امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاورپوینت فوق العاده کنترل اتوماتیک
این جزوه رو من شب امتحان دانلود کردم و واقعا میشه گفت به خاطر تصاویر رنگی ای که داره و همین طور نحوه ی نگارشش یه مکمل فوق العاده بود برای جزوه ی استاد . البته دوستان اگه سعی کنند زودتر از شب امتحان ازش استفاده کنند مطمئنا مفیدتر خواهد بود ! در ضمن این جزوه برای تدریس توسط یکی از اساتید دانشگاه مشهد تهیه شده و من اون رو از اینترنت پیدا کردم و از میاون تموم جزوه هایی که دانلود کرده بودم بنظرم مفید تر بود . و نکته ی آخر هم اینکه اگر چه با پاورپوینت درست شده ولی به فرمت PDF تبدیل شده تا دوستان راحت تر بتونند بازش کنند . فقط کافیه یک نرم افزار اجرای فایل های PDF مثل Adobe reader و امثالهم داشته باشد.
سه تا نکته ی مهم هم هست که حیفم اومد نگم :
1- این جزوه مبحث مکان هندسی ریشه ها رو خیلی خوب توضیح داده و مثال هم براش زده اگه جزوه ی استاد خودتون رو هم داشته باشید دیگه فکر نمی کنم همراه با این جزوه که بخونید مشکل داشته باشید
2- آخر جزوه چندتا مثال و تمرین با حل خیلی خوب قرار داده شده که حتما حتما حتما حلش کنید . تا قشنگ دسستون بیاد که این دیاگرام نایکوئیست و بد و کلا از این مبحث چه سوالایی میاد
3- این جزوه مورد استفاده اساتید محترم درس کنترل هم می تونه واقع بشه چرا که هم نمودارهای مورد نیاز بحث رو به صورت رنگی و با کیفیت ارائه داده و هم مطالب پیش نیاز رو تا حدی مطرح کرده

اینم چندتا عکس از این جزوه ی خوب
[تصویر:  download.php?img=806] [تصویر:  download.php?img=807]
[تصویر:  download.php?img=808] [تصویر:  download.php?img=809]

کد:
Password : www.mokhs.com

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Control Automatic.zip (اندازه: 3.31 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,066)
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط hamid865 ، abolfazl64

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star دانلود رایگان جزوه کنترل اتوماتیک به زبان فارسی aramestan 0 543 11-03-2013، 03:37 AM
آخرین ارسال: aramestan
  جزوه آموزشی درس کنترل اتوماتیک reza13678 3 1,139 08-03-2013، 02:42 PM
آخرین ارسال: soobi
  جزوه درس کنترل اتوماتیک استاد دکتر فرزانه reza13678 0 3,363 12-02-2012، 06:26 AM
آخرین ارسال: reza13678
  دانلود جزوء کنترل اتوماتیک reza13678 0 1,341 26-11-2011، 06:43 PM
آخرین ارسال: reza13678

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان