امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهمترین اتفاق امروزت...؟
سلام.دیدم میان این همه تاپیک  یه موضوع میتونه جالب باشه و البته میتونه انتقال دهنده تجربه های هر فرد به بقیه باشه و اینه که هر فردی مهمترین اتفاق روزش رو که میدونه یه تجربه یا یه جذابیتی داره اینجا بنویسه.حالا مهمترین اتفاق هر کسی میتونه چیزای مختلفی باشه...

اول خودم شروع میکنم.خب امروز من مراقب کنکور سازمان سنجش بودم.آزمون استخدامی بانک سپه بود.تجربه خوبی بود.یه تعداد زیادی آدم که بیشترشون سنشون بیشتر خودم بود.جالب بود که از سه تا رشته کارشناسی ریاضی محض،ریاضی کاربردی،مهندسی نرم افزار امتحان میگرفتند.خلاصه تجربه خوبی بود .پیشنهاد میکنم اگه امکانش رو داشتین یه بار مراقب باشین...

حالا دیگه نوبت شماهاست...

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare ، Hossein.J
یعنی واقعا هیچکسی اتفاق مهمی تو یه روزش نیفتاده؟؟؟عجیبا غریبا.....

امروزدر کنار خبر بد سقوط هواپیما که خیلی دلخراش بود و روحمون رو کدر کرد در عوض تونستیم مجوز یه کاری رو بگیریم که انجام بدیم و کلی خوشحالمون کرد....

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hamid Jafary Pooya ، Hossein.J
خوب شد اینو دیدم یادم اومد
آقا ما امروز یه سر رفتیم طوقچی بعد سر نبش بین خیابون هاتف و سروش یه مقبره هست معروف به راس الرضا
و در کنارش هم مقبره صغیر اصفهانی!!!
یه کوچه هم کنارش هست که اگه بری داخل کوچه باز یه مقبره دیگه هست
مقبره صاحب ابن عباد ،از دانشمندان بزرگ قرن چهار هجری که مدتی هم وزیر بوده و در دوران وزارتش کمک زیادی به ترویج تشیع کرده
حتی بعضا میگن اصفهانیا شیعه بودنشون رو مدیون صاحب ابن عباد هستن
حالا اینهمه حرف زدم که بگم من امروز رفتم مقبره صاحب بن عباد و کلی حال کردم
باز سازی شده و تمیز و خیلی قشنگ بود
سر فرصت با عکس و سند و مدرک و توضیحات کاملتر برای معرفی یه تاپیک میزنم[img]images/smilies/wink.gif[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، yaran ، motahare ، Hossein.J
والامنم امروزرفتم براثبت نام آزمون استخدامی .کلی پول پرداخت کردم بعدش وسط تکمیل فرم میزنه ظرفیت تکمیله.اینم یه جورکلاه برداریه.
سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، Hossein.J
(11-08-2014، 12:30 PM)'سولماز' نوشته است:  والامنم امروزرفتم براثبت نام آزمون استخدامی .کلی پول پرداخت کردم بعدش وسط تکمیل فرم میزنه ظرفیت تکمیله.اینم یه جورکلاه برداریه.

سولماز جون مگه دانشجو نیستی؟؟؟؟؟؟؟
دانشجو امکان داره بره سر کار؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یعنی؟؟؟؟؟

این نیز میگذرد...
پاسخ
خب من ازوناییم که مدرک گرفتن قاب گرفتن گذاشتن لب طاقچه
سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، motahare
امروز در کنار همه درگیری های روزمره ام تصمیم گرفتم در کنار رژیم غذاییم هر روز 1ساعت ورزش کنم.شماها هم ورزش کنید.فکرتون باز میشه کمتر غصه میخورید.

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hamid Jafary Pooya ، Hossein.J
بچه برادرشوهرم توبیمارستان بِستری بودبعدمنوخانمش دوتایی حوصلمون سررفته بودوخسته،مامانش که اومدبچه روسپردیم به اون ومنوزن برادرشوهرم که اسمش سحرهست باهم رفتیم بقیه اتاقاسرک کشیدیم ببینیم چه خبرتویه اتاقیش سه تاخانم بودکه بچه هاشونوتازه به دنیاآورده بودن وگذاشته بودنش توشیشه ماهم رفتیم یششون بعدپرسیدشماهم بچه داریدگفتیم آره وغیره؛!
بعدپرسیدبچه کدومتونه مگه؟ سحرگفت بچه من واین بچش توشکمشه....!!!
اوناگفتن این(من) که شوهرنداره چرامسخره میکنیدمن گفتم چی نه بابامن شوهردارم اینم حلقم هی مامیگم شوهرداریم بارداریم هی اونامیگن داریددروغ میگیدپس چراشکم نداری مگه چندماهته گفتم سه بعدگفت چندسالته مگه؟گفتم22بعدگفتم اصلاًبهت نمیادومیخوره15،16سالت باشه وغیره ماخداحافظی کردیم واومدیم تواتاق خودمون بعدسحربهم گفت توچراسن دقیقتوبهشون گفتی....!!بایدمیگفتی۱۷،۱۸سالمه...!!!
فقط رفتی خونه برویه اسفنددودکن....من هنوزاسفنددودنکردم آخه یادم رفت،فک کنم چشم زدنTongue
.
.
.
یکی ازطرف من برام اسفنددودکنهTongue
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare
یعنی نه تنها مهمترین اتفاق امروزت بلکه حتی فکر کنم مهمترین اتفاق عمرت همین بود که یکی تو 22 سالگی بهت گفته 15-16 میخوره[img]images/smilies/undecided.gif[/img]
حتما تو دفترچه خاطراتت بنویسش
و اما کار خاص امروز خودم!!!
امروز هیچ کار خاصی نکردم،یه سری فقط الاف بانک شدم،این یارو موبایلیه هم گوشی مارو گرفته که تعمیر کنه ولی هنوز ازش خبری نیست
ها راسی یه مستند از شبکه مستند دیدم به اسم کبد
روند پینود یه کبد رو نشون میداد که خیلی جالب بود
کلا همیشه یه حواستون به این شبکه مستند باشه که گاهی وقتا برنامه های جالبی میزاره[img]images/smilies/smile.gif[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، motahare
خخخخ
خداروشکرقدوقیافم جوریه که همه بهم میگن بهت میخوره دبیرستانی باشی(16ساله)Tongue
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یک اتفاق خوب در اصفهان حتما بیاین!!! saeed shojaei 8 731 14-09-2012، 11:43 PM
آخرین ارسال: motahare

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان