امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرافکنـــــی؛ با روحتون برید گردش!
#1
فرافکنی یعنی جداکردن روح از بدن و باهاش گشت و گذار رفتن!
افراد در حال فرافکنی احساس میکنن نه خوابن نه بیدار احساس میکنن دارن پرواز میکنن و روحشون از سرشون خارج میشه
شاید این حسو تجربه کرده باشید؛ وقتی خیلی خسته اید و میون یه جای شلوغ یهو خوابتون میبره و همون موقع با صدایی بیدار میشید، در این حالت احساس میکنید چیزی مثل روحتون داشت از سرتون خارج میشد که برگشت!
[تصویر:  download.php?img=289]
در تمرینات فرافکنی به اراده، تمرکز و تلاش فوق العاده نیاز هست، شاید حتی 20بار هیچ نتیجه ای نگیرید.در دفعات اولی که نتیجه داد شما شاید بتونید حداکثر تو اتاق خودتون بچرخید اما وقتی به صورت حرفه انجام بشه میتونید تا اونور دنیا هرجا ااراده میکنید برید!
در تمامی فعالیت ها و کسب توانایی های مافوق بشری اراده و تلاش زیادی نیازه، بعضی از این توانایی ها هم در بعضی افراد خود به خود تاحدی وجود داره؛ بعدا تویه بخش تست های مربوط به سنجش هرکدوم ازین توانایی هارو میگذارم.
فرافکنی تکنیک های زیادی داره که حالا به تدریج توی تاپیک قرار میدم، برای هرکس ممکنه روش خاصی جواب بده یا اصلا هیچ کدوم جواب نده؛ شما میتونید روش خاص خودتون رو داشته باشید.
فقط کافیه روی انرژی های درونتون تمرکز پیدا کنید و اون هارو در دست بگیرید و با متمرکز کردن و انتشار اونها هرکاری که میخوایید انجام بدید!! از تاثیر گذاری روی جانداران و بیجان ها گرفته تا جاهای بی انتهایی که فکرشم نمیکنید و این پایه ی متافیزیک هست. مهمتر از اون "باور" ه ، شما باید به خودتون و توانایی هاتون ایمان داشته باشید.
حالا اگر سوالی دارید بگید تا بحث کنیم منم یه تکنیک فرافکنی رو امروز میگذارم و اگر خواستید بگید تا بقیشو روز های آینده بگذارم براتون. Smile

تکنیک برونفکنی 1
روش ساعت زنگ دار و تلقین به خود

شما در این روش به یک ساعت زنگ دار یا گوشی همراه نیاز دارید.ساعت را طوری تنظیم کنید که دوساعت زود تر از زمانی که همیشه بیدار می شوید زنگ بزند.وقتی ساعت زنگ زد باید هنوز آنقدر خسته باشید که دوباره فوراً خوابتان ببرد.
به محض اینکه با زنگ ساعت بیدار شدید و قبل از اینکه دوباره بخوابید به خودتان بگویید ( وقتی که خوابم برد برونفکنی خواهم کرد) و سعی کنید این حالت را تجسم کنید.این تلقین و تجسم را چندین بار در ذهن خود تکرار کنید تا اینکه خوابتان ببرد.
ممکن است به محض به خواب رفتن متوجه شوید که برونفکنی کرده اید.

روش دیگر این است که ساعت را تنظیم کنید و قبل از خواب بارها وبارها به خود تلقین کنید که (با شنیدن زنگ ساعت برونفکنی خواهم کرد ) و با هربار تلقین این حالت را تجسم کنید.
...I dont know wat to Do... n even if i do... nothin changes
...Im Confused... Scared... So scared of the future ahead of me
!! Ya wat i have never been
!! is it my fault? well maybe ya... because im not Ordinary
پاسخ
#2
تکنیک برونفکنی 2
روش کمک شدن بوسیله نفر دیگر

در این روش در بستر خود طاق باز(رو به سقف) دراز می کشید تا بخوابید و ساعد یک دست خود را بلند می کنید و در هوا نگه می دارید و منتظر می مانید تا خوابتان ببرد.به محض اینکه خوابتان برد دستتان شل شده و روی بسترتان پایین می آید .در این موقع کسی که در کنار شما نشسته در گوش شما با صدایی که کاملاً قابل شنیدن باشد می گوید (بیرون بیا، بیرون بیا) .
این روش بر این اساس است که در اولین لحظه خواب ،انسان در عمیق ترین حالت خلسه قرار دارد و تلقین در این لحظه به شدت موثر است.

در این روش نه نیاز به تمرکز هست و نه نیاز به شل کردن تمام بدن،فقط به یک نفر دیگر به عنوان کمک کننده نیاز است که صبور باشد و از لحظه دراز کشیدن تا به خواب رفتن منتظر بماند.

این روش برای کسانی که قلبشان ضعیف است نباید انجام شود زیرا ممکن است یک دفعه از خواب بپرند یا بترسند و برای قلبشان ضرر داشته باشد.
...I dont know wat to Do... n even if i do... nothin changes
...Im Confused... Scared... So scared of the future ahead of me
!! Ya wat i have never been
!! is it my fault? well maybe ya... because im not Ordinary
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان