بزرگترین انجمن دانشجویی ایران، انجمن مخ ها

دانلود جزوه رایگان، نمونه سوالات رایگان، گزارش کارهای مقاومت مصالح,گزارش آزمایشگاه,فیزیک 1,فیزیک 2,سیالات,هیدرولیک,مقاومت مصالح,ترمودینامیک,آزمایشگاه بتن,نمونه سوالات کنکور ارشد,کارنامه کنکور ارشد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طلبه ٣٢ساله ای که ٩فرزند و ٢ داماد دارد

نویسنده پیام

معاون مدیر کل - ناظم ارشد
انجمن مخ ها
مدیرکل

وضعيت : آفلاین
موضوعات : 379
اعتبار: 719

دلنوشته من خداا هم بعضی چیزها را دیر رو میکنه آ .. بازم حکمتشو شکر نمردیمو اون روی ورق م دید زدیم !

حالت من

سپاس ها 6689
سپاس شده 7198 بار در 947 ارسال
جوایز :

ارسال: #1
طلبه ٣٢ساله ای که ٩فرزند و ٢ داماد دارد
حجت الاسلام وافی؛ طلبه ٣٢ساله ای که ٩فرزند و ٢ داماد دارد
...

الان پوتین اعلام کرده است که اگر کسی در روسیه بیش‌از چهار تا بچه به‌دنیا بیاورد، تا ١٠‌سال خانه رایگان در اختیارش می‌گذارند. مرکل هم گفته است در خانواده‌هایی که بیش‌از چهار بچه دارند، به هر بچه ماهیانه دوهزارو۴٠٠یورو جایزه می‌دهند. مسئولان ما هم اعلام کرده‌اند که یوزپلنگ‌های بیابان‌های یزد بیمه هستند، بچه‌های وافی نه! این نگاه‌های کِرمی مسئولان درباره این مسئله است.

«صدای آمریکا» می‌گوید که «محمد مسلم وافی» موجود عجیبی است. برای ما هم شاید. روحانی ٣٢ ساله‌ای با ٩فرزند و دو داماد که حتی از اعتراض‌های مادرهمسرش هم بی‌نصیب نمانده است. در همین دو، سه سالی هم که شعار فرزندآوری در صدر سخنان مسئولان بوده، باز هم فضای عمومی کشور با روش و منش او در تعارض است و خودش هم به این امر اعتراف دارد. او اما بی‌توجه به این مسائل، کافی نبودن دو فرزند را سال‌ها پیش فریاد زده است؛ خیلی زودتر از «طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده» بهارستانی‌ها.

«جنگ جمعیتی» چیست؟ در قبال این جنگ چه باید کرد؟

در جنگ جمعیتی، دشمن به‌دنبال کاهش جمعیت با استفاده از دو روش مسلحانه و غیرمسلحانه است.

1ـ جنگ جمعیتی مسلحانه:

نظام سلطه با محوریت آمریکا، طی یک دهه گذشته، جهان اسلام را مورد هدف قرار داده و مسلمان‌کشی را به هر شکلی برای کاهش جمعیت مسلمانان دنبال می‌کند. حمله مستقیم نظامی مانند اشغال افغانستان و عراق و راه انداختن جنگ‌های نیابتی مانند آنچه امروز در سوریه و عراق می‌گذرد، نمونه‌های برجسته از این نوع جنگ است. این واقعیت تلخ را اندیشکده آمریکایی «کیتو» این‌گونه بیان می‌دارد: «سیاست آمریکا در خاورمیانه طی شش ماه گذشته، این منطقه را به «قتلگاه» تبدیل کرده است.»

2ـ جنگ جمعیتی غیرمسلحانه: 

در جنگ جمعیتی به روش غیرمسلحانه، دشمن برای تضعیف طرف مقابل، به جای صرف هزینه‌های هنگفت برای کشتن انسان‌ها(که نتایج و پیامدهای منفی هم دارد)، از به دنیا آمدن آنها جلوگیری می‌کند. مطالعات دقیق تاریخی نشان می‌دهد؛ آنچه طی شش دهه گذشته با عناوین جذاب و زیبای «تنظیم خانواده» و با شعار «فرزند کمتر ـ زندگی بهتر» در بسیاری از کشورهای در حال توسعه و به‌ویژه در کشورهای اسلامی مطرح و فرهنگ‌سازی شده، نتایج پژوهش‌هایی چون قرارداد پژوهشی میان ارتش آمریکا و دانشگاه «جان هاپکینز» است.

اولین خروجی برنامه تنظیم خانواده آمریکایی‌ها، هدف قرار دادن جمعیت‌های غیرسفیدپوست و جهان سومی ساکن در آمریکا بود. در سال 1996 در تمام بیمارستان‌های مربوط به سرخ‌پوستان، برنامه عقیم‌سازی در دستور کار قرار گرفت و تا سال 1977 حدود یک‌چهارم زنان سرخ‌پوستی که به هر دلیل، به بیمارستانی در اوکلاهاما مراجعه کردند، عقیم شدند!

آمریکایی‌ها بر این اعتقاد بوده و هستند که افزایش جمعیت جهان برخلاف منافع و امنیت آنان است. «هنری کیسینجر» وزیر سابق امور خارجه آمریکا طی یادداشتی در سال 1974 نوشت: جمعیت جهان باید به دو میلیارد کاهش یابد و راه خلاص شدن از چهار میلیارد دیگر، کشف و گسترش ویروس ایدز بود!

جالب اینکه «زیبیگنیو برژینسکی» طراح نظم نوین جهان در مصاحبه با «وال‌استریت ژورنال» از سیاستمداران آمریکایی خواسته است که در مسائل سیاسی با ایران، بازی طولانی‌مدتی را انجام دهند تا تغییر شکل جمعیتی در ایران به نفع آنها رقم زده شود.

نگاه برژینسکی را محقق آمریکایی به نام «ارینومچ من» در مقاله‌ای که در واشنگتن‌تایمز انتشار یافت، به‌گونه‌ای هشدارگونه، این‌چنین متذکر می‌شود: «باید جمعیت رو به افزایش 60 میلیونی ایران را در نظر داشت که طی بیست‌وپنج سال آینده دو برابر خواهد شد و قدرت بی‌نهایت نظامی انسانی را به وجود خواهد آورد!»

بر همین اساس است که می‌بینیم، آژانس رشد و توسعه بین‌المللی آمریکا، هزینه تمامی طرح‌های کاهش جمعیت در کشورهای اسلامی را می‌پردازد. بر همین اساس، سازمان «پت فایندر» وسایل جلوگیری از بارداری در جهان را تولید کرده و در دسترس زنان قرار می‌دهد!

نتیجه این سیاست‌ها، کاهش بارداری مسلمانان بیش از متوسط نرخ جهانی شد و ایران در صدر این کاهش قرار دارد.

[تصویر:  14267966781.jpg]

آخه مدیر های این بخش نیستن ، توفیق اجباری این بخشم خود ب خود افتاد دست ما [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/wink.gif[/img]
(آخرین ویرایش در این ارسال: 20-03-2015، 12:55 AM، توسط motahare.)
20-03-2015، 12:51 AM
ارسال یک ایمیل به این کاربر مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

Administrator
انجمن مخ ها
موسسان

موضوعات : 221
اعتبار: 384

دلنوشته من خوبی عشق به همین است كه چون یك حادثه ناگهان فرا می رسد و آدمی را از راهی كه می رفت به راهی كه باید برود پرتاب می كند.

حالت من

سپاس ها 369
سپاس شده 934 بار در 186 ارسال
جوایز :

ارسال: #2
RE: طلبه ٣٢ساله ای که ٩فرزند و ٢ داماد دارد
البته باید توجه داشت که قرار نیست بشیم 120 میلیون گدا گشنه، سپاه اسلام همین الان هم به اندازه ی کافی آدم بدبخت و فقیر داره. این طرز نگاه نتیجه اش می شه افغانستان و پاکستان که با وجود جمعیت فراوان هیچ رفاهی وجود نداره. قراره اگر کسی می تونه زندگی درست و صحیح رو برای 9 فرزند درست کنه اون وقت بدست به اقدام بزنه نه مثل اون پسر و دختر 15 ساله کرمانی که در زندگی روزمره خودشون موندند و اونوقت اولین بچه اشون بدنیا اومده و لقب جوان ترین پدر ایرانی رو بدست آوردند.
خوشبختانه بالارفتن سطح تحصیلات در ایران باعث شده که این قبیل سخنرانها و این دست سخنان چندان جدی گرفته نشوند. ضمنا این نکته هم فراموش نشه که حتی خانواده های متمکن هم بعضا فرزندهایی بار آورده اند که امروز با وجود نداشتن مشکل مالی در افزایش جمعیت ولی مشکلات بسیاری در تربیت فرزندان خود خواهند داشت. اگر قرار است ارتش مستحکم و فرمانده درست کنیم باید از پای بست اقدام کنیم نه از انتها. در واقع این برادر محترم ساده ترین کار را در این روند انتخاب کرده اند!

می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
20-03-2015، 10:55 PM
مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ناظم - مدیر بخش بیشه زار ....
انجمن مخ ها
مدیر ارشد / ناظم

وضعيت : غایب
موضوعات : 7
اعتبار: 496

دلنوشته من

حالت من

سپاس ها 2681
سپاس شده 1356 بار در 179 ارسال
جوایز :

ارسال: #3
تکبیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر!
مسعود دادا اگه منبر میرفتی خودم میمدم پا منبرد یخه جر میدادم

ولی انصافا قبول دارم
20-03-2015، 11:14 PM
ارسال یک ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

مدیر بخش مدیریت
انجمن مخ ها
مدیر بخش

موضوعات : 59
اعتبار: 403

دلنوشته من ما با اسراِییل وارد جنگ خواهیم شد هرکس مرد این راه هست بسم ا... هرکس نیست خداحافظ. حاج احمد متوسلیان

حالت من

سپاس ها 333
سپاس شده 935 بار در 484 ارسال
جوایز :

ارسال: #4
شکرت خدا ....... با اینا شدیم 75میلیون....... خوبه

« الهی و ربی من لی غیرک »
05-04-2015، 06:30 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پرش به انجمن:

Code Center