امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قانون مي‌تواند مشکل‌ دايي و مايلي‌کهن را حل‌ کند
[font]مهرداد ميناوند پيشکسوت[/font][font] باشگاه پرسپوليس ادعا مي کند در دعوا بين مايلي کهن و علي دايي بهترين راه اين است که قانون در مورد آن ها قضاوت کند.[/font]

[font]به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکایت علی دایی از محمد مایلی کهن در دادسرا، سرمربی سابق تیم ملی 4 ماه به حبس تعزیری محکوم شده است و حالا خیلی از پیشکسوتان باشگاه امیدوار هستند اختلاف بین این 2 نفر در دادگاه حل شود.

میناوند در این باره به "ورزش سه" گفت: من فکر می کنم بهترین راه این است که قانون بین آنها قضاوت کند. این درست نیست که زندگی شخصی افراد رسانه ای شود. البته محمد مایلی کهن سال ها در تیم ملی مربی من بوده است ولی فکر می کنم یکسری از حرف ها نباید در رسانه ها  مطرح شود چون با آبروی افراد بازی می شود. فکر می کنم بهترین مرجعی که می تواند بین این 2 نفر داوری کند همان مراجع قضایی است تا تکلیف این 2 نفر یک بار باری همیشه روشن بشود. البته وظیفه من به عنوان کسی که هردو نفر را می شناسم این است که سکوت کنم تا طرف کسی را نگیرم.

او ادعا می کند علی دایی هرگز دوست نداشته از مایلی کهن شکایت کند: من هر نفر را به خوبی می شناسم. فکر می کنم علی دایی هم دوست نداشته کار به شکایت بکشد ولی وقتی با آبروی او در جامعه بازی شده چاره ای جز این کار نداشته است. علی دایی آدم بسیار خوبی است و به نظر من به دنبال حاشیه نمی گردد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: بارها این 2 نفر با هم مشکل داشته اند و پادرمیانی بزرگ ترها هم باعث نشد مشکل آنها برطرف شود. به همین دلیل هم من فکر می کنم مملکت ما قانون دارد و قانون بهترین راهی است که می شود در آن مشکل این 2 نفر را حل کرد.[/font]

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خادم: دايي بداند خدايي هم هست افسانه پناهی 5 185 27-04-2014، 06:21 PM
آخرین ارسال: WiSe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان