امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هیچ اخلالی در روند تحصیل دانشجویان ایرانی در انگلیس بوجود نمی آید
#1
هیچ اخلالی در روند تحصیل دانشجویان ایرانی در انگلیس بوجود نمی آید

تهران - مدیركل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اعلام كرد با وجود بازگشت رایزن علمی ایران در انگلستان و ایرلند به كشور، هیچ اختلالی در روند تحصیل دانشجویان ایرانی در انگلستان ایجاد نخواهد شد.
هیچ اخلالی در روند تحصیل دانشجویان ایرانی در انگلیس بوجود نمی آید

'حسن مسلمی نایینی'روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود:'علیرضا صالحی' رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در انگلیس و ایرلند نیز به همراه دیگر دیپلمات های ایرانی مستقر در انگلستان، صبح امروز به كشور بازگشته است اما جای هیچ نگرانی برای پیگیری امور مربوط به دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه های انگلیس وجود نخواهد داشت.

وی تصریح كرد: دانشجویان ایرانی اعم از بورسیه و غیربورسیه در دانشگاه های انگلیس می توانند مسایل و خواسته های خود را از طریق ایمیل با اداره كل بورس دانشجویان خارج وزارت علوم به نشانی http://iranscholarship.msrt.ir/ مطرح كنند و مسوولان وزارت علوم نسبت به پیگیری مطالبات و رفع مشكلات احتمالی آنها به صورت جدی اقدام خواهند كرد.

مسلمی درمورد آمار دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه های انگلیس گفت: براساس آمارهای مربوط به 9 ماه قبل، تعداد چهار هزار و 700 دانشجوی ایرانی در دانشگاه های انگلستان تحصیل می كنند كه 70 نفر آنها بورسیه هستند و بقیه با هزینه شخصی در این دانشگاه ها مشغول به تحصیل شده اند.

به گفته مدیركل دانشجویان خارج وزارت علوم،از مجموع دانشجویان ایرانی بورسیه در دانشگاههای انگلیس، 23 نفر بورسیه وزارت علوم هستند و بقیه توسط وزارت بهداشت و برخی از دستگاه ها و سازمان های اجرایی كشور بورسیه شده اند.

درپی كاهش روابط دیپلماتیك ایران و انگلستان در روزهای اخیر، سفارتخانه های دو كشور تعطیل و دیپلمات های ایرانی امروز به كشور بازگشتند.


بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  امکان کارورزی حین تحصیل برای دانشجویان دانشگاه انجمن مخ ها 0 563 07-10-2011، 12:11 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان