امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدام جالب یک زن بیوه برای اینکه همیشه به یاد همسرش باشد!
#1
خانم ملیشا لمب جزو زنان بیوه ای است که شوهرش را در جنگ افغانستان از دست داده است.وی برای اینکه همیشه بیاد همسرش باشد به روش متفاوت خاطرات او را نزد خود نگهداری می نماید.
وی در یک اقدام جالب اخرین نامه شوهرش را روی پایش خالکوبی نموده است روی نامه نوشته شده است:"همه زندگی من تو،دخترم روزی و فرزند متولد نشده مان است.همیشه یاد شما در ذهنم باقیست.بسیار دوستتان دارم.عاشق شما لمبی".
ملیشا می گوید در ابتدا نامه را همیشه در جیبم می گذاشتم و هر موقع دلتنگی می نمودم انرا چندین بار می خواندم.بعدا ترسیدم انرا گم نمایم به همین خاطر تصمیم گرفتم انرا روی پایم خالکوبی نمایم.[تصویر:  021.54.jpg]
خانم ملیشا 28 ساله ساکن گلاستر می گوید هنگامی که شوهرم مارتین که ما او را لمبی صدا می کردیم در افغانستان داشت تولد 27 سالگی خود را جشن می گرفت دخترم در سال 2011 به او زنگ زد و خبر داد که نوزاد کوچولوی دیگری در راه است.
مارتین فرزند نو رسیده را بهترین کادوی تولد خود می دانست.تا اینکه یکی از نیروهای ارتشی روزی به انها خبر داد که شوهرش در جنگ با طالبان کشته شده است.ملیشا می گوید انروز خیلی برایم ناراحت کننده بود.چند روز پشت سرهم اسایش نداشتم.شب و روزم گریه شده بود.فشارهای روحی باعث شد فرزندم مرده متولد شود.
اکنون تنها یادگار مارتین دخترم روزی است.هنگامی که بعضی مواقع سربازان را می بیند که فرزندانشان را بغل می نمایند می گوید چرا مادر انها زنده اند و پدر من کشته شده است!؟
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، nazli .m
#2
حالا فقط من موندم چه جوری نامه رو میخونه !!!
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، مهسا.م ، Hamid Jafary Pooya
#3
را میگه خو
حالا هیجا دیگه م نه و رو پاش ! ترترتر
خب رو دستت مینوشتی ، خوبه منم عکس عشقمه بزنم کف پام !
تازه راحتتر میشه باش حرف زد قشنگ کف پامو میگیرم تو دستمو ... [img]images/smilies/wink.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، Hamid Jafary Pooya


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان