امتیاز موضوع:
 • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آینده با سوزوکی های کوچک
#1

آینده با سوزوکی های کوچک
[تصویر: 10626.JPG]
سوزوکی هم با معرفی دو مدل جدید Regina و Q به طرفداران این نظریه پیوسته است . دو مدلی که در نمایشگاه خودرو TOKYO 2011 در معرض دید عموم قرار می گیرند.

[تصویر: 106263.JPG]
سوزوکی Regina نماینده ای از نسل آینده است که با ساختار جمع و جور خود به هدفی جز به حداکثر رساندن بهره وری از طریق سازه ای سبک و عملکرد آیرودینامیکی عالی نمی اندیشد.وزن Regina تنها 730 کیلوگرم است ودر مورد ضریب درگ آن، سوزوکی این ادعا را دارد که 10 درصد کمتر از مدل های فعلی است.
عملکرد این ماشین بگونه ای است که با یک موتور بنزینی کوچک ، نرخ مصرف kg/L 30 را دارد و مقدار انتشار گازهای آلاینده به ازای هر کیلومتر تنها 70 گرم می باشد.
شکل گوه ای در عقب ، چرخ های نیمه پوشیده ، دوربنهای کوچک در کنار و خطوط برجسته ی کناری بر روی بدنه به منظور هدایت جریان هوا تا انتهای ماشین همه وهمه به منظور بهبود بهبود عملکرد آیرودینامیکی در طرح بیرونی Regina اعمال شده است.
[تصویر: 106264.JPG]
[تصویر: 106265.JPG]
رنگ بندی بیرونی و فضای داخلی که با استفاده از رنگ سفید و سبز در ترکیب با سطوح خاکستری تیره طرحی متمایز ایجاد کرده ، بر سبز بودن ماشین تاکید می کنند.
همچنین کنسول میانی Regina که از دو نمایشگر مجزا تشکیل شده از نکات قابل توجه در داخل آن است.
[تصویر: 106266.JPG]
[تصویر: 106267.JPG]
خودروی دیگر سوزوکی Q نام دارد ، که با ترکیبی از موتور سیکلت و خودرو راه حلی جمع و جور تنها به ازای طول 2.5 متر برای حمل و نقل شهری آینده می باشد.
[تصویر: 106268.JPG]
[تصویر: 106269.JPG]
Q در حالت اولیه ظرفیت دو سرنشین را دارد و چیدمان صندلی های آن بگونه ای است که پشت سر هم قرار دارند، اما صندلی عقب را می توان به راحتی با دو صندلی کوچک برای کودکان جایگزین کرد ویا با حذف آن فضای بار ایجاد کرد تا Q تبدیل بوسیله ای برای حمل محموله گردد.
در طرح بیرونی استفاده از عناصر مدور با رنگ بندی متفاوت ، وفضای داخلی روشن (به علت استفاده از رنگ سفید و وجود قسمتهای زیاد شیشه ای) باعث می شود تا Q از سایر رقبا متمایز گردد.
[تصویر: 1062610.JPG]
[تصویر: 1062611.JPG]

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان