امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت هایی که می توانند وقت شما را بگیرند !
#1
www. Stripgenerator. com
این سایت در زمینهبرنامه های کارتونی فعالیت می کند و به کاربران امکان می دهد داستان هایکارتونی دنباله دار خود را به سادگی و ظرف مدت کوتاهی تولید کنند. در اینسایت شما می توانید شخصیت های داستان را به همراه اشیای موجود در فضاانتخاب کنید و پس از قراردادن آنها در کنار یکدیگر، داستان کارتونی دنبالهدار را به سادگی تولید کنید.


www. FMyLife. com
این سایت به کاربران امکانمی دهد داستان های واقعی مربوط به زندگی خود را منتشر کرده و وقایع تلخ وشیرین زندگی را با دیگران به اشتراک بگذارند. اینها در اصل داستان هایباورنکردنی از زندگی روزمره مردم هستند که با به اشتراک گذاری آنها میتوان صدها رمان را به صورت رایگان در اختیار گرفت.


www. LivePlasma. com
این سایت اینترنتی بهکاربران کمک می کند بتوانند در جریان آخرین موسیقی ها، فیلم های سینماییو... قرار بگیرند و بتوانند لیستی از فایل های صوتی و تصویری مورد علاقهخود را تهیه کنند. این سایت به شش بخش مجزا تقسیم می شود که کاربران دراین بخش ها می توانند علایق و سلایق فرهنگی خود را دسته بندی کرده و ازآنها لذت ببرند.


www. cracked. com
این سایت در اصل مجموعه ایاز تمام ابزارهای سرگرمی و لذت بخش در دنیای مجازی است. سایت Cracked لیستجامعی از برنامه های جالب، داستان، فایل های ویدئویی و... دارد که میتواند کاربران را سرگرم کند و خنده را بر لبان کاربر بیاورد.


www. BeFunky. com
در این سایت ابزارهایفراوانی مبتنی بر اینترنت عرضه شده است که به شما امکان می دهد از تصاویرشخصی خود در داستان های کارتونی استفاده کنید و بتوانید داستان مورد علاقهخود را با شخصیت های مورد نظر تولید کنید. خدمات این سایت به صورت رایگانعرضه می شود.


www. FunnyTypos. com
این سایت در اصل از زباننوشتاری و گرامر ویژه ای برای سرگرم کردن و شاد کردن کاربران استفاده میکند. عدم توانایی کاربران در خواندن متن های این سایت اینترنتی از جملهمواردی محسوب می شود که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.


www. TypePad. com/ saftygraphicfun
این روزهادر بخش های مختلف جامعه شعارهای امنیتی فراوانی وجود دارد که از جمله آنهامی توان به موارد زیر اشاره کرد: «شنا کردن ممنوع؛ خطر مرگ»، «حیواناتوحشی، نزدیک نشوید»، «هنگام پارک کردن، در اتومبیل خود نخوابید» و... اینسایت اینترنتی با استفاده از این علائم هشداردهنده سعی کرده است جمله هایطنزآمیز جالبی را در اختیار کاربران بگذارد.


www. VirtualNES. com
این سایت اینترنتی در اصلیادآور خاطرات دوران کودکی است و نخستین نسل از بازی های رایانه ای را کهبا کنسول های ابتدایی عرضه می شدند به صورت آن لاین در اختیار کاربران میگذارد. در این سایت کاربران می توانند انواع بازی های رایانه ای ابتدایی واولیه را در اختیار داشته باشند.


www. Pogp. com
در این سایت کاربران می توانندطیف وسیعی از بازی های آن لاین را که جذابیت فراوانی دارند، در اختیاربگیرند. در این سایت انواع بازی های فکری، ماجراجویی و... آورده شده است.


www. Omegle. com
در این سایت می توانید باغریبه ها، در یک دنیای عجیب و غریب آشنا شوید. این سایت امکان گفت وگوهایاینترنتی فرد با فرد را برای کاربران فراهم می آورد و برای گفت وگوها،موضوعات مختلفی را مطرح می کند.


www. LifeHacker. com
اگر قصد گذران وقت دردنیای مجازی را دارید، این سایت اینترنتی گزینه مناسبی محسوب می شود. دراین سایت اتفاقات ناگهانی و مشکلات پیچیده ای که ممکن است در زندگی روزمرهمردم اتفاق بیفتد، مورد بررسی قرار گرفته است. کاربران در این سایت میتوانند از سیستم خنک کننده اتومبیل گرفته تا سیستم تمیزکننده عینک را موردبررسی قرار دهند.


www. AnswerBag. com
سایت اینترنتی AnswerBag در اصل حاوی کلیه اطلاعات جالب برای کاربران است. در این سایت راجع بهتمام موضوعات مورد نظر شما گفت وگو شده است. کاربر در این سایت می تواندسوالی را پیرامون هر یک از موضوعات مورد نظر خود مطرح و پاسخ دقیق مربوطبه آن را دریافت کند. همچنین امکان جست وجو بین سوال و جواب دیگر کاربراننیز در این سایت فراهم شده است.


[b]www. FailBlog. org
[/b]
اینسایت اینترنتی درهایی را در مقابل مسائلی از زندگی می گشاید که امکان محققساختن آنها وجود نداشته و در اصل با شکست مواجه شده اند. این سایت ازکاربران می خواهد تصاویر مربوط به افراد، اماکن و موارد مختلف را که ازنظر آنها مشکل ساز و مشکل دار هستند، منتشر کنند. کاربران در این سایت ازمشکلات و گرفتاری های حل نشدنی خود صحبت می کنند و کارشناسان سایت بههمراه دیگر کاربران، راه حل هایی را برای آنها ارائه می دهند.


www. Slashdot. org
این سایت اینترنتی اخبار ومطالب جالبی را برای کاربران تازه کار منتشر می کند و تلاش آن بر این استکه کاربر را ساعت ها در خود نگه دارد. در این سایت می توانید حجم وسیعی ازاطلاعات جالب را مطالعه کنید و در مورد هر یک از آنها نظر بدهید.


www. Fark. com
اگر علاقه مند به موضوعات عجیبو غریب هستید، این سایت می تواند مورد توجه شما قرار گیرد. در این سایتاینترنتی مجموعه کاملی از عجیب ترین و باورنکردنی ترین داستان ها به همراهاطلاعات واقعی مربوط به نقاط مختلف جهان آورده شده است که کمتر می توانیدآنها را در دیگر سایت ها بیابید.


www. Popurls. com
این سایت اینترنتی به شماکمک می کند تیتر مهم ترین وقایع و اخبار جهان را در اختیار داشته باشید. در این سایت اطلاعات دقیق و به روز از رسانه های اجتماعی، سایت های خبری وحتی سایت های ویدئویی در یک صفحه اینترنتی ساده آورده شده است تا به سادگیبتوانید از آنها استفاده کنید.


www. Fuzzwich. com

اینسایت سرگرمی به شما امکان می دهد تصاویر انیمیشن مورد علاقه خود را بهسادگی تولید کنید. برای این کار شما می توانید با انتخاب شخصیت مورد نظرخود، فضا را بر اساس سلیقه شخصی تغییر دهید و تغییرات مورد نظر را درشخصیت انتخاب شده و فضای پیرامون آن ایجاد کنید. پس از آنکه مراحل مختلفانیمیشن شما تکمیل شد، می توانید روی آن موسیقی بگذارید و نوشته های موردنظر خود را به آن ضمیمه کنید. این سایت به شما امکان می دهد کدهای خود رابرای ساخت این انیمیشن مخفی کنید تا شخص دیگری نتواند از آنها استفاده کند.


www.MyParentsJoinedFacebook. com
معمولاًوالدین و رسانه های اجتماعی و آن لاین سازگاری چندانی با یکدیگر ندارند. اما این سایت اینترنتی شرایط لازم برای حضور والدین در دنیای مجازی رافراهم می کند و آنها را به دنیای مجازی فرا می خواند. این سایت به کاربرانکمک می کند در اینترنت، همبستگی بیشتری با والدین خود داشته باشند.


www. PassiveAggressiveNotes. com
در این سایتمی توانید عوامل مورد مشاجره و درگیری بین خانواده ها، دوستان و... رامشاهده کنید و در جریان نتیجه مشاجرات آنها قرار بگیرید. شما هم می توانیدعوامل مربوط به درگیری ها و مشاجرات خود را در این سایت با دیگران در میانبگذارید تا باعث جلوگیری از اتفاقات مشابه در آینده شود.


www. Break. com
این سایت یکی از کامل ترینمجموعه تصاویر ویدئویی سرگرمی است که می توانید با مراجعه به آن، از حضورخود در دنیای مجازی لذت ببرید. در این سایت اینترنتی مجموعه کاملی از فایلهای ویدئویی در زمینه های مختلف و با موضوعات گوناگون عرضه شده و امکانبارگذاری آن برای شما فراهم شده است.
منبع: عصر ایران
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رنگ هایی که زنان دوست دارند؛ رنگ هایی که مردان دوست دارند alireza ardalani 1 561 05-03-2013، 07:50 PM
آخرین ارسال: Hossein.J
  کاربران ایرانی نمی‌توانند از آیفون ۵ استفاده کنند !! Behnaz 1 241 19-09-2012، 10:13 PM
آخرین ارسال: amir astronomer

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان