امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منـــــــــو دلـــــــــــم دوتایی..........
  گاهی نفر سومی درکار نیست. برای نفر اول ماندن باید پا پس بکشی خوشبختی او درنبودنت است اما میدانم حتی در نبودم عاشقم هست عاشقش میمانم…*****************************************************************************************
 عشقش که سر کلاس زنگ میزد میگفت استاد اجازه برم آب بخورم ؟ حالا مدتهاست که دیگر اجازه نمیگیرد و این بار استاداست که هر روز میگوید : چن وقته خیلی داغونی ، برو یه آبی به سر و صورتت بزن^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 ﺑﻪ ﮔﻮﺷﺶ ﺑﺮﺳﺎﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﺍ ﺑﺎﺧﺖ ﻧﻪ ﻣﻦ ﻣﻦ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻡ ﮐﻪ ﺫﺭﻩ ﺍﯼ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺍﻣﺎ ﺍﻭ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻭﺍﺭ ﻋﺎﺷﻘﺶ ﺑﻮﺩ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺗﻠﺨﯽ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﻡ ﻓﺪﺍﯼ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﯿﺮﯾﻨﺶ !
دوتــــــــــــا دَستـــــــــامــ پــــوچن
گل تــــــویــ مــغـــزمــــهـــ
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، motahare ، مهسا.م
ودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم.باشد که نباشیم و بدانند که بودیم.از غمت اشک نریزم تو بگو پس چه کنم.آتش قلب خود را با چه خاموش کنم.مطمئن باش که مهرت نرود از دل من.مگر ان روز که در خاک شود منزل من

ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯽ ﺁﯾﻢ ﻫﻤﺎﻧﺠﺎﯼ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ ، ﺳﺮ ﻫﻤﺎﻥ ﺳﺎﻋﺖ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺷﻮﻕ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺷﻨﺎﺳﯿَﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﻢ ، ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺑﯽ ﺻﺪﺍ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯽ ﺭﻭﻡ ﺑﯽ ﺁﻧﮑﻪ ﺗﻮ ﺁﻣﺪﻩ ﺑﺎﺷﯽ !
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، مهسا.م
آرام میخوابم امشب و شاید این خواب مرگ باشد. دیگر مرا هیچ ترسی از مرگ نیست چرا که برملا کردم تمام دلدادگیهایم را برایت

من به جای خالی اش بیشتر از خودش عادت کردم … اعتراف تلخیست …
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، مهسا.م
تا ک بودیم نبودیم کسی
کشت مارا غم بی هم نفسی
تا ک رفتیم همه یار شدند
خفته ایم و همه بیدار شدند
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط soshyant
با من نبودی
که دردامو بدونی
باش تا ببینی
که من بیدارم هرشب

با یک عالمه فاصله از خودم …انتظار دارم به تو برسم …از اول هم آرزوهایم محال بودند…
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، motahare
سرمایه ی عمر آدمی یک نفس است
آن نفس از برای یک همنفس است
گر نفسی با نفسی همنفس است
آن نفس از برای یک عمر بس است...
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط soshyant
منو دلم داریم میریم ی جای خـــــــــــــــــــــــــــــــــوب ، دلتون جیز شه[img]images/smilies/tongue.gif[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط soshyant
هی لعنتی
خیال کردی
وقتی ب همراه دیگری
از کنارم میگذری
دنیا ب آخر
میرسد؟؟
دنیایت من بودم
ک ب آخر رسیدم
و تو اکنون هیچ نیستی
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، soshyant
 همیشه در سختی ها به خودم می گفتم ❃
این نیز بگذرد .. ❃
هنوز هم می گویم .. ❃
اما حال می دانم آنچه می گذرد عمرِ من است ، نه سختی ها❃
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
ﻣﯿﮕﻦ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﻤﯿﺮﻩ ﮐﻞ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺑﺪﻧﺶ ﺍﺯ ﮐﻞ ﮐﺎﺭﺍﯼ ﺑﺪ ﺍﻭﻥ ﺁﺩﻡ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﺮ ﻋﻠﯿﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺨﺺ !!!... ﺣﺎﻻ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ... ؟؟؟؟؟ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﯾﻦ ﺯﺑﻮﻥ ﻣﻦ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﻣﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺣﺮﻓﺎﯾﯽ ﺗﻮ ﺩﻟﻢ ﺳﻨﮕﯿﻨﯽ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﻭ ﻧﮕﻔﺘﻢ !...؟ ﺍﯾﻦ ﮔﻠﻮﻡ ﻣﯿﮕﻪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺑﻐﺾ ﮔﻠﻮﻡ ﺭﻭ ﺧﻮﺭﺩﻡ ﮐﻪ ﺍﺷﮑﻢ ﺟﻠﻮ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﻧﺎﻣﺮﺩ ﺩﺭ ﻧﯿﺎﺩ !.... ؟ ﺍﯾﻦ ﭼﺸﻤﻬﺎ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻧﺎﻣﺮﺩﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻧﺎﻣﺮﺩﺍ ﭼﻪ ﺷﺒﻬﺎﯾﯽ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺶ ﻧﯿﻮﻣﺪﻩ !.... ؟ ﺍﯾﻦ ﺩﻝ ﻻﻣﺼﺐ ﻣﯿﮕﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﺁﺩﻡ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﻣﺤﺒﺖ ﻧﺪﯾﺪﻩ !... ؟ ﺍﯾﻦ ﻣﻐﺰ ﻻﻣﺼﺐ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺸﻮﻥ ﺩﺍﺷﺖ ﺍﺯ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﺍ ﮔﺬﺷﺘﻪ !... ؟ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﺳﺘﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺟﻮﻭﻧﯿﺸﻮ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺩﺍﻫﺎﯼ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ !... ؟ ﻓﻜﺮ ﻧﮑﻨﻢ !!!!... ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺸﻪ !!!... ؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان