امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استيلي: سال‌ها بود اشک بازيکنان را نديده بوديم
#1
کارشناس فوتبال ايران گفت: در جام جهاني در نتيجه گيري خوب نبوديم اما روند تيمي ايران خوب بود.
حميد استيلي در برنامه امروز ورزش و مردم در مورد عملکرد تيم ملي گفت: تيم ملي عملکرد خوبي داشت. نتايج خوب نبود اما روند بازي ما مخصوصا مقابل نيجريه و آرژانتين عالي بود. بازي با بوسني شرايط خاص خود را داشت. اين تيم حذف شده و بدون استرس بازي مي‌کرد. در اين بازي با توجه به شرايط سني شادابي دو بازي قبل را نداشتيم. چند سالي بود که ما اشک بازيکنانمان را نديده بوديم اما ديديد بعد از بازي با آرژانتين و بوسني بازيکنان اشک ريختند. نبايد خودمان را گول بزنيم توان ما همين بود بالاتر از توانمان ظاهر شديم بايد از بازيکنان به خاطر نشاطي که به جامعه آوردند تبريک بگويم.

وي در مورد عملکرد دفاعي تيم ملي عنوان کرد: کي‌روش تفکر دفاع و ضد حمله دارد. در منچستر يونايتد در کنار فرگوسن او بيشتر کار دفاع مي کرد در بازي با بارسلونا کي‌روش اين کار را به خوبي کرد. او استاد مسائل روحي رواني است. کي‌روش قبل بازي با کره جنوبي عکس مربي کره را به بازيکنان داد و خيلي خوب کار کرد. در اولين بازي همين تفکر وجود داشت. قوچان نژاد نزديک هافبک‌هاي دفاعي بود و دژاگه در سمت چپ به بازيکنان کمک مي‌کرد. خيلي خوب بازيکنان نيجريه و آرژانتين را از کار انداختيم. بازي اول ما خيلي مهم بود. بازيکنان روحيه خوبي مقابل ارژانتين داشتند. بسيار خوب کار کرديم. اگر داور براي ما پنالتي را مي‌گرفت شايد 3 امتياز را مي‌گرفتيم و براي بار اول صعود مي‌کرديم.

کارشناس فوتبال ايران در ادامه اظهار داشت: بايد به تفکر کي‌روش احترام بگذاريم چون در جام جهاني خوب بازي کرديم. دفاع کردن راحت تر از حمله کردن است. زماني که توپ نداريم خيلي خوب شکل مي‌گيريم اما زماني که توپ در اختيار ما است کار سخت است. زماني توپ را مقابل آرژانتين از دست داديم که شکل تيمي نداشتيم و گل خورديم. مقابل بوسني هم همين مشکل را پيدا کرديم. براي ساختن حمله کار بايد از دروازه و مدافعان شروع مي‌شود اما در اين بازي ها اين موضوع را کمتر ديديم و بيشتر بازي مستقيم مي کرديم زماني توانستيم مقابل آرژانتين خطرساز شويم که منتظري و پولادي نفوذ کردند در اين سيستم ما نياز به نفوذ بازيکنان کناري داريم. در آرژانتين مسي خيلي عقب نمي‌آمد و بيشتر توان خود را در حمله مي‌گذاشت.

استيلي در مورد وضعيت کارلوس کي‌روش خاطرنشان کرد: بايد از کي‌روش استفاده بهينه کنيم. اگر روي نيمکت تيم ملي مربيان ايراني کنار کي‌‌روش بودند مي‌توانستند آماده شوند کي‌روش مي‌تواند به آنها اموزش دهند. کي‌روش در معماري فوتبال ما نقشي نداشت. اما در جام جهاني خوب بوديم. معماري اصلي در فوتبال ما انجام نشده است.

حميد استيلي در مورد وضعيت راه آهن و اينکه آيا سرمربي اين تيم شده است، گفت: فردا مشخص مي‌شود. صحبت‌هايي در مورد مالک باشگاه است که فردا مشخص مي‌شود جا دارد از دادستاني تشکر کنيم که خيلي کمک کرده است. راه آهن در حال نابودي بود.


آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...


خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
#2
http://sarma-garma.com/
http://controlpump.com/
طراحی سایت 
سایت نوین مارکتینگ

هدایای تلیغاتی
سایت کاوا ترسیم

پنل اس ام اس
فراپیامک
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان