امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخونیدومواظب باشید....!!!!
این مطلب رو دوستم برام فرستاده که برای یکی از همسایه هاشون اتفاق افتاده بخونید ومواظب خودتون باشید.

بچه ها جدیدا تو بندربوشهر داره اتفاقات خطر ناکی می افته خیلی مواظب باشید .مخصوصا وا سه خانمها.این مطلبی که الان می خونید واقعیه.شایدم شنیده باشید..سه شنبه هفته پیش یه خانمه ساعت 6:30 بعداز ظهر رفته بوده واسه بچش کاغذ کپی بگیره .خونشون پشت فروشگاه رفاه.خانمه رفته بوده پاساژ زیر زبان سرای شکوه . بعد از اون غیبش زده شوهر خانمه راننده اتوبوس بین راهی هست .همون روز بندر نبوده.بچش گفته اخرین باری که با مامانم صحبت کردم ساعت 7:30 بوده که بهش زنگ زدم گفتم کجایی گفت یه کوچه پایین ترم دارم میام خونه .به همین نشون روز جمعه جنازه ی زنه توی خور اطراف دریا پیدا شده .اونم دوتا ماهیگیر دیدند ساعت 4 صبح یه پژو 405 نقره ای سه تا مرد یه چیزی رو انداختن توی خور رفتن .اینام بعد از چند ساعت رفتن دیدن به پلیس زنگ زدن .پلیس هم به خانواده ی زنه زنک زدن گفتن بیاین شناسایی کنید .خلاصه زنه تمام هیکلش کبود بوده و با سیگار تمام بدنش سوراخ سوراخ کردن.من تمام جزییات رو نگفتم خلاصشو گفتم .این زنه 6 موردی هست که اتفاق افتاده.از بعد از عید تا حالا 3 موردش بوده .پلیس گفته یه پژو نقره ای هست که این کارارو میکنه.هنوز نتونستن پیداش کنن.دوربین های فروشگاه رفاه دیده شده که یه پژو که دوتا مرد توش بوده پلاکش هم معلوم نشده این زنه رو به زور سوار کردن.اینو گفتم که خبلی مواظب باشید سعی کنید به تتهایی کوجه های خلوت نرین
آخرین دزدی، دیشب توی آزادگان بوده که مردم ریختن رو سرشون، اینا هم تیراندازی کردن یه نفر کشته شده اما نتونستن خانمه رو ببرن
یکی از خانواده ها از اعتمادیای بندر هستن که پلیس بهشون گفته شماره آژانس دایورت بوده رو گوشی اینا

بچه ها مواظب باشید. توی 10 روز گذشته یه پژو 405 بدون پلاک 6 تا خانم با یه دختر نه ساله رو به زور از تو خیابون سوار ماشین کردن بعد تجاوز به طرز وحشیانه، سوزاندن بدن با سیگار و شکستن استخوانها، بعد صورتشان رو متلاشی کردن و دوباره انداختن وسط خیابون
این پیام رو پخش کنید تا دیگه این اتفاق نیوفته.
خفاش شب يه باند ٩٠نفري هستن دوتاشون دستگير شدن و گفتن تا پايان ٩٣هيچ زن و دختري تو بندر نميزارن الانم اومدن طرف فارس
بار ديگر قرباني

امروز در بندرعباس در محله چهار باغ عزا عمومي گرفته شد خانم فاطمه رنجبري كه اصالتن اهل ميناب با خواهر خود به نام مريم به ارايشگاه نزديكي محل رفته بودن بعد از بيرون امدن ارايشگاه در دام خفاش شب گرفتار شد بعد از سه روز جسد وي در پشت بلوار امام حسين در خور پيدا شد خواهر مقتول كه براي خريد به سوپر نزديك اريشگاه براي خريد رفته بود بعد از يك ساعت انتظار كه خبري از خواهرش نبود به ارايشگاه رفت كه ارايشگر گفت الان نزديك يك ساعت كار خواهرش تمام شده و به پايين رفتن
خدا به خانواده مرحومه فاطمه رنجبري و خانواده همسرش اقاي مرتضي زاهدي صبر عطا كنه لطفا كپي كنيد تا به گوش مسؤولين و مقامات بالا برسد. مراسم ختم روز پنچ شنبه ٩٣/٢/١١ ساعت ٥ در مسجد فاطميه چهار راه فاطميه

توجه توجه
دیشب حول وحوشه ساعت 3نصفه
شب 4زنودختری که به دسته خفاش اسیر شده بودند به خاطر گوش نکردنه ریس پلیس به اخطار جدی خفاش که یکی از افراد این باند دردست
ماموران نیروی انتظامی گرفتار شده بود .جسد این چهار زن که سه نفر دختر باه ویک زن بندری بوده به بد ترین شکله ممکن
سوزانده وصورتشان را با چاقو تیکه
تیکه کرده بود جلوی پارک بادیه پارک دولت رها ومتواری شدند
تاریخ:11/2/93
ساعت:3:10دقیقه
اعلام شده ...
که کلانتری چهارده این جسد ها
را شناسای وبعد از پزشکیه قانونی
تحویله خانوادهایشان دادند
به قوله شاهد عینی.......؟
پژو 405نوک مدادی درحاله حرکت جسد ها را یکی یکی بعد از دیگری به پایین پرت میکردند
خواهر مادر بندری وشهرستانی
مواظب خانواده یه خود باشید
خطر در کمین نشسته ........؟
1.فاطمه دشتی 19ساله شیراز
2.مهسا رحیمی23ساله شیراز
3.سمانه شرفی پور41ساله بندر
4......تقریبا 38ساله که هنوز خانواده یه ایشان مشکوک است چون چهریه این زن به کلی نابود شده است
S2a
.
.
.
به من دیگه چه مربوط که این مطلب راسته یادروغ......فقط گفتم منم توانجمن به اشتراک بزارم.......درهرصورت مراقبه خودتون باشید..
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره.ح ، soshyant ، مهسا.م
تو بوشهر اونم پایگاه هوایی خفاش شب زیاده واقعا وحشتناکه[img]images/smilies/sad.gif[/img]
« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
من با خفاش شبو از این جور چیزا کاری ندارم ولی یه خانمی تو میدون امام رضای سمنان هم رباییده شد بهش تجاوز هم شد یه نفر هم میگفت رو بدنش سیگار خموش کردن اما نکشتنش خدارو شکر....
دونفر مسبب این کار هم دستگر شدن یکیشون اعدام شد اون یکیشونم به عقد دختر بنده خدا در آوردند.....
دوتــــــــــــا دَستـــــــــامــ پــــوچن
گل تــــــویــ مــغـــزمــــهـــ
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، مهسا.م
منم شنیدم
حالاچیکارکنم من اکثرجاهاخودم تنهایی میرم.

سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
میتونی یه ردیاب به خودت وصل کنی!!!
دوتــــــــــــا دَستـــــــــامــ پــــوچن
گل تــــــویــ مــغـــزمــــهـــ
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
حالاردیاب ازکجابیارم

سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ