های انتقال – طراحی فرآیند – محیط زیست – انرژی و محیط زیست مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۳ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات – طراحی جامدات – ساخت و تولید -

تاسیسات حرارتی – طراحی کاربردی – تبدیل انرژی
مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۴ مهندسی برق قدرت- الکترونیک- کنترل- مخابرات مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۵ مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم‌ها- تولید صنعتی -

تکنولوژی صنعتی- ایمنی صنعتی-مهندسی صنایع-مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی
مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۶ مهندسی عمران عمران-سازه – نقشه برداری-مکانیک خاک و پی – مهندسی مدیریت و ساخت مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۷ مهندسی مواد متالورژی صنعتی- متالورژی استخراجی-خوردگی و حفاظت از مواد – شناسایی، انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۸ مهندسی کامپیوتر نرم افزار – سخت افزار – معماری کامپیوتر مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۹ مهندسی فنآوری اطلاعات امنیت اطلاعات- شبکه‌های کامپیوتری- مهندسی فنآوری اطلاعات مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۰ مهندسی ایمنی و بازرسی فنی بازرسی فنی – ایمنی و حفاظت مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۱ مدیریت صنعتی- دولتی-بازرگانی- امور گمرکی – منابع انسانی – مدیریت اجرایی – مدیریت MBA مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۲ روانشناسی صنعتی و سازمانی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۳ شیمی محض- کاربردی – آلی – تجزیه مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۴ حسابداری کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۵ زمین شناسی زمین شناسی – پترولوژی-تکتونیک- چینه شناسی و فسیل شناسی-رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی-نفت مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۶ مهندسی محیط زیست کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۷ حقوق حقوق – خصوصی – تجارت بین الملل مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۸ بهداشت حرفه ای کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۱۹ مهندسی معدن استخراج معدن مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۰ صرفاً کارشناسی مهندسی دریا صرفاً گرایش دریانوردی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۱ مهندسی هوانوردی صرفاً گرایش مراقبت پرواز مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۲ آمار کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۳ مددکاری اجتماعی مددکاری اجتماعی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۴ علوم ارتباطات اجتماعی علوم ارتباطات اجتماعی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۵ علوم تغذیه کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۶ کاردانی مدیریت صنعتی – بازرگانی – دولتی – مالی – اداری مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۷ کاردان فنی صنایع ایمنی صنعتی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۸ مکانیک کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۲۹ برق کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۳۰ شیمی کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۳۱ صنایع شیمیایی کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۳۲ آمار کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران ۳۳ حسابداری کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران جدول شماره ۲: رشته و گرایشهای مورد نیاز شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
ردیف مقطع رشته گرایش محل خدمت ۱ کارشناسی
و
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی طراحی فرآیندهای نفت- صنایع پالایش -
طراحی فرآیند – فرآیندهای جداسازی – پدیده‌های انتقال – پیشرفته واحدهای عملیاتی ۲ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات- طراحی جامدات – طراحی کاربردی – تبدیل انرژی واحدهای عملیاتی ۳ مهندسی برق قدرت- الکترونیک واحدهای عملیاتی ۴ حسابداری کلیه گرایشها واحدهای عملیاتی ۵ کاردانی شیمی کلیه گرایشها واحدهای عملیاتی ۶ صنایع شیمیایی کلیه گرایشها واحدهای عملیاتی ۷ مکانیک کلیه گرایشها واحدهای عملیاتی ۸ برق کلیه گرایشها واحدهای عملیاتی
ج ـ نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون
داوطلب گرامی درصورتیکه واجد شرایط شرکت در آزمون می باشید می بایست اقدامات ذیل را انجام دهید:
۱- داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت ملی نفت ایران لازم است مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب شماره ۱۲/۱۹۱۰۶۵۸۸ نزد بانک ملت شعبه وزارت نفت (کد ۶۳۲۵۵) به نام شرکت ملی نفت ایران واریز و فیش پرداختی آن را تا روز مصاحبه همراه داشته باشند. بدیهی است مبلغ پرداختی قابل استرداد نمی باشد. درج نام واریز کننده و عبارت “بابت شرکت در آزمون استخدامی نفت” ضروری می باشد.
۲- داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت ملی پالایش وپخش فرآورده‌های نفتی ایران لازم است مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب جاری شماره ۳۳/۶۸۶۵۷۸۴۱ با کد شناسه ۲۲۶۴ نزد بانک ملت شعبه مستقل مرکزی (کد ۶۳۵۲۹) به نام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران واریز و فیش پرداختی آن را تا روز مصاحبه همراه داشته باشند. بدیهی است مبلغ پرداختی قابل استرداد نمی باشد. درج نام واریز کننده و عبارت “بابت شرکت در آزمون استخدامی پالایش و پخش” ضروری می باشد.
۳- از طریق پایگاه اینترنتی آزمون نسبت به ثبت نام و اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.
۴- در موعد مقرر اقدام به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
تذکر بسیار مهم : هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت (شرکت ملی نفت ایران یا شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران) را برای استخدام دارا بوده و پس از انتخاب و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد که در این رابطه لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند چرا که کلیه اقدامات مربوطه تا انتهای فرایند بر همین اساس انجام خواهد شد.
علیهذا تحت هر شرایطی تعیین محل خدمت داوطلبان به عهده شرکت خواهد بود.

د ـ‌ تاریخ ثبت نام برای آزمون
داوطلبان درصورت دارابودن شرایط اعلام شده از روز چهار شنبه مورخ ۸/۴/۹۰ براساس حوزه انتخابی داوطلب تا پایان روز جمعه مورخ ۱۷/۴/۹۰ می توانند ثبت نام خود را از طریق همین پایگاه انجام دهند . تذکر مهم: تاریخ ثبت نام به هیچ وجه تمدید نگردیده و امکان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر به هیچ وجه مقدور نمی‏باشد.

هـ ـ تاریخ و محل رفع نقص و برگزاری آزمون
آزمون کتبی در روزهای پنج شنبه مورخ ۳۰/۴/۹۰ و جمعه مورخ ۳۱/۴/۹۰ در محلی که از روز شنبه مورخ ۲۵/۴/۹۰ از طریق همین پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شد برگزار می گردد.
داوطلبانی که اطلاعات درج شده در برگه مجوز (کارت ورود به جلسه) آنها مطابق با مشخصات واقعی آنها نمی باشد جهت رفع نقص می بایست در روز چهارشنبه مورخ ۲۹/۴/۹۰ از ساعت ۳۰/۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر با در دست داشتن برگه مجوز(کارت ورود به جلسه) به یکی از مراکز مندرج در جدول شماره ۳ مراجعه نمایند.
جدول شماره ۳: آدرس محلهای رفع نقص داوطلبان
ردیف شهر آدرس ۱ اصفهان متعاقباً اعلام می‌گردد ۲ اهواز متعاقباً اعلام می‌گردد ۳ بوشهر متعاقباً اعلام می‌گردد ۴ تبریز متعاقباً اعلام می‌گردد ۵ تهران متعاقباً اعلام می‌گردد ۶ ساری متعاقباً اعلام می‌گردد ۷ شیراز متعاقباً اعلام می‌گردد ۸ کرمانشاه متعاقباً اعلام می‌گردد ۹ مشهد متعاقباً اعلام می‌گردد
و ـ مـواد آزمـون :
مواد عمومی آزمون شامل ادبیات فارسی (۱۰ سؤال)، زبان انگلیسی (۱۰ سؤال) و دانش کامپیوتر (۱۰ سؤال) بوده (جمعاً ۳۰ سؤال) و مواد تخصصی (جمعاً ۷۰ سؤال) به شرح جداول شماره ۴ و ۵ می‏باشد.
جدول شماره ۴ : مواد تخصصی رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
ردیف مقطع رشته گرایش تعداد سؤال مواد درسی ۱ کارشناسی
یا
کارشناسی ارشد
مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت- حفاری و استخراج -

مخازن هیدروکربوری – اکتشاف
۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- زمین شناسی(نفت و ساختمان)- خواص سنگهای مخزن- خواص سیالات مخزن- مهندسی حفاری- چاه آزمایی و نمودارگیری از چاه- مهندسی مخزن ۲ مهندسی شیمی بهره برداری از منابع نفت- مخازن هیدروکربوری- ۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- زمین شناسی(نفت و ساختمان)- خواص سنگهای مخزن- خواص سیالات مخزن- مهندسی حفاری- چاه آزمایی و نمودارگیری از چاه- مهندسی مخزن ۳ مهندسی شیمی طراحی فرآیندهای نفت- صنایع پالایش- صنایع پتروشیمی-
صنایع گاز-تولید و جمع آوری گاز- فرآوری و انتقال گاز – فرآیندهای جداسازی – پیشرفته – شبیه سازی و کنترل فرآیند – مهندسی گاز – مهندسی فرآیند پدیده‌های انتقال – طراحی فرآیند – محیط زیست – انرژی و محیط زیست ۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- انتقال حرارت- انتقال جرم و عملیات واحد ۴ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات -

تاسیسات حرارتی - تبدیل انرژی
۷۰ ترمودینامیک ۱ و ۲ – مکانیک سیالات ۱ و ۲- انتقال حرارت ۱ و ۲ – استاتیک/ مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات- تأسیسات حرارتی و برودتی ۵ مهندسی مکانیک طراحی کاربردی – طراحی جامدات – ساخت و تولید ۷۰ ترمودینامیک ۱ و ۲ – مکانیک سیالات ۱ و ۲- استاتیک- مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات- طراحی اجزا ۶ مهندسی برق قدرت ۷۰ مدارهای الکتریکی ۱ و ۲- رله و حفاظت سیستمهای قدرت- بررسی سیستمهای قدرت ۱ و ۲- تولید و توزیع نیروگاه- اندازه گیری الکتریکی ۷ مهندسی برق الکترونیک- کنترل- مخابرات ۷۰ مدارهای الکتریکی ۱ و ۲- الکترونیک ۱و ۲- سیستمهای کنترل خطی- مدارهای منطقی – تجزیه و تحلیل سیستمها ۸ مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم‌ها- تولید صنعتی -

تکنولوژی صنعتی- مهندسی صنایع-مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی
۷۰ تحقیق در عملیات- برنامه ریزی و کنترل پروژه- برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات- طرح ریزی واحدهای صنعتی- تئوری احتمالات و آمار مهندسی- مبانی سازمان و مدیریت- اقتصاد مهندسی ۹ مهندسی صنایع ایمنی صنعتی ۷۰ ایمنی برق- اعلام و اطفاء حریق- دیگها و ظروف تحت فشار- عوامل شیمیایی و فیزیکی محیط کار- حفاظت صنعتی- مهندسی احتراق- ارگونومی ۱۰ مهندسی عمران عمران-سازه – مکانیک خاک و پی – مهندسی مدیریت و ساخت ۷۰ مقاومت مصالح- تحلیل سازه‌ها- مکانیک خاک و پی سازی- سازه‌های فولادی و بتونی ۱۱ مهندسی عمران نقشه برداری ۷۰ ریاضی- فتوگرامتری- ژئودزی- نقشه برداری- GIS 12 مهندسی مواد متالورژی صنعتی- متالورژی استخراجی-خوردگی و حفاظت از مواد – شناسایی، انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی ۷۰ خواص فیزیکی مواد- خواص مکانیکی مواد- شیمی فیزیک و ترمودینامیک- خوردگی- جوشکاری ۱۳ مهندسی کامپیوتر / مهندسی فنآوری اطلاعات نرم افزار / امنیت اطلاعات- شبکه‌های کامپیوتری- مهندسی فنآوری اطلاعات – ۷۰ ساختمان داده‌ها و الگوریتم- طراحی الگوریتم- سیستمهای عامل- پایگاه داده‌ها- مهندسی نرم افزار- معماری کامپیوتر- نظریه زبانها و ماشینها ۱۴ مهندسی کامپیوتر سخت افزار – معماری کامپیوتر ۷۰ سیستمهای عامل- شبکه‌های کامپیوتر- معماری کامپیوتر- انتقال داده‌ها – اصول طراحی پایگاه داده‌ها- مدارهای الکتریکی- ساختمان داده‌ها- الکترونیک دیجیتالی- مدار منطقی ۱۵ مهندسی ایمنی و بازرسی فنی بازرسی فنی – ایمنی و حفاظت ۷۰ ترمودینامیک و مکانیک سیالات- ایمنی در صنایع- مقاومت مصالح و تستهای غیر مخرب- خوردگی در صنایع و روشهای جلوگیری از آن- اصول حفاظت محیط زیست- روشهای اندازه گیری آلاینده ‌ها و روشهای آن ۱۶ مهندسی محیط زیست کلیه گرایشها ۷۰ ایمنی در صنایع نفت و طراحی سیستم‌های ایمنی – آلودگی آب و هوا و آلودگی صوتی- اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست – مدیریت HSE- مدیریت ریسک ۱۷ مهندسی معدن استخراج معدن ۷۰ زمین شناسی ساختمانی –زمین شناسی اقتصادی- حفر چاه و تونل- مکانیک سنگ- چالزنی و آتشباری ۱۸ زمین شناسی زمین شناسی – پترولوژی-تکتونیک- چینه شناسی و فسیل شناسی-رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی-نفت ۷۰ سنگ شناسی و پترولوژی – زمین شناسی ساختمانی- زمین شناسی نفت- زمین شناسی اقتصادی- رسوب شناسی- زمین شناسی مهندسی – آبهای زیرزمینی ۱۹ مدیریت صنعتی ۷۰ تحقیق در عملیات – اقتصاد خرد و کلان- مبانی سازمان و مدیریت- حسابداری صنعتی- مدیریت تولید – ریاضی و آمار ۲۰ مدیریت دولتی-منابع انسانی ۷۰ اقتصاد خرد و کلان – مبانی سازمانی و مدیریت و تئوریها- رفتار سازمانی و منابع انسانی – حسابداری دولتی- ریاضی و آمار ۲۱ مدیریت بازرگانی / MBA – اجرایی ۷۰ اقتصاد خرد و کلان- مبانی سازمان مدیریت(تئوریها- رفتار سازمانی و منابع انسانی)- مدیریت مالی- بازاریابی- بازرگانی بین الملل- آمار و روش تحقیق ۲۲ مدیریت امور گمرکی ۷۰ اقتصاد خرد و کلان – مبانی سازمان و مدیریت( تئوریها- رفتار سازمانی و منابع انسانی) – مدیریت مالی- آمار و روش تحقیق – مدیریت بازاریابی- حقوق تجارت بین الملل – مقررات عمومی- صادرات و واردات- مسائل بانکی و اعتبارات اسنادی ۲۳ حسابداری کلیه گرایشها ۷۰ حسابداری مالی – حسابداری صنعتی- حسابرسی- بودجه بندی دولتی- حسابداری پیشرفته- کنترل بودجه-ریاضی و آمار ۲۴ حقوق حقوق – خصوصی – تجارت بین الملل ۷۰ حقوق بین الملل عمومی- حقوق بین الملل خصوصی- حقوق مدنی- حقوق جزای عمومی- حقوق اداری- حقوق تجارت- سازمانهای بین الملل ۲۵ بهداشت حرفه ای کلیه گرایشها ۷۰ شناسایی عوارض شیمیایی- دفع مواد زائد صنعتی- ایمنی در صنعت- آلودگی‌های هوا و کنترل آن- سم‌شناسی صنعتی- مهندسی عوامل انسانی- بیماریهای حرفه ای و مخاطرات شغلی ۲۶ روانشناسی صنعتی و سازمانی ۷۰ آمار و روش تحقیق- روانشناسی صنعتی و سازمانی- روانشناسی اجتماعی- رفتار سازمانی- روانشناسی امور استخدامی- بالندگی سازمانی ۲۷ شیمی محض – کاربردی – آلی – تجزیه ۷۰ شیمی معدنی- شیمی فیزیک- شیمی آلی- شیمی کاربردی- شیمی تجزیه ۱ صرفاً کارشناسی مهندسی دریا صرفاً گرایش دریانوردی ۷۰ حقوق و بیمه دریایی- ریاضی و آمار- اصول ناوبری- اصول حمل و نقل و تخلیه و بارگیری دریایی- مبانی اقتصاد و مدیریت ۲ مهندسی هوانوردی صرفاً گرایش مراقبت پرواز ۷۰ ریاضی- فیزیک – قوانین هوانوردی و کنترل پرواز – مقررات ناوبری هوایی ۳ علوم ارتباطات اجتماعی علوم ارتباطات اجتماعی ۷۰ مبانی کلی ارتباط جمعی- اصول روزنامه نگاری-کاربرد آمار و روش تحقیق- دانش مدیریت- روانشناسی اجتماعی ۴ مددکاری اجتماعی مددکاری اجتماعی ۷۰ مددکاری اجتماعی- روانشناسی عمومی – مبانی توانبخشی- مبانی و نظریه‌های جامعه شناسی- آمار و روش تحقیق- آسیب شناسی اجتماعی ۵ آمار کلیه گرایشها ۷۰ ریاضی- آمار نظری- آمار کاربردی- علوم اجتماعی و اقتصاد ۶ علوم تغذیه کلیه گرایشها ۷۰ تغذیه اساسی – تغذیه در دوران‌های مختلف زندگی- رژیم درمانی- تغذیه اینترال و پرنترال- بیوشیمی- فیزیولوژی جدول شماره ۵ : مواد تخصصی رشته‌های تحصیلی مقطع کاردانی
ردیف مقطع رشته گرایش تعداد سؤال مواد درسی ۱ کاردانی مدیریت صنعتی – بازرگانی – دولتی –
مالی – اداری ۷۰ سازمان و تئوریهای مدیریت- مدیریت منابع انسانی-مبانی اقتصاد- ریاضی و آمار- اصول حسابداری ۲ کاردان فنی صنایع ایمنی صنعتی ۷۰ کار- مهندسی ایمنی- مدیریت ایمنی- عوامل فیزیکی و شیمیایی زیان آور محیط کار- اصول بهداشت محیط – حریق و روشهای مبارزه با آن – دفع مواد زائد صنعتی- آلودگیهای هوای محیط کار و کنترل آن ۳ مکانیک کلیه گرایشها ۷۰ استاتیک- مقاومت مصالح- ترمودینامیک- مکانیک-سیالات- انتقال حرارت ۴ برق کلیه گرایشها ۷۰ فیزیک الکتریسیته و مغناطیس- مدارهای الکتریکی- الکترونیک عمومی و صنعتی- ماشین‌های الکتریکی- مدارهای منطقی- مدارهای فرمان ۵ شیمی / صنایع شیمیایی کلیه گرایشها ۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- انتقال حرارت- موازنه مواد و انرژی- شیمی آلی- شیمی تجزیه ۶ آمار کلیه گرایشها ۷۰ ریاضیات عمومی- روشهای آماری، رگرسیون و نمونه گیری- آمار و احتمال مقدماتی-احتمال و کاربرد آن ۷ حسابداری کلیه گرایشها ۷۰ حسابداری صنعتی- اقتصاد- حسابداری شرکتها- حسابداری مالی- اصول حسابداری- ریاضی و آمار
ز ـ نحوه تکمیل فرم ثبت نام
تذکر مهم : داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون استخدامی الزاماً می بایست یکی از شرکت‌های ملی نفت و یا پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را انتخاب نمایند.
آدرس پایگاه اینترنتی جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با شرکت ملی نفت: www.nioc.ir
آدرس پایگاه اینترنتی جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده ‌های نفتی ایران: www.niordc.ir
تذکر مهم در مورد شرکت ملی نفت : با توجه به اینکه نیازمندیهای نیروی انسانی جهت خدمت در مناطق عملیاتی شرکت ملی نفت مطابق جدول شماره ۱ می باشد لذا هر داوطلب که شرکت مذکور را برای اشتغال انتخاب نماید می بایست علاقه مندی خود را به اشتغال در یکی از استانهای مربوطه اعلام نماید.
نکته ۱: انتخاب اولویت هیچگونه تعهدی برای شرکت ایجاد ننموده و در صورتی که نیاز برخی استانها مرتفع نگردد شرکت مجاز به معرفی افراد پس از کسر امتیازات استانهای بومی (و در صورت قبولی) می باشد و نهایتاً در هر صورت انتخاب محل اشتغال نهایی افراد به عهده شرکت خواهد بود و این امر حقی را برای متقاضی ایجاد نمی کند.
نکته ۲: امتیاز بومی صرفاً به داوطلبانی اختصاص می یابد که استان محل تولد یا اخذ دیپلم آنها با استان دارای رشته و گرایش مورد نیاز که داوطلب برای آن پذیرفته شده است یکسان باشد.
تذکر مهم در مورد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران : با توجه به اینکه نیازمندیهای نیروی انسانی جهت خدمت در مناطق عملیاتی شرکت ملی پالایش و پخش مطابق جدول شماره ۲ می باشد لذا هر داوطلب که شرکت مذکور را برای اشتغال انتخاب نماید صرفاً ملزم به انتخاب یکی از محل‌های خدمت مربوطه می باشد. داوطلب گرامی پیش از تکمیل فرم ثبت نام، تذکرات ذیل را به دقت مطالعه نمایید.
تذکرات:
۱- قبولی در آزمون کتبی علمی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام وکسب نمره لازم می‌باشد.
۲- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
۳- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتهای تابعه وزارت نفت شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری شرکتهای مربوطه اخراج شده اند، حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۴- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۵- در مواردی که قسمتی از سابقه کار به یک ماه کامل نمی رسد در صورت دارا بودن بیش از ۱۵ روز سابقه کار ، بعنوان یک ماه منظور ‌گردد.

ح- اولویتهای ویژه
اولویتهای ویژه اجتماعی طبق جدول شماره ۶ می باشد که داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید.
جـدول شـماره ۶ ـ اولـویتهای ویــژه اجـتماعی
ردیف اولویت ویژه ۱ جانباز (فرد داوطلب جانباز باشد) ۲ آزاده (فرد داوطلب آزاده باشد) ۳ رزمنده (فرد داوطلب رزمنده باشد) ۴ همسر شهید ۵ خواهر یا برادر دو شهید ۶ خواهر یا برادر یک شهید ۷ فرزند شهید ۸ پدر یا مادر شهید ۹ همسر جانباز عادی ۱۰ فرزند جانباز عادی ۱۱ همسر جانباز از کارافتاده کلی ۱۲ فرزند جانباز از کار افتاده کلی ۱۳ همسر رزمنده ۱۴ فرزند رزمنده ۱۵ همسر آزاده ۱۶ فرزند آزاده ۱۷ فرزند کارکنان (شاغل، بازنشسته، از کارافتاده و فوت شده) صنعت نفت ۱۸ فرزند کارکنان جانباز ۲۵ درصد و بالاتر صنعت نفت ۱۹ فرزند کارکنان آزاده صنعت نفت ۲۰ فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت تذکر : درصورت انتخاب اولویت‌های ویژه ارائه گواهی‌های معتبر از مراجع ذیصلاح در روز مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.
تذکر مهم: مرجع تائید مدارک ایثارگران صرفاً ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان محل تشکیل پرونده می باشد. لذا گواهی‌های صادره از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانها قابل قبول نمی باشد. نکات بسیار مهم
۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع استخدامی وی منتفی خواهد شد.
۲- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتهای تابعه وزارت نفت شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری شرکتهای مربوطه اخراج شده اند، حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۳- وجه واریزی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۴- در صورت عدم انتخاب محل آزمون امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون مقدور نبوده و هرگونه مسئولیت ناشی از آن بعهده داوطلب خواهد بود.
۵- مجوز ورود به جلسه آزمون (کارت ورود به جلسه) صرفاً براساس محل انتخاب شده توسط داوطلب صادر می‌گردد و درصورت مراجعه متقاضی به حوزه‌های دیگر امکان صدور مجوز به هیچ وجه عملی نمی باشد.
۶- نظر به اینکه داوطلبان بومی هریک از استانها و یا شهرستانهای اعلام شده از امتیاز بومی بودن بهره‏مند خواهند شد لذا تعیین استان و شهرستان محل تولد و محل اخذ دیپلم الزامی است. بدیهی است درصورت استفاده از این افراد در استانهای غیر بومی، امتیازات بومی از ایشان کسر خواهد شد. لذا چنانچه داوطلب پس از کسر امتیازات بومی نمره قبولی را کسب ننماید از ادامه فرآیند حذف خواهد شد.
۷- کلیه مشاغل عملیاتی بوده و تحت هر شرایطی تعیین محل جغرافیایی خدمت و نحوه اشتغال افراد بر عهده شرکت است.
۸- مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۶/۹۰ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۹- ثبت نام فقط در رشته و گرایشهای تحصیلی که در جداول اعلام شده مجاز می باشد لذا لازم است داوطلبان از ثبت نام در رشته‌ها و گرایشهای تحصیلی مشابه جداً خودداری نمایند.
تذکر ۱ : گواهی فرزندان کارکنان صنعت نفت، باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت ذیربط صادر شده باشد.
تذکر ۲ : با توجه به اینکه ثبت نام برای شرکت در آزمون کتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هرگونه مدرکی خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون روانشناختی (شغلی) موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه استخدامی می باشند.
تذکر ۳ : داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن‌های ۶۶۱۵۶۳۰۹ – ۶۶۱۵۶۳۱۰ – ۶۶۱۵۶۳۲۰ و ۶۶۹۶۹۵۶۲ تماس حاصل نمایند.
تذکر بسیار مهم: برای کلیه پذیرفته شدگان در مراحل بعدی جهت حضور در آزمونهای روانشناختی (شغلی) از طریق همین پایگاه اینترنتی دعوتنامه ارائه خواهد شد.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه‌ مربوط به تاریخ‌، نحوه‌ پرینت ‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون تصدی منصب ق انجمن مخ ها 0 365 14-11-2012، 01:50 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  اطلاعیه مربوط به تاریخ‌، نحوه پرینت و محل رفع نقص کارت شرکت درآزمون پذیرش متقاضیان پرو انجمن مخ ها 0 283 07-11-2012، 11:16 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  آگهی استخدام شرکت تجهیزات آزمایشگاهیاستخدام شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آخرین مهلت: ۸ دی انجمن مخ ها 0 683 24-12-2011، 02:49 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام بانک مرکزی انجمن مخ ها 0 802 21-11-2011، 01:23 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  ثبت نام استخدام ۳۱۲۷ نفری قوه قضاییه تا تاریخ ۹۰/۶/۲۵ ادامه دارد انجمن مخ ها 0 607 14-09-2011، 01:49 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان