امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم یک عالمه انرژی برای اونایی که تو ایام امتحانا خسته میشن :)
آی دوستانی که موقع درس خوندن شب امتحان یکم خسته می شید ...
آی اونایی که وقتی یک هفته واسه امتحانی وقت دارید حوصله اتون نمی شه درس بخونید ...
آی اونایی که انگیزه اتون کم شده ...
.
.
.
.
بیاید این کلیپ طنز رو ببینید تا روحتون باز شه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran
با تشکر از جناب مدیر
لیکن من ک 5 مین اولشا گوش کردم بعدم قطع ش کردم ! حیف حجمی ک خرج این بشد[img]images/smilies/tongue.gif[/img]
والا ! کلا من با مشاور جماعت کنار نمیام ! 
یادش بخیر بروبچ ما اون روزا کنکور رفتن ی دو جلسه خداتومن پول دادن پیش این سرور پور ، الانم صنعتی آمار میخونه [img]images/smilies/wink.gif[/img] اونام بقیه آزادن.
لیکن مشاور اگه خودش ب حرفای خودش باور داشت دیگه مشاور نبود.[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/wink.gif[/img]
پاسخ
حرفهای خودشو که بذاری کنار، بعضی وقتها یه چیزایی میگه که مال خودش نیس ولی خیلی به دل آدم می چسبه. مثلا حرفهای یه آدم موفقی که مشاور نبوده ( [img]images/smilies/biggrin.gif[/img] ) یا یه آدم معروف مذهبی یا یکی از ائمه یا ...  هموناشم که برداشت کنیم کفایت می کنه . ضمنا امید موتور محرک یه جامعه اس که اگه ازش بگیری میشه الان ما !

حالا اونا که گفتم بماند ، اینم بگم که منم اینا رو واسه یه بچه ها فامیل گرفتم که هی می گفت از اینترنت براش پیدا کنم تا پریشبم ندیده بودم، پریشب اومد گرفت می خواستم از رو هارد پاک کنم گفتم یه نگاهی بکنم بد نیست، البته راسیاتش خودم این قسمت رو ندیدم ولی بعضیاش که دیدم بد نبوده . در مورد سرورپور هم خوب من یه چیزی میگم پیش خودم که البته معلوم نیست درست باشه (!) ولی خوب میگم آدم هرجا هست باید سعی کنه بهترین باشه ... این بنده خدام که علی الحساب تو رشته ی خودش تونسته خیلی موفق باشه ... حالا نمی دونم راهکارهایی که ارائه می ده واسه درس خوبه یا نه ولی بخش امید و ایناش خوبه ... ضمنا آمار دانلودشم بالاس [img]images/smilies/wink.gif[/img] . تو سایت کانون هر هفته نزدیک به 22 هزار بار دانلود میشه ! یعنی الان بزاریم تو سایت خودمون احتمالا با کلیپ ازدواج دکتر فرهنگ رقابت می کنه [img]images/smilies/tongue.gif[/img]
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
آخه قشر کنکوری بدبخت مث معتادی ک اگه مواد بش نرسه میمیره ! موادش م ک امیده
قشر مجردم همینطورس ، پس با داده ناسالم نمیشه نتیجه درست گرفت [img]images/smilies/wink.gif[/img].
پاسخ
کی گفته با داده ناسالم نمیشه نتیجه درست گرفت ؟ پ این همه تحقیق در مورد شبه دارو ها ( داروهایی که به بیمار به عنوان یک داروی موثر داده می شه ولی در عمل فقط یک چیز غیر موثر مثل آرد یا گردی بی بو و مزه است ! ) چیه ؟؟؟
ضمنا منکه دارم میگم نصف حرفهای این بابا نقل قوله از ائمه و دانشمندان ، خب حالا ما این رو قبول نداریم، آیا اونهارم قبول نداریم آیا [img]images/smilies/smile.gif[/img] ؟؟؟
والا با این نوناشون [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مداحی ایام فاطمیه MoHsenM1 0 524 22-04-2012، 02:27 PM
آخرین ارسال: MoHsenM1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان