امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Secret Of Mental Math
Lightbulb 
درود فراوان بر همه علاقه مندان به ریاضی
آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که انجام عملیات های ریاضی به صورت ذهنی و سریع و بدون نیاز به هیچ گونه وسیله کمکی مانند ماشین حساب چقدر لذت بخش است؟!!آیا تا به امروز این خواسته را داشته اید ولی راه آن را نمیدانستید؟ پاسخ این مشکل را در کتاب زیر بیابید:

نسخه فارسی این کتاب با نام"سرعت انتقال و محاسبات ذهنی کاربردی" نوشته علی بیات موحد است که تا کنون سه جلد از آن چاپ شده که به ترتیب جمع و تفریق و ضرب,تقسیم,جذر به روش ذهنی در این کتابها گفته شده است.در جلدهای آینده آن قرار است روش ریشه گیری و حل لگاریتم مطرح شود که امیدوارم هرچه زودتر منتشر گردند.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   The Secret Of Mental Math.pdf (اندازه: 1.53 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,181)
با هیچکس بر سر باورش نمی جنگم,چرا که خدای هر کس همان است,که درونش به او می گوید.(پدر ایران زمین:کوروش بزرگ)
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، farah*NAZ ، elahe ، mahsa_m ، minero ، zarghami.az
يه سوال خودتون تا اينو خونديد؟!
پاسخ
عالی بود ممنون Smile
پاسخ
تا حدودی بله خوندم ولی وقت زیادی نیاز داره تا کسی به تسلط برسه و نیاز به تمرین زیاد داره به همین خاطر گذاشتم تابستون سال آینده تمومش کنم.ممنون از سوالتون
با هیچکس بر سر باورش نمی جنگم,چرا که خدای هر کس همان است,که درونش به او می گوید.(پدر ایران زمین:کوروش بزرگ)
پاسخ
بسیار جالب بود،
ممنون
یک پیشنهاد اگر دوستان از نافهم بودن کتاب ناراحتند یاداشتن فقط کم،
پیشنهاد می کنم: کتاب ریاضیات جدید (در دانشکده ریاضی دانشگاه صنفتی سده نیز موجود است) را بخوانند، در واقع چکیده این کتاب + ریاضیات نوین است.
شرمنده pdf ش موجود نیست.
خویشتن را عاشق حق ساختی/عشق با دیو سیاهی باختی
پاسخ
ممنون از دوست عزیزم بابت پیشنهادی که دادند خیلی ممنون
پاسخ
بابا بی خیال....
حالا ی چی گفتیم!عحب جنجالی شد!(تاکید می کنم:با هم دوست باشید...!)

من فقط حوصله خوندنشو نداشتم؛همین!ایشالا تابستون وقت کنم می خونمش...
پاسخ
خودمونیم چرا اینقدر نیمه خالی لیوان بی دسته ما را نگاه می کنید،
خ. روشن ضمبر:
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم
مرحمت فرموده ما را مس کنید

بجون عزیزم قصد بگومگو نداشتما، سو تفاهم نشه یک وقت!!!!!!
خویشتن را عاشق حق ساختی/عشق با دیو سیاهی باختی
پاسخ
linke download kharabe
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان