امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عجیب ترین دانشمندان
#1
دانشمندان بزرگی که نام آن ها در تاریخ بشریت به عنوان بزرگترین ها به ثبت رسیده است، در زمان حیاتشان در مقایسه با دیگر افراد به گونه ای غیر عادی به شمار می آمده اند ، بلکه حتی به صورتی غیر عادی عمل می کرده اند.

یوهان کونراد دیپل

وی در آلمان در قلعه ای به نام فرانکشتاین متولد شد. در قرن 17 میلادی به عنوان یک شیمیدان موفق به ابداع رنگدانه های آبی پروس یکی از نخستین رنگ های شیمیایی ترکیبی در جهان شد؛ اما اصلی ترین و بی پایان ترین تلاش وی که شهرت فراوانی را برایش به ارمغان آورد، تلاش برای کشف اکسیر حیات یا نامیرایی است. شایعاتی نیز درباره ی آزمایش های وی بر روی اجساد انسان ها وجود دارد.

فریمن دیسون

وی در علم فیزیک و نوشتن داستان های علمی تخیلی بسیار چیره دست بود. دیسون نظریه ای را مبنی بر نیاز انسان به تولید لایه ای محافظتی برای محاصره ی منظومه ی شمسی و بیشترین استفاده از نور خورشید ارائه کرد. این لایه اکنون با عنوان لایه ی دیسون شناسایی می شود. دیسون به حیات ماورایی اعتقاد داشت و بر این باور بود انسان در چند دهه ی آینده قادر به برقراری ارتباط با موجودات ماورایی خواهد بود.

شما چطور فکر می کنید؟!

آیا شما هم به موجودات ماورایی و ارتباط با آن ها اعتقاد دارید؟ (لطفاٌ نظر بدید)

جک پارسونز

وی در عین حال که از پایه گذاران آزمایشگاه های مدرن علمی به شمار می رود، به صورت مداوم به تمرین جادو و جادوگری می پرداخت. وی در حال انجام آزمایش هایی در محل سکونت خود، در اثر انفجاری بزرگ از دنیا رفت.

نیکولا تسلا

وی به عنوان مخترع رادیویی بی سیم و ژنراتورهایی که آغاز عصر الکتریک به شمار می رود، شناخته می شود. او یک مخترع دیوانه بود؛ زیرا بسیار کم می خوابید و از بدن خود به عنوان ابزاری رسانا برای نمایش دستاوردهایش در جمع استفاده می کرد.


آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...


خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان