امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ امتحانات
سلام به همگی دوستان 
یه چند روزی نبودم [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

خب دیگه وقته درس و امتحان شده و منم فعالیتم حالا زیاد میشه [img]images/smilies/tongue.gif[/img]

تاریخ امتحانات منو ببینید بیچاره شدم رفت [img]images/smilies/sleepy.gif[/img][img]images/smilies/angel.gif[/img]

عاغا ریز بین نباشید فقط ساعت و تاریخ رو ببینید [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]مهم هاش هست بقیش به درد شما نمیخورد پاک کردم[img]images/smilies/cool.gif[/img][img]images/smilies/sleepy.gif[/img]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، motahare ، yaran
خخخخخ کیف کردم...بیچاره شدی بدجور...[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

منم امروز اولیمه...عمومیه...اخلاق ساعت 1/30
17م  دو تا اختصاصی باهم دارم...ریاضی فیزیک ساعت 10  و الکترو مغناطیس ساعت 1/30
20م  الکترونیک دارم ساعت 1/30
23م  هواشناسی دارم ساعت 10
27م  هم کوانتوم دارم ساعت 10
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran ، مهدی علینقیان
تو هنوز ریاضی عمومی را پاس نکردی ؟؟؟ نــــــــــــــه ! اوخ تا ساختمان داده رفتی[img]images/smilies/smile.gif[/img]
منم
16
18
22
25
28
و

17/11[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، yaran
خخخخخخ راس میگه مطهره...تو هنوز ریاضی عمومی میگیری؟؟؟؟چند ترمه ک داریش؟؟؟؟
ما ترم اول و دوم داشتیم...
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، motahare
منم :
13
15
18
22
25 دوتا امتحان
والبته 17/11[img]images/smilies/smile.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
منم[img]images/smilies/smile.gif[/img]
3
7
9
10
13
14
22
30
تمام....[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
(05-01-2015، 12:25 PM)'مهسا.م' نوشته است:  خخخخخ کیف کردم...بیچاره شدی بدجور...[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

منم امروز اولیمه...عمومیه...اخلاق ساعت 1/30
17م  دو تا اختصاصی باهم دارم...ریاضی فیزیک ساعت 10  و الکترو مغناطیس ساعت 1/30
20م  الکترونیک دارم ساعت 1/30
23م  هواشناسی دارم ساعت 10
27م  هم کوانتوم دارم ساعت 10

کیف کردی حالا میزنمت صبر کن [img]images/smilies/biggrin.gif[/img] [img]images/smilies/angel.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img]

یادم نبود اسم درس هام رو حذف کنم خخخ

باو ریاضی سخته حسش نی 

کلا سه تا درس ریاضی ذخیره و برنامه نوسی هنو پاس نکردم خخ[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، motahare
امروز امتحان اخلاق دادم...
10 تا سوال آورده بود ک فقط 2 تاش تو جزوه بودن
بقیشونو چیزایی واسش نوشتم ک از اول تا آخرش بخنده...[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

منو بزنی؟؟؟عمرا نمیتونی[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
(05-01-2015، 11:20 PM)'مهسا.م' نوشته است:  امروز امتحان اخلاق دادم...
10 تا سوال آورده بود ک فقط 2 تاش تو جزوه بودن
بقیشونو چیزایی واسش نوشتم ک از اول تا آخرش بخنده...[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

منو بزنی؟؟؟عمرا نمیتونی[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

فکر کردی چرا من میوفتم همش هیچی از سوالا امتحان تو جزوه نیس خو[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img] البته یچی بگم من هیچ وقت جزوم کامل نبوده[img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

منو بزنی؟؟؟عمرا نمیتونی
[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]
شاید دسم بهت نرسه ولی میتونم امتیاز منفی بهت بدم که[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/heart.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img]

دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
2 برابرشو منفی میگیری خو[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]
من برا هر سوالی ک تو جزوه نیس هرچی بلدم مینویسم...فقط خالی نمیذارمش...
این روش ج میده امتحان کن
این نیز میگذرد...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با توجه به نزدیکی امتحانات پایان ترم... انجمن مخ ها 1 238 04-02-2013، 08:11 PM
آخرین ارسال: Hossein.J

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان