امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی المپیاد کامپیوتری های مدال دار
#1

* 'IOI 1992' در بن در کشور آلمان. در این مسابقه محمد مهدیان و سعید میرزایی بویینی مدال‌های نقره و فرشاد رستم‌آبادی و کیومرث کاوه‌مریان مدال‌های برنز دریافت کردند و رتبهٔ تیم ایران از نظر جمع امتیازها ۱۴ و از نظر رنگ مدال‌ها ۹ شد.
سرپرستات تیم اعزامی: یحیی تابش و محمد قدسی.

* 'IOI 1993' در مندوزا در کشور آرژانتین. در این سال مهدی فولادگر مدال طلا و علی ایرانلی، محمد مهدیان و سعید بهزادپور مدال برنز دریافت کردند و رتبه‌ تیم از نظر جمع امتیاز چهارم شد.

* 'IOI 1994' در هانینج در کشور سوئد. در این سال مهدی فولادگر مدال نقره و یاشار گنجعلی و شادی رستمی حصارسرخ مدال برنز دریافت کردند و محمد رضا صلواتی پور دیپلم افتخار گرفت‌.
سرپرستان تیم اعزامی‌: محمد قدسی و نظام‌الدین مهدوی امیری

* 'IOI 1995' در آیندهوون در کشور هلند. در این سال روزبه پورنادر و مهران مهر مدال نقره و بابک فرزاد و کامران باور و رویا بهشتی‌ مدال برنز دریافت کردند.
سرپرستان تیم اعزامی‌: محمد قدسی و نظام‌الدین مهدوی امیری


* 'IOI 1996' در وزپریم در کشور مجارستان. روزبه پورنادر مدال طلا، احسان چینی فروشان و مهران مهر مدال نقره و امین صابری مدال برنز دریافت کردند.
سرپرستان تیم اعزامی‌: ر محمد قدسی و نظام‌الدین مهدوی امیری


* 'IOI 1997' در کیپ تاون در کشور آفریقای جنوبی. در این سال مهدی میرزازاده، مانا تقدیری، محمد تقی حاجی آقایی مدال نقره و سید بشیر سجاد مدال برنز دریافت کردند.
سرپرستات تیم اعزامی‌: محمد قدسی و عبادالله محمودیان


* 'IOI 1998' در ستوبال کشور پرتغال. در این سال پویان خواجه‌پور تادوانی، شهاب اویس‌قرن، بهشاد بهزادی، ناصر فرامرزپور مدال نقره کسب کردند.
سرپرستان‌: محمد قدسی‌، عبادالله محمودیان و قاسم جابری‌پور


* 'IOI 1999' در آنتالیا در کشور ترکیه. احسان فروغی مدال طلا، سید بهداد اسفهبد میر حسین زاده و محمود قندی مدال نقره و محمد حسین فرداد مدال برنز دریافت کردند.
سرپرستان‌: محمد قدسی‌، علی‌اصغر خانبان‌


* 'IOI 2000' در پکن در کشور چین. در این سال سید بهداد اسفهبد میر حسین زاده و علی شریفی مدال طلا، امید اعتصامی مدال نقره و حمید مهینی مدال برنز گرفتند و در مجموع تیم ایران به مقام ششم رسید.
سرپرستان‌: محمد قدسی، عبادالله محمودیان

* 'IOI 2001' در تامپره در کشور فنلاند. در این سال محمد هادی فروغمند اعرابی مدال طلا، مهران حیدرزاده مدال نقره و سما گلیایی و سعید علایی مدال برنز گرفتند و در مجموع تیم ایران به مقام یازدهم رسید.
سرپرستان‌: محمد قدسی، قاسم جابری‌پور.

* 'IOI 2002' در یونگ-این در کشور کره جنوبی. در این سال محمد حسین باطنی مدال طلا، حامد ا.ن و محمد محرمی مدال نقره و سیاوش بن عباس مدال برنز گرفتند.
سرپرستان‌: محمد قدسی، قاسم جابری‌پور

* 'IOI 2003' در ویسکانسین در کشور ایالات متحده آمریکا. در این سال به علت انگشت‌نگاری تیم ایران به تصمیم هیئت امنای باشگاه دانش‌پژوهان جوان از شرکت در المپیاد جهانی منع شد، ولی به صورت میهمان در مسابقات المپیاد کامپیوتر اروپای مرکزی (CEOI 2003) (به سرپرستی قاسم جابری‌پور و علی شریفی) شرکت کردند. در این مسابقات، مرتضی زادی‌مقدم دیپلم افتخار گرفت و محمد نوروزی، کیان میرجلالی، سید امین سیدی رشخوار، شایان اویس‌قرن و سیاوش رهبر نودهی ۵ مدال نقره کسب کردند. در این مسابقات که تیم‌هایی از آمریکا و هلند نیز به شکل میهمان شرکت داشتند، به لحاظ تیمی ایران پس از لهستان به مقام دوم رسید.


* 'IOI 2004' در آتن در کشور یونان. در این سال شایان اویس قرن مدال طلا، آیدین نصیری شرق، سید حسین کفاش بخارایی و سید البرز مظلومیان مدال نقره کسب کردند.
سرپرستان‌: قاسم جابری‌پور، محمد حسین فرداد و مرتضی زادی‌مقدم


* 'IOI 2005' در نوی‌سانچ در کشور لهستان. در این سال مهدی صفرنژاد و محمد مهینی مدال نقره و علی ملک‌زاده و امین صادقی مدال برنز دریافت کردند.
سرپرستان‌: قاسم جابری‌پور، محمد حسین باطنی و محمد هادی فروغمند اعرابی.


* 'IOI 2006' در مریدا در کشور مکزیک. در این سال وحید لیاقت مدال طلا، نیما احمدی‌پور اناری و شایان احسانی مدال نقره و حسام الدین اخلاق پور مدال برنز دریافت کردند.
سرپرست: قاسم جابری‌پور، حمید مهینی و سید امین سیدی رشخوار. *وب‌گاه المپیاد جهانی سال 2006


* 'IOI 2007'
در زاگرب در کشور کرواسی. در این سال سپیده مه آبادی مدال طلا و سینا صادقیان، حسام الدین اخلاق پور و سعید رضا صدیقین مدال نقره دریافت کردند.
سرپرستان‌: قاسم جابری‌پور، محمد هادی فروغمند اعرابی، سما گلیایی و حامد ا.ن.


* 'IOI 2008'
در قاهره در کشور مصر. اعضای تیم: سعید رضا صدیقین، پویا وحیدی فردوسی، سهیل احسانی بنافتی، و ملیکا ابوالحسنی. همراهان قاسم جابری‌پور، کیان میرجلالی و سپیده مه‌آبادی. این تیم به علت ناهماهنگی با دفتر حافظ منافع مصر در ایران در رابطه با فرایند صدور ویزا و و صدور همراه با تاخیر آن از شرکت در مسابقات محروم ماند.
...I dont know wat to Do... n even if i do... nothin changes
...Im Confused... Scared... So scared of the future ahead of me
!! Ya wat i have never been
!! is it my fault? well maybe ya... because im not Ordinary
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست کامل منابع المپیاد کامپیوتر M@h$A 1 8,035 24-02-2014، 03:52 PM
آخرین ارسال: هلنووووو
  آشنایی با مراحل المپیاد کامپیوتر M@h$A 0 2,285 06-01-2012، 12:33 AM
آخرین ارسال: M@h$A
  نمونه سوالات المپیاد کامپیوتر M@h$A 0 4,555 10-12-2011، 07:49 PM
آخرین ارسال: M@h$A

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان