امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایلام امروز...
به نقل از مرکز لرزه نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زلزله در ساعت ۷و ۲ دقیقه و ۵ ثانیه رخ داد و کانون آن، سه کیلومتری مورموری، ۳۶ کیلومتری موسیان و ۴۱ کیلومتری دهلران در استان ایلام بود. 
زمین لرزه ای که صبح امروز (دوشنبه ) در مورموری استان ایلام به وقوع پیوست بخش های از استان کرمانشاه را نیز لرزاند. 
موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران قدرت این زمین لرزه را شش و یک دهم در امواج درونی زمین (ریشتر) اعلام کرد. 
موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران همچنین اعلام کرد: این زمین لرزه در عرض جغرافیایی ۳۲٫۷۰۳ و طول جغرافیایی ۴۷٫۶۹۵ به وقوع پیوسته است. 
زمین لرزه ۶٫۱ (ریشتری) روز دوشنبه در استان ایلام شهرستان بروجرد در استان لرستان را نیز لرزاند. 
مهمتر پس لرزه هایی با قدرت 6 و 5/5 ریشتر هستند ک 30 بار اتفاق افتاده اند...

شمار زخمی های زلزله مورموری آبدانان به 250 نفر افزایش یافت

ˈاحمد کرمیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این شمار مصدوم و زخمی ناشی از زلزله به مراکز درمانی شهرستان دهلران، آبدانان و استان خوزستان انتقال داده شده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه خسارت جانی مشاهده نشده است.

وی در عین حال افزود: خسارت های زیادی به منازل مسکونی مورموری ناشی از زلزله وارد شده که در دست بررسی است.

مدیرکل ستاد بحران ایلام گفت: اکنون استاندار ایلام به همراه مسوولانی از جمعیت هلال احمر کشور در منطقه حضور دارند.

کرمی افزود: کار امدادرسانی به مصدومان نیز با شتاب خاصی در دست اقدام است.[تصویر:  11.jpg]
[تصویر:  02.jpg]

[تصویر:  04.jpg]

[تصویر:  03.jpg]

[تصویر:  05.jpg]

[تصویر:  06.jpg]

[تصویر:  07.jpg]

[تصویر:  08.jpg]

[تصویر:  09.jpg]

[تصویر:  10.jpg]

[تصویر:  12.jpg][تصویر:  01.jpg]

این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hamid Jafary Pooya ، افسانه پناهی ، yaran
واااااای خدای من...اینجا همش زلزله میاد...اونم همشون بالای 5/5 ریشترن...
کم کم داره نزدیک ما هم میاد...
دیشب تلویزیون اعلام کرد مردم تو خونه نمونن...همه مردم ایلام تو پارکا خوابیدن[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
ولی ما نرفتیم...بابام گف زلزله نمیاد خیالتون راحت باشه...بدون استرس بخوابین...
ولی خو اونا فقط وقتشونو هدر دادن چون حتی زلزله 1 ریشتری هم از دیشب تا الان نیومده[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
خو اگ من مردم حلالم کنین...
دوستون دارم[img]images/smilies/heart.gif[/img]

آها یادم رف بگم ما تو تاریخ ثبت شدیم...
چون این زلزله هیچ تلفات جانی نداشته...تا حالا پیش نیومده ک همچین زلزله ای خسارت جانی نداشته باشه...

حالا اطلاعات بالا رو ب روز میکنم...
زلزله 6/2 ریشتر بود...
شمار زخمیان حدود 350 نفر...
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran ، Hamid Jafary Pooya
اینم یکی از اخبار ایلام:

«مراد یگانه» اظهار کرد: عصر  یک‌شنبه 26 مردادماه، دختر 12 ساله‌ای که در زمین کشاورزی همراه والدین مشغول فعالیت بوده بعلت برخورد صاعقه در دم فوت کرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اثر این صاعقه یک پسر بچه نیز به صورت جزئی زخمی شد.

واااااااای زمین داره میلرزه...[img]images/smilies/sad.gif[/img][img]images/smilies/sad.gif[/img][img]images/smilies/sad.gif[/img][img]images/smilies/sad.gif[/img]
خدایا کمکم کن...دارم سکته میکنم
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حیوانات عجیبی که تا امروز ندیده اید ! مسعود وحید 1 164 23-01-2014، 01:22 PM
آخرین ارسال: Dash @li
Star امروز چه اتفاقی برات پیش اومده ؟ aramestan 3 259 15-03-2013، 04:07 AM
آخرین ارسال: mr.allahbeigi
  امروز کنکور دارم انجمن مخ ها 11 730 06-02-2013، 10:30 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها