امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش فرض مشاوره تغییر رشته (تا 22 خرداد فقط فرصت دارم )
[img]images/smilies/undecided.gif[/img]سلام دوستان من الان کاردانی رشته مکانیک خودرو میخونم! میخام کارشناسی ناپیوستم رو توی دانشگاه آزاد بخونم و همینطور رشته خودمو از خودرو به تاسیات تغییر بدم! لطفا ا ا ا ا جواب منو بدهید خیلی مهمه فقط سه روز فرصت دارم ممنون میشم راهنماییم کنید کدوم رشته بهتره؟ تاسیسات؟یا مکانیک خودرو؟؟! (توی استان تهران) پدرمم هم مغازه تاسیات داره(شغل آزاد) داداشا وتقعا نیاز دارم به کمکتون Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
بچه ها بياين جواب ايشون رو بدين...
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط hamidrezakhoshkarami
ببينيد اساسا اين سوال كه كدوم رشته بهتره سوالي غلط و اشتباه هست.به خاطر اينكه انتخاب رشته يه امر كاملا شخصي هست كه به پارامترهايي مثل علاقه،موقعيت شغلي،منزلت اجتماعي و... برميگرده.اين موضوع بحثش  مفصله.در ضمن شما تا ساعت 24 روز شنبه وقت داريد كه ثبت نام كنيد.امتحانتون هم مرداد ماه هست.الآن ثبت نام كنيد تا اون زمان براي انتخاب رشته فكر كنيد.ولي به نظر من چند تا چيز رو هم در نظر بگيريد
1-رشته اي كه الآن هستيد رو دوست داريد يا نه؟(مشكلتون با رشتتون چيه؟)
2-رشته اي كه مي خواهيد برويد چقدر با اين رشته فاصله داره؟از همه نظر(درس و آينده و...)
3-مي ارزه كه سختي رو به جون بخريد و تغيير رشته بديد؟
همه اين سوالا رو بايد خودتون جواب بدين و بهترين كس براي تصميم گيري خودتون هستيد.

پاسخ
 سپاس شده توسط hamidrezakhoshkarami ، Hamid Jafary Pooya ، motahare
آقا شما فکر میکنم یه بار دیگه هم یه همچین سوالی پرسیده بودید
اگه پیداش کنم لینکشو میزارم

پیداش کردم

http://mokhs.com/T-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9...8#pid31688

من یه سوال برام پیش اومد؟؟؟؟
مگه کارشناسی ناپیوسته آزاد بدون کنکور نشده بود؟؟؟؟
پس این آزمون چیه دیگه؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط hamidrezakhoshkarami ، motahare
بله دادم دوست خوبم........
اما توی اون تایپیک شرکت نکردند زیاد دوستان و نیاز به نظر های بیشتری داشتم [img]images/smilies/sad.gif[/img][img]images/smilies/rolleyes.gif[/img]

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان