امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرینتر سه بعدی در ریخته گری هم کاربرد دارد!
#1
سلام به همه دوستان خوب و عزیزم. امیدوارم حال همگی خیلی خوب و عالی باشه و مثل همیشه در زندگی تون خوشحال باشین. همه شما بگی نگی با پرینتر سه بعدی آشنا هستین اما شاید از کاربردهاش چیزی زیادی ندونین. میدونسنید پرینتر سه بعدی تو ریخته گری که کاملا مرتبط با فیزیک هست هم کاربرد داره؟؟؟
این مقاله رو حتما بخونید

 
ریخته گری فلزات با دمای ذوب پایین در خانه؟ همه چیزی که شما نیاز دارید: یک چاپگر سه بعدی , سیلیکون و هوای فشرده. کریس deprisco  یک راهنمای you tube را درعوض جهت ریخته گری فلز با درجه حرارت پایین با مصرف از قطعات چاپ شده 3d ,  یک کمپرسور میل و یک مخزن فشار ملاحظه اعتنا قرار داده است. این روش از كالبد های سیلیکونی از باب فلزات با یک نقطه ذوب پایین استفاده می کند,  مانند آلیاژ بیسموت. بسیاری از ما بها و یا فضای زیر زمین درخصوص نصب چاپگر فلزی 3d در خانه نداریم. ولیك این بدان مراد نیست که شما می توانید یک چاپگر سه بعدی حیث ایجاد قطعات فلزی استفاآده نکنید.
در این مقاله با ریخته گری ساده با پرینترهای سه بعدی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.
[تصویر:  xprinter3d%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%AA%D9%87...%8C2-1.png]
کریس deprisco  , متخصص هک کردن و ماشینکاری از ایالات متحده آمریکا, به تازگی یک آموزش ویدیویی به شما نشان داده است که چگونه حیث رسیدن به درجه حرارت پایین فلز با مصرف از قطعات چاپ شده 3d , یک کمپرسور هوس و یک مخزن تحت فشار قرار دهید  این فرآیند تنها با مصرف از فلزات با نقطه ذوب پایین کار می کند, منتها به تولید کنندگان راه جدیدی درعوض جهت احداث اشیا مفید می دهد.
در ویدیوی 14 دقیقه ای deprisco  با مصرف از ابزار چاپ سه بعدی و فشار هوس درخصوص ایجاد یک تندیس سیلیکون از باب یک falcon  مالیاتی آزمایش می کند.
فلز مذاب خود را اختیار کنید یک آلیاژ بیسموت است, که می تواند ذوب شده 138 درجه سانتی گراد باشد. که گرم است, ولیك به اندازه کافی خنک می شود تا تندیس های سیلیکونی مقاومت کند. به جرئت می توان گفت که ریخته گری با این وسیله یکی از مهمترین کاربردهای پرینتر سه بعدی می باشد.
روند, که deprisco  با نزدیکترین کار آیی تجهیزات و اقدامات خود را نشان می دهد, اولین چاپ سه بعدی یک مدل استاندارد از falcon  با مصرف از pla  است. این هیچ چیز در مقایسه با كپیه اخیر فلزی نیست, ولیكن فقره سبب احداث تصویر سیلیکون ضروری است. هنگامی که پرده برداری از pla  چاپ می شود, deprisco  یک جعبه رغبت دهی را از پلی کربنات می سازد و درون ان قرار می دهد,  جعبه سپس با یک مخلوط سیلیکونی پر شده است که یک شبه را تنظیم می کند.
 

روز بعد من میتوانم نگار و تابلونقاشی را حذف کنم و ببینم آنچه در داخل است, deprisco  توضیح میدهد : سیلیکون به راحتی از منهل روزی جدا می شود, اما تمام گوشه ها و جرقه ها این بخش را کمی سخت تر می کند.
در نهایت, سازنده قادر است فالکون pla را از محیط سیلیکونی خرد شده خود بیرون بکشد, بدون اینکه هرگونه برش را به سیلیکون برساند. این یک پیكره کامل سیلیکون با یک سوراخ شفاف و محکم در مرکز قرار دارد.
بعد ریختن فلز مذاب به كالبد می شود deprisco  تصمیم گرفت از آلیاژ بیسموت 10 281 مصرف کند که 40 در صد بیسموت و 60 در صد نابودی است و در دمای 138 درجه سلسیوس ذوب می شود .
 هنگامی که بیسموت درون مجسمه سیلیکون سرد شده بود و می توانست آن را از بین ببرد به دلیل حباب هایی که در بازیگران وجود داشت , فلکون فلزی به اندازه ی کافی بزرگ نیست.
این به رهبری deprisco  به تلاش به خاطر كاربرد از یک مخزن فشار و کمپرسور توجه در 60-80 قید تیره بخار به خاطر خرد کردن حباب از مدل falcon  این تجهیزات به ابداع استاندارد بسیار کمک کرد , هر چند که در خارج از پرونده وجود دارد. این سازه متوجه شد ناشی از حباب های توجه در پیكر سیلیکون بود ,  نه بیسموت .
بر این اساس , deprisco  دوباره پیكره سیلیکون را ایجاد , تنها این دفعه از تجهیزات فشار مصرف کرد .
با كاربرد از فشار قصد اشتیاق فقره سبب احداث قالب های سیلیکون و بازیگران فلزی , deprisco  قادر به كون یک falcon  بیسموت نابودی زیبا بود که تقریبا مشابه مقیاس چاپ شده pla 3d  بود.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان