امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داریم ب آخر خط نزدیک میشیم...باس تا آخر خط بدوووَم ...
خب
ما ک 60 بار خدافظی کردیمو .. ای زارتــــــــــــــــــــ برگشتیم ! لیکن این بار سعی میکنیم این تو بمیری آ ازون تو بمیری آ نباشه 
دیگه کرم ابریشمام رفتن تو پیله تا پروانه شن ، مام باس بریم[img]images/smilies/wink.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img].

ی امتحان سختی م دارم فردا ، قید شا زدم اومدم نت ! 
مسیر مسیر پروازه حیف ک جا نیس وگرنه میبردمتون[img]images/smilies/tongue.gif[/img].
از همه طلب حلالیت مینماییم ، این سری بچه خبی بودم خدایی اذیت نکردم[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]. اما خب حلالم نکردین طوری نیس جخ اون دنیا از وضعیتتون با خبر میشم و از فوضولی درمیام[img]images/smilies/smile.gif[/img]

حکایت کویرم ، حکایت دل ماست ، خاکش خب نی هرچی میکاریم کاکتوس از توش درمیاد[img]images/smilies/biggrin.gif[/img].
ی هدیه گرفتم ، خیلی فاز داد بهم ! حاجی مون[img]images/smilies/wink.gif[/img] بعدی چند وخ رفتس برامون ی کادو گرفتس ، اگه حدس زدین؟؟ 
خب چون نمیتونین حدس بزنین میگم
جاسیگاری[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
بنده خدا فک کرده جاکارتی ه ، هنوزم قبول نمیکنه ، حالشا ندارم عکسشا بذارم خ باکلاسه ، اون سیگار باریک بلندآ هسا ، اونا خوراکشه ، میکشم آخر خین دل نباشین[img]images/smilies/wink.gif[/img].

مام رفتیم خیالدون راحت دیگه هروقت خواستین بیان و برین کسی منفی نمیده [img]images/smilies/cool.gif[/img]​

آرزوی ما سربلندی مخ و مدیران سبز
بقیه م ب ما چ[img]images/smilies/tongue.gif[/img] آقا منم هاله سبز دارما خب ب اسمم نیگا کنین ، خودم رنگشا ساختم ، حاصل دود چراغو ایناس[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
سلام
یعنی سامبولی بلیکوم بیسکویت
اقا راس میگه...البته حاجی کاستو بیار ماس بیگیر
با تشکر از مدیریت سایت و اعضا و جوارحش که بقین

خب هر چیزی یه تهی داره مگه نه...

مام تشیم....
اما بیشتر نشه ایم

خب جدا از شوخی...

اره والا مام قسمت شر رو بکنیم جا رو به جوون تر ها بدیم
خدا نگهدارشون باشه....
انشالله همه محشور بشن....
ولی به قول اخراجی ها بری دیگه برنگردی ایشالله چش نخوری ماشالله...
مام تمام تشکرات و گرامیداشتا و همه و همه رو میگیم
این گود رو به شما میسپاریم ...رخصت
فقز اینا گفتیم که ما مدیرا احساس بازنشستگی می کنیم ...عذر رو مارا بپذیرید دیگر
توان و چشم و نشمین گاه نمانده...
یا حق بدرود....

دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
سلام...چتونه شماها؟؟؟؟
کلا میرین یا میرین تا بعد امتحان ارشدتون؟
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره.ح
ن بابا اینا کلا همینجوری هستن................. تا حالا 100000000 بار خدافظی کردن ولی دو روز بعدش برگشتن........ دقیقا مث معتادا[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
ما پروانه بشو نیستیم خب 
آقو ما از اول عمرمون کرم بودیم [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img].
ترترتر

آخیش . حبس تموم شد ! لااقل اومدیم انفرادی با نت [img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/smile.gif[/img]
پاسخ
(14-02-2015، 11:25 PM)'motahare' نوشته است:  ما پروانه بشو نیستیم خب 
آقو ما از اول عمرمون کرم بودیم [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img].
ترترتر

آخیش . حبس تموم شد ! لااقل اومدیم انفرادی با نت [img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/smile.gif[/img]

[img]images/smilies/undecided.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/dodgy.gif[/img][img]images/smilies/rolleyes.gif[/img][img]images/smilies/sad.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
آدمی حال نداری نتبل ک میگن تویی
باس یدی کار کردنا یادد بدم[img]images/smilies/tongue.gif[/img]
پاسخ
سلام دوستان
من فهمیدم بدون اینترنت مثل آمریکام هیچ غلطی نمی تونم بکنم

و اینکه این تاپیک اشتباهه  اصلش اینه داریم به آخر خریت نزدیک میشیم.

از این جا رفتم دو تا سایت دیگه رو پوکوندم بماند.

نمی دونم چرا هر وقت سر از این سایت در میارم دارم چیپس و ماست می خورم.تو رو حش

من جزء اخراجی هام از بهشت از مخ از دنیا از همه جا....[img]images/smilies/sleepy.gif[/img]

یه سری پست دارم از اون جا حتما میارم برای دوستان نه بعضیا....[img]images/smilies/dodgy.gif[/img]
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
(15-02-2015، 12:06 AM)'motahare' نوشته است:  آدمی حال نداری نتبل ک میگن تویی
باس یدی کار کردنا یادد بدم[img]images/smilies/tongue.gif[/img]

[img]images/smilies/undecided.gif[/img][img]images/smilies/sleepy.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img] در یک کلمه وخی عامو[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
من خیلی بدشانس م !![img]images/smilies/undecided.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img] شکلک گریه چرا نداریم ، سعیدم نیس تو دلش غر بزنیم بگیم سایت شکلک نداره[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان