امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ.....!
سلام بروبکس

دوستان از شنبه تا پنج شنبه یک نفر انتخاب میشه
باید سوال پیچش بکنید
از اونای که سوال میپرسن انتخاب میشن برای صندی داغ
دوستان گرامی حق توهین و بی احترامی ندارید و هرگونه بحثی که موجب بهم ریختگی بشه کاربر اخراج میشود

صندلی رو هم که میدونید قضیش رو هرکی خواست میشنه تا یک هفته وقت دارید هر سوالی دارید بپرسید ازش

خوب این هفته از من شروع می کنید
دوستان هر سوالی از مهدی علی نقیان دارید بپرسید
[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
سلام چه طوری؟!

نام و نام خانوادگی به طور کامل

رشته تحصیلیت چیه؟!

چه جور اینده ای رو برا خودت متصور میشی؟!

هدفت تو زندگی چیه؟!

از چه غذایی بیشتر ازهمه خوشت میاد؟!

اگه یه غول چراغ جادو داشتی اولین ارزویی که بهش
میگفتی تا براورده کنه چیه؟!

یکی از ویزگیهای بارز خودتو بوگو؟!

برادر یا خواهر داری؟!

از چه ورزشهایی خوشت میاد؟!

بهترین بازیکن ایران از دید تو؟!

بهترین بازیکن خارجی از دید تو؟!

کدوم از فصلارو بیشتر دوس داری چرا؟!

پرسپولیس یااستقلال؟!

نظرت راجبه بروبکس زیرچیه؟!
مسعود؟!
نوید؟!
سعید؟!
حمید؟!
الله بیگی؟!
مطهره؟!
سوشیانت؟!
حسین؟!
علی؟!
ستاره؟!
یاران؟!
مهسا.م؟!
افسانه؟!
سولماز؟!
مهسا؟!
ودرآخرخودم؟!

مهمترین روزعمرت؟!

تاحالاتقلب کردی؟!بعدش گیربیوفتی؟!

تاحالاکسی زیرآبتوزده؟!

تاحالادعواکردی؟!خوردی یازدی؟!

اگه میتونستی اسمتوخودت انتخاب کنی چی میزاشتی؟!

تکه کلامت؟!

حرف کی برات مهمه؟!

آخرین اس ام اسی که واست اومده چیه؟!

انجمن مخ؟!

لاین؟!اگه داری بگوببینم تاحالابلاکت کردن؟!

فیس بوک؟!

اینترنت؟!

حالاایناروجواب بده تابعدببینم چی میشی[img]images/smilies/wink.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]
راستی خسته نباشی...[img]images/smilies/sleepy.gif[/img]

امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، سولماز ، افسانه پناهی
من ي ؟ دارم...
تو تاپيكايي ك ميذاري قبل اينكه ارسالشون كني نميخونيشون؟؟؟؟؟؟؟؟
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط سولماز
(12-05-2014، 11:20 AM)'WiSe' نوشته است:  سلام چه طوری؟!  ممنون خوبم

نام و نام خانوادگی به طور کامل   مهدی علی نقیان

رشته تحصیلیت چیه؟!  نرم افزار

چه جور اینده ای رو برا خودت متصور میشی؟!    اینده رو کاری ندارم

هدفت تو زندگی چیه؟!  یه مهندس کامپیوتر و طراح سایت حرفه ای بشم

از چه غذایی بیشتر ازهمه خوشت میاد؟! قیمه و بادمجان

اگه یه غول چراغ جادو داشتی اولین ارزویی که بهش
میگفتی تا براورده کنه چیه؟! یه چند ملیونی بهم پول بده

یکی از ویزگیهای بارز خودتو بوگو؟! کینه ای نیستم

برادر یا خواهر داری؟! فقط یه خواهر

از چه ورزشهایی خوشت میاد؟! والیبال و شنا

بهترین بازیکن ایران از دید تو؟! نظری ندارم

بهترین بازیکن خارجی از دید تو؟!
نظری ندارم

کدوم از فصلارو بیشتر دوس داری چرا؟! تابستون چون همش میتونم والیبال برم

پرسپولیس یااستقلال؟! فوتبالی نیستم متاسفانه "نظری ندارم"

نظرت راجبه بروبکس زیرچیه؟!
مسعود؟! پسر خالمه
نوید؟! هیچ وقت نیستش
سعید؟! پسر خوبیه
حمید؟! شوخه
الله بیگی؟! فکر کنم دیگه ترم اخر باشه خخخ
مطهره؟! مطی رو که درموردش اصلا نمیشه حرف زد خخخ
سوشیانت؟! شی شده
حسین؟! دیر وقت میاد همش
علی؟! پسر خوبیه خداییش
ستاره؟! یه متقلبه برا امتحانات
یاران؟! عاشق زبانه
مهسا.م؟! هیچی بلد نیست
افسانه؟! نگم بهتره خخخ
سولماز؟! فکر کنم بچه درس خون باشه
مهسا؟! بگم یا نگم خخخ
ودرآخرخودم؟! خودت که دیگه هیچی کشتی ما رو

مهمترین روزعمرت؟! وقتی که مدرک مهندسی رو بگیرم

تاحالاتقلب کردی؟!بعدش گیربیوفتی؟! اره کف دستم نوشتم اخرش ضایه شد دستم رو برد گذاشت زیره زیراکس و یه عکس ازش گرفت خخ

تاحالاکسی زیرآبتوزده؟! اره خیلی

تاحالادعواکردی؟!خوردی یازدی؟! اصلا اهل دعوا نیستم نه زدم و نه خوردم

اگه میتونستی اسمتوخودت انتخاب کنی چی میزاشتی؟! میزاشتم علی

تکه کلامت؟! همه میدونن خو "شی شده"

حرف کی برات مهمه؟! پدر و مادر بیشتر پدرم

آخرین اس ام اسی که واست اومده چیه؟! از طرف دانشگاه بود کلاس گذاشتن ساعتشو اس دادن

انجمن مخ؟! جاییه که باید بیشتر از اینا پیشرفت میکرد ولی کاربرا دل به کار نمیدن

لاین؟!اگه داری بگوببینم تاحالابلاکت کردن؟! 1186 تا فرند دارم یه 100 تایی بلاکم کردن

فیس بوک؟! بله دارم اگه اشتباه نکنم از سال 87 ثبت نام کردم دوتا اکانت دارم "مهدی علی نقیان" ، "mehdi alinaghyan"

اینترنت؟!
سرعتم داغونه

حالاایناروجواب بده تابعدببینم چی میشی[img]images/smilies/wink.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]
راستی خسته نباشی...[img]images/smilies/sleepy.gif[/img]

خوبه تو استاد نشدی خسته شدم

(12-05-2014، 01:58 PM)'مهسا.م' نوشته است:  من ي ؟ دارم...

نه بیشتر نمیخونم چون بلدم خودم
اگه چیز بدی نوشتم حالا کنید دیگه نخوندم شاید

دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط سولماز ، WiSe
معدلت چنده؟

سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
(13-05-2014، 10:24 PM)'سولماز' نوشته است:  معدلت چنده؟

معدل مثل شماره میمونه یکی بهت بگه شمارت رو بده بهش میدی[img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img]

خو راس میگم معدل ما پسرا یه رازه بین ما و اونی که نمره ها رو رد می کنه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
چندواحدش مونده ؟

من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
(13-05-2014، 10:54 PM)'سولماز' نوشته است:  چندواحدش مونده ؟

یه 36 واحد دیگه مونده [img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
(13-05-2014، 10:29 PM)'مهدی علینقیان' نوشته است:  
(13-05-2014، 10:24 PM)'سولماز' نوشته است:  معدلت چنده؟

معدل مثل شماره میمونه یکی بهت بگه شمارت رو بده بهش میدی[img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img]

خو راس میگم معدل ما پسرا یه رازه بین ما و اونی که نمره ها رو رد می کنه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]

معدل ایشون 13وخورده ایه.خودش نتونست بگه من زحمت کشیدم.آقامهندس دستشون بندبود[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/wink.gif[/img]

من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
نقل قول:
(12-05-2014، 01:58 PM)'مهسا.م' نوشته است:  من ي ؟ دارم...

نه بیشتر نمیخونم چون بلدم خودم
اگه چیز بدی نوشتم حالا کنید دیگه نخوندم شاید

حالا كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img][img]images/smilies/huh.gif[/img]
يعني چي؟؟؟؟؟؟؟

من هيچي بلد نيستم...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img]
دارم برات آقا مهدي[img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img]
[img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img]
[img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img][img]images/smilies/angry.gif[/img]
این نیز میگذرد...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صندلی داغ انجمن مخ ها 494 28,137 18-07-2016، 08:30 PM
آخرین ارسال: Hamid Jafary Pooya
  صندلی داغ داغ سولماز 9 311 03-03-2014، 12:02 AM
آخرین ارسال: سولماز
  قوانین صندلی داغ + انتقاد و پیشنهاد MoHsenM1 51 3,152 25-01-2014، 09:38 PM
آخرین ارسال: WiSe
  صندلی داغ جدید! MoHsenM1 60 4,439 10-04-2013، 11:11 AM
آخرین ارسال: motahare