امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش برچسب گذاری
talk 
برچسب چیست ؟
در دنیای مملو از اطلاعات جامعه مجازی٬ گاه یافتن مطالب دلخواه کمی دشوار است که البته با تکنیک‌هایی سعی شده است دسترسی به اطلاعات را سریع‌تر و آسان‌تر نمود، یکی از این روش‌ها استفاده از برچسب (Tag) است که بر اساس آن کلمات کلیدی هر مطلب به عنوان برچسب آن مطلب در نظر گرفته می‌شوند٬ که می‌توان با جستجوی آن کلمات کلیدی که از متن مطلب استخراج شده‌اند به مطلب موردنظر رسید.
قالب dusk رو فارسیشو پیدا کردم. چطوری نصبش کنم چکار کنم که مشکل فونت نداشته باشم. در حال حاضر اندازه فونت ها مشکل داره و اینکه زیر حرف “ی” دونقطه قرار داره خواهش می کنم راهنماییم کنید
برچسب‌های متن بالا را می‌توان این‌چنین انتخاب کرد: پوسته فارسی+dusk+قلم
چگونه بر چسب گذاری کنیم ؟
برای برچسب گذاری در این مرحله تکنولوژی ای استفاده شده است که فعلا احتیاج ندارد کار خاصی انجام دهید و سیستم خودش کلیه ی کلمات بیش از 4 حرف را به صورت بر چسب تولید کرده و به پستتان اضافه می کند ولی در صورتی که خواستید بیشتر جلب توجه کنید (!) میتوانید لغات مرتبطی که در متن نیست را به قسمت برچسب ها زیر عنوان موضوع اضافه کنید .

هشدار : یادتان باشد که گوگل خر نیست Undecided پس از لغات نا مربوط و غیر مرتبط با پستتان استفاده نکنید چون در صورتی که گوگل متوجه این موضوع بشود ما را از نتایج حذف خواهد کرد .

مثلا اگر پایان نامه ای در مورد خودرو گذاشتید این لغات را به عنوان برچسب اضافه کنید :
خودرو، طراحی خودرو، تحلیل خودرو، طراحی خودروی هیبرید، تحلیل خودروی هیبرید ، تحلیل شاسی فضایی، اصول طراحی شاسی فضایی، Sapce frame chassis design , xvhpd o,nv,, xvhpd ahsd tqhdd
به دو لغت آخر توجه کنید که با حروف انگلیسی تایپ شده اند و به ظاهر مفهومی ندارد . اینها معادل انگلیسی لغات فارسی طراحی شاسی است که با صفحه کلید انگلیسی وارد شده است . اگه نفهمیدی چی شد صفحه کلیدت رو انگلیسی کن و فکر کن فارسیه باش تایپ کن طراحی خودرو ! همین این یکی خیلی مهمه . چون ملت خیلی وقتا یادشون میره زبون صفحه کلید رو تغییر بدن و تو گوگل سرچ می کنن . در این صورت ما اول میشیم !!!

می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، Behnaz
خیلی چیزه بدرد بخوریه
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
من همیشه این آقا وحید رو تحسین می کنم
اینا رو نمی دو نستم
تاریخ1391/6/8
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ