امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع و تاریخ دکتری تخصصی مکانیک
#1
درود

دو خبر بسیار مهم در تغییرات آزمون دکتری مکانیک و سایر رشته ها1- اعلام منابع آزمون دکتری سراسری ۹۵ در مردادماهرییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام منابع کامل آزمون دکتری تخصصی اسفند ماه ۱۳۹۴ در اواسط مردادماه خبر داد.دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: مواد امتحانی حدود ۹۰ درس نهایی شده است اما چند درس باقی مانده اند که پس از نظر نهایی شورای نظارت و برنامه ریزی و کمیته های شورای عالی برنامه ریزی در اواسط مردادماه به صورت کامل اعلام می شوند.
2- برگزاری آزمون دکتری تخصصی ۹۵ و آزمون های سال های بعد در دو نوبترئیس سازمان سنجش گفت: آزمون دکتری سال ۹۵ در اسفندماه سال ۹۴ برگزار می شود و نوبت بعدی آن در آبان ۹۵ خواهد بود.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: آزمون دکتری به شیوه جدید و پس از بازنگری هایی که صورت گرفت در دو نوبت آبان و اسفند برگزار خواهد شد.وی افزود: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی، باید به سئوالات زبان، استعداد تحصیلی و سه درس پایه با ضریب ۴ پاسخ دهند.

خبر فوری


تغییر زمان برگزاری آزمون دکتری مکانیک و کلیه رشته های دکتریبر اساس اعلام سازمان سنجش، از این پس کنکور دکتری در بهمن ماه برگزار نخواهد شد و در دو نوبت اسفند و آبان برگزار خواهد شد.زمان ثبت نام برای کنکور دکتری نوبت اول:

94/10/6 تا 94/10/15


تاریخ برگزاری کنکور دکتری نوبت اول:

94/12/14زمان ثبت نام برای کنکور دکتری نوبت دوم:

95/5/24 تا 95/5/30


تاریخ برگزاری کنکور دکتری نوبت دوم:

95/8/7

منابع جدید دکتری مکانیک اعلام شد.در پی اعلام منابع دکتری مکانیک توسط سازمان سنجش ، منابع امتحانی شامل دروس ارشد حذف و فقط درس های کارشناسی جایگزین آن شد.

بدین ترتیب علاقمندان به دکتری مکانیک با هر گرایشی مجبورند دروس زیر را امتحان دهند:1- دینامیک

2- مقاومت مصالح 1و2

3- ترمودینامیک 1و2بدون شک در نظر نگرفتن گرابش و تبدیل کردن آزمون دکتری مطابق با دروس منتخب آزمون ارشد، کار را برای دانشجویان سخت تر خواهد کرد.

داوطلب دکتری مکانیک جامدات، مجبور خواهد بود ترمودینامیک و دینامیک را هم امتحان دهد.


یا حق
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان